Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Just now, Sector said:

Osipamo se i mi i KKP.

 

Nama odoše Holins, Deda, Nejt, neizvijesni Kalina i Radonja. KKP osta bez Glasa, Dange, Trife...  Sirotinjo i bogu si teška.

Siroti oni, ne znam kako ce doguraju 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Setite se 2011 said:

Jedan od dvojice pomenutih.

Послато са M2101K9G помоћу Тапатока
 

Sve je to lepo, ali ako ode i Kalina sto je verujem izvesnije od ostanka, moracemo da dovedemo buljuk igraca i opet od nule faktički krecemo. I ovako smo imali velikih sistemskih problema, a sad nam odlaze kljucni igraci. 

 

Pritom, pocinje da nam se rasipa i ta "domaca" osovina. 

Edited by Dl91
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sve je to lepo, ali ako ode i Kalina sto je verujem izvesnije od ostanka, moracemo da dovedemo buljuk igraca i opet od nule faktički krecemo. I ovako smo imali velikih sistemskih problema, a sad nam odlaze kljucni igraci. 
Samo kažem da mi je ovo popravilo ovako usran dan.

Pitao sam i za Kalinu... ništa još nema novo.

Samo je slegao ramenima... videćemo

Послато са M2101K9G помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Ajde da je otišao Dobrić u Mornar, pa da možemo pričati o osipanju tima i paničiti.

 

Igrači Crvene Zvezde su posle dobre sezone uvek bili meta financijski jačih klubova. Uvek je tako bilo, a verovatno če uvek i biti.  Jednostavno se u takvim situacijama ne pitamo mnogo. Nažalost je tako. 

Važno je da se obezbedi solidan budget za sledeču sezonu, koji če nam omogučiti da dovedemo solidne zamene za igrače koji su otišli. A posle toga borba. Kao uvek

Sta znaci solidan budzet?

Poznato je koliko je minimalan budzet za participiranje u evro ligi, mi cemo biti na tom minimumu kao i svake godine, sta za te pare moze da se skrpi videcemo, predpostavljam nesto malo bolje/gore nego prosle sezone i to je to.

Vise me brine sto komsije prakticno ostavljaju sve bitne stafove u timu i uz neko pojacanje tesko cemo im parirati jer krecemo skoro pa od nule a mi ako ne uzmemo aba videti euro ligu necemo.

Link to comment
Share on other sites

Deda u CSKA moze imati 400k jedino ako izvuce loto neki tamo. 250k je max koji on moze dobiti tamo. Remont je i ceo tim ce imati drugu dimenziju.

 

On jednostavno nije DR tip igraca i to je to. Nazalost izgleda jeste istina da DR ostaje..

 

Svi smo hteli remont, a sad se place kad igraci odlaze....da ako se jave neki Anwil da pokupi Lazica...ali tesko. Ako ostaje DR, znaci da imamo tim, sto mozda povlaci i Kalinica koji nece ostati ako misli da nemamo jak tim to vam je info no1...

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Del Piero said:

Odlazili su i pre kljucni igraci, pa smo imali bolju sezonu nego prethodnu. 

Kalina je bas kljucan sraf ekipe, nemamo bas prilike da u timu gledamo jednog od 3 top igraca u el na toj poziciji...

 Sto se Dede tice, nekako ostaje praznina jer je svakako igrac koji je ostavio znacajan trag svih ovih sezona.

Edited by Manoly
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Manoly said:

Kalina je bas kljucan staf ekipe, nemamo bas prilike da u timu gledamo jednog od 3 top igraca u el na toj poziciji...

 Sto se Dede tice, nekako ostaje praznina jer je svakako igrac koji je ostavio znacajan trag svih ovih sezona.

U 15/16 sezoni Quincy je sigurno bio u top3 igraca na svojoj poziciji, a mozda i Cirbes. 

Voleo bih da Kalina ostane, ali uopste ne mislim da cemo propasti bez njega.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Cooper said:

Svi klubovi koji su prošle godine imali minimalan budžet su u obavezi da ga ove godine podignu za 1.5 miliona.

