Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

2 hours ago, Don Radonja said:

Sanogo igracina hahaha

Jbt je l realno da je onakav pas poslao?

 

sanogo jeste pogrešio, ali je još uvek igračina

 

Koliko sam ja vidio, moro je da se oslobodi lopte u onom momentu, bio je van balansa i kilavo je to dodao. jbg

 

1 hour ago, Martin Mystere said:

Jesam li ja lud ili je Dioni večeras odigrao sasvim korektno?

 

Nema šta, borio se je kao lav. Ali od startnog špica se traži više. Pre svega kvalitetnija završnica. I tu ne mislim samo na onu šansu što je imao danas, nego generalno ne izgleda najbolje pred golom.

 

Ali ajde, možda smo ga prerano napali, nespremnog i neuigranog. Neka nas razuveri u sledečim utakmicama, meni bi bilod drago.

 

1 hour ago, Tunji Awojobi said:

Sanogu nije prvi put da pravi ovakve pizdarije. Štaviše, ovo mu je skoro zaštitni znak. Ako se ne varam, ovako iz glave, protiv Genta i Hofa u gostima je imao slične poteze, jedan skoro identičan ovome. Svaki put zbog toga što mu je leva noga mnogo slabija. 
 

Inače, velika pobeda. Bilo bi lepo da u Bugarskoj izvučemo X2. A, u nedelju, zna se. 🙂

 

Desna. Ko i svim ostalim levacima. Mislim da se mogu nabrojati na prste jedne ruke, oni koji nešto znaju i sa desnom.

 

Ali nije opravdanje u ovoj situaciji. Napravio je grešku i to je to.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, L' Imperatore said:

 

sanogo jeste pogrešio, ali je još uvek igračina

 

Koliko sam ja vidio, moro je da se oslobodi lopte u onom momentu, bio je van balansa i kilavo je to dodao. jbg

 

 

Normalno je da je igracina.Jbg u afektu i besu napisano. Ashamed of myself. :D

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Имате ви много пречих за критику од Санога чак и када направи кикс вечери. Саного одрађује поштено сваку утакмицу. Било ми га жао јер је одмах подигао руку да се извини саиграчима. Успут Гобељу је након грешке онај стрелац Браге препишао као плитак поток.

Како год утисак вечери су 3 бода са онаквом игром…

Link to comment
Share on other sites

Meni Dioni dobar bio ponovo, ali ne ume decko da da gol da ga jebes. Nek mu objasni neko da ne moze u 1 na 1 situaciji da gadja iz sve snage, vec treba da plasira loptu. 

 

Sanogo je meni posle Gobelje najkriticniji nas starter u Evropi. Jeste bio dobar danas do tog pasa, ali on uvek to radi, prosto je nesiguran, a bude tekmi i gde ne bije kao Sveti Ilija. Danas je odradio dobar posao, uprkos svemu.

 

Gobelja bas za klasu slabiji od svih. Bori se on momak, ali nazad preko njega padne gol, onaj Orta prolazio kako je hteo, napred ne moze da ubode centarsut. Bolji je Gajic brate od njega, ne znam stvarno sto ne igra. 

 

Katai i Ivanic su majstori, bukvalno treba ih zadrzati do kraja karijere. Isto mislim i za Borjana, Kangu, Bena, Degeneka, