Jump to content

UEFA Champions League 2021/22


Xpert

Recommended Posts

2 minutes ago, Don Radonja said:

I moze neko od hrvata da mi objasni kako je Dinamo uspeo da izgubi 3:0?

Dinamo je dobro prošao. Odigrali najgoru utakmicu u zadnjih 3 godine valjda. Ja se iskreno ne sjećam da nas je neko ovako razbio. U Ligi prvaka jedino. Sheriff bio na svakoj drugoj lopti, ali na svakoj, non stop opasan, agresivan, rastrčan, hrpa šansi... Dinamo izašao kao da odrađuje HNL utakmicu protiv Dragovoljca. Bezvoljno, sporo, jalovo... Sramota ukratko. Ne ide mi u glavu kako se ovo desilo. Krznar sumnjam da će ovo preživit.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bugl Khan said:

Dinamo je dobro prošao. Odigrali najgoru utakmicu u zadnjih 3 godine valjda. Ja se iskreno ne sjećam da nas je neko ovako razbio. U Ligi prvaka jedino. Sheriff bio na svakoj drugoj lopti, ali na svakoj, non stop opasan, agresivan, rastrčan, hrpa šansi... Dinamo izašao kao da odrađuje HNL utakmicu protiv Dragovoljca. Bezvoljno, sporo, jalovo... Sramota ukratko. Ne ide mi u glavu kako se ovo desilo. Krznar sumnjam da će ovo preživit.

A sto je najgore mogli su da vide kako je Zvezda prosla.I da shvate ozbiljno...

Link to comment
Share on other sites

 

1 minute ago, Bugl Khan said:

Dinamo je dobro prošao. Odigrali najgoru utakmicu u zadnjih 3 godine valjda. Ja se iskreno ne sjećam da nas je neko ovako razbio. U Ligi prvaka jedino. Sheriff bio na svakoj drugoj lopti, ali na svakoj, non stop opasan, agresivan, rastrčan, hrpa šansi... Dinamo izašao kao da odrađuje HNL utakmicu protiv Dragovoljca. Bezvoljno, sporo, jalovo... Sramota ukratko. Ne ide mi u glavu kako se ovo desilo. Krznar sumnjam da će ovo preživit.

 

Kad sam prebacio da pogledam Legija-Dinamo posle naše utakmice, komentator je govorio nešto tipa "Dinamo čeka lak posao u plej ofu, a protiv Zvezde bi bilo još lakše." Deluje kao da nije bio jedini koji je mislio tako, klasično potcenjivanje. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Radonja said:

A sto je najgore mogli su da vide kako je Zvezda prosla.I da shvate ozbiljno...

Očito su mislili da će doć samo od sebe. Taj dojam imam. Iskreno, Sheriff je odigrao iznad svih očekivanja i zasluženo dobio, ali Dinamo je bio kriminalan. Da ti ovako odigraš za ulazak u CL, nepojmljivo. Jebeni Sheriff te pomete s terena ko neke amatere.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bugl Khan said:

Očito su mislili da će doć samo od sebe. Taj dojam imam. Iskreno, Sheriff je odigrao iznad svih očekivanja i zasluženo dobio, ali Dinamo je bio kriminalan. Da ti ovako odigraš za ulazak u CL, nepojmljivo. Jebeni Sheriff te pomete s terena ko neke amatere.

Samo da se nadate da ce oni tako da se raspadnu kod vas kuci....Pa da im uvalite 4 komada...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dropkick Murphys said:

Možemo li bar u LE grupi/skupini zajedno? ❤️ 

Ma previše trošenja za 3 boda. Bolje u ko fazi da se nađemo 😂

 

Kaže Krznar, bez da ga je novinar pitao o tome, da nije stvar podcjenjivanja. Da je on upozorio igrače da je Sheriff opasan.  

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Don Radonja said:

I moze neko od hrvata da mi objasni kako je Dinamo uspeo da izgubi 3:0?

Očigledno nisu dobro skenirali protivnika.

10 hours ago, Bugl Khan said:

Dinamo je dobro prošao. Odigrali najgoru utakmicu u zadnjih 3 godine valjda. Ja se iskreno ne sjećam da nas je neko ovako razbio. U Ligi prvaka jedino. Sheriff bio na svakoj drugoj lopti, ali na svakoj, non stop opasan, agresivan, rastrčan, hrpa šansi... Dinamo izašao kao da odrađuje HNL utakmicu protiv Dragovoljca. Bezvoljno, sporo, jalovo... Sramota ukratko. Ne ide mi u glavu kako se ovo desilo. Krznar sumnjam da će ovo preživit.

Ja sam hteo pred meč da napišem da se čuvate Traorea. Jako nezgodan igrač za čuvanje, nama je pravio ozbiljne probleme, ali ima nešto slabiju realizaciju, Očigledno su mu se neke stvari poklopile sinoć.

 

Sve u svemu svaka čast Šerifu, ali mislim da je glavni problem u Zvezdi i Dinamu. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bugl Khan said:

Naravno. Ovo je još uvijek prolazno. Neki Barca-PSG scenarij 😁

Au, jako teško. Kada protivnik ima 3 gola prednosti onda ti ni savršena utakmica ne pomaže, već se i protivnik mora kvalitetno raspasti. Ova legionarska ekipa je fizički prespremna, izuzetno su jaki u duelu i opasni iz kontre. Fizički su spremniji i od Dinama i stoje jaaako blizu protivniku. Jedino da se pritisnu od početka, ali to onda ostavlja previše prostora za protivnika.

 

Protiv Dinama su izgledali kao  Bajern, a protiv nas su se branili 40 miniuta a imali su igrača više. Da ne pominjem da su protiv Dinama igrali bez Kastanjede koji je njihov najbolji igrač.

 

Opet se vidi koliko su ove kvalifikacije zeznute, naročito kada te zapadne ekipa koja je u punom takmičarskom ritmu.

 

Desni bek Šerifa je zver od igrača, ne znam samo gde ga iskopaše. Već je 3 godine u Moldaviji, a naši stručnjaci dovode usranog Žandera.

Edited by Liska Manjina
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ljudi ali nije ni Dinamo jak kao prethodnih godina, od domaćih već zasiceni Orsic koji ima 29 godina, vraćaju Duje Copa koji mi se nikad nije svidjao kao igrač a ima i inostranu karijeru, stranci upitni samo ona dvojica pozadi, klinci Ivanusec, Majer, talenti ali ne u rangu Gvardiola. Toliko para su zaradili a nikako da se otvore za neke jače igrace, i to mi je dosta čudna, sećam se onog Alžirca Sudanija ako sam dobro izgovorio,  zver od napadača i papreno plaćen, sad to više ne dovode.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, mister-no said:

Po meni nema šanse da ih Dinamo izbaci. Potcenjuje se Šerif, trener je odličan, nema teorije da se raspadnu..

Oni nikad i nisu imali posebno kvalitetnu pas igru pa da se raspadnu. Trči, trgaj i pokušaj je napucati nekom u kontru. Veliki je problem za protivnike i činjenica da su štoperi Šerifa dominantni u skoku, pa mogu jako nisko da stoje u bloku, a svi oko njih izuzetno brz i solidni u duelu. Disciplinovani su i tu nema spora. Na 7 utakmica kvalifikacija za LŠ su primili samo 2 gola, nisu igrali protiv Sitija, ali to svakako pokazuje da su organizovana ekipa.

 

Jedino da ih Dinamo pritisne jaaako visoko i da nateraju štopere da organizuju igru, ali sa druge strane ljudi imaju 3 gola prednosti, njih i ne zanima organizacija igre. Što dalje od svog gola i nazad u blok. Oni imaju problem kad protivnik prvi postigne gol  pa oni moraju da organizuju napad i jure rezultat, Ova situacija sa Dinamom je za njih wet dream, ta igra njima odgovara.

 

Ne mogu da verujem da su onako pregazili Dinamo, protiv nas nisu stvorili krštenu priliku za 180 minuta igre. Da nije bilo Borjanovog ili Kanginog pomračenja uma prošli bi ih, a i ovako je bilo blizu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...