Tako je, ove godine minimalnan budzet je 7 milki €, gde upadaju i plate trenera.

Edited by nunilo
Link to comment
Share on other sites

Slozio bih se sa @Devil In My Pants da DeDa nije 100% Radonjin tip igraca, jeste jak, jeste inteligentan, ali fali tu atleticizma. Steta jedino sto ostadosmo bez domaceg igraca koji poznaje sistem ali prelazni rok za sada ide u smeru da mozemo ocekivati znatno drugaciju kosarku sledece sezone.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, necke said:

Slozio bih se sa @Devil In My Pants da DeDa nije 100% Radonjin tip igraca, jeste jak, jeste inteligentan, ali fali tu atleticizma. Steta jedino sto ostadosmo bez domaceg igraca koji poznaje sistem ali prelazni rok za sada ide u smeru da mozemo ocekivati znatno drugaciju kosarku sledece sezone.

Upravo tako, ja sam ocekivao jos proslo leto da ce ga Radonja terati.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Del Piero said:

U 15/16 sezoni Quincy je sigurno bio u top3 igraca na svojoj poziciji, a mozda i Cirbes. 

Voleo bih da Kalina ostane, ali uopste ne mislim da cemo propasti bez njega.

Ne mislim ni ja to, ocekujem reakciju i da "ne idemo niz vodu", ali njegov odlazak bice onoliko tesko nadoknaditi.

Link to comment
Share on other sites

Da poželim sreću Davidovcu u novom klubu. Bio je često naš x-factor prethodnih sezona u odlučujućim utakmicama(derbiji i Budućnost). Treba reći i da je igrao skromno prošle sezone u EL. Tako da ne mislim da je njegov odlazak toliko strašan za nas. Sad je gotovo izvjesno da će nas Ilić pojačati, nadam se i još jedna dobra četvorka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Šteta jedino što nismo izvukli neko obeštećenje za Dedu, ali jbg, istekao mu ugovor. CSKA očigledno menja strategiju zbog situacije, pa uzima igrače manje klase. Dedi sve najbolje, ostavio je trag, ali je i nervirao samo tako. U nekim delovima sezone nije postojao bukvalno, bio je igrač na kraju klupe. Ali u nekim bitnim utakmicama je pokidao, i zato nam je svima drag. Ipak, vreme je i da se naplati negde, kad ako ne sad, i da proba izvan svog gnezda da vidi kako će da ide. Uz svu gotivu prema njemu, bar ja neću plakati za njim. Siguran sam da će se vratitibrzo, koliko već u naredne dve sezone. 

 

Dobra je vest ako ostaje Radonja, mada nije potvrđeno. I ako Kuzmić ide u FMP. To je dobar početak. Već prvo pojačanje će nam sve reći, u kom pravcu idemo i šta otprilike da očekujemo...

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Devil In My Pants said:

Deda u CSKA moze imati 400k jedino ako izvuce loto neki tamo. 250k je max koji on moze dobiti tamo. Remont je i ceo tim ce imati drugu dimenziju.

 

On jednostavno nije DR tip igraca i to je to. Nazalost izgleda jeste istina da DR ostaje..

 

Svi smo hteli remont, a sad se place kad igraci odlaze....da ako se jave neki Anwil da pokupi Lazica...ali tesko. Ako ostaje DR, znaci da imamo tim, sto mozda povlaci i Kalinica koji nece ostati ako misli da nemamo jak tim to vam je info no1...

 

 

Rekao bih da je itekako podigao nivo odbrane, kako je Deda zatvorio Ledaja u odredjenim situacijama postajao je jedan od bitnih srafova kod Radonje, a krasi ga i veliki stepen sportske inteligencije. Siguran sam da bi ga Dejan zadrzao da je mogao, ne rastu takvi igraci na drvetu, retkost je to. Pritom je domaci igrac, suvo zlato za nas i Radonju, hteli to da priznamo ili ne. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...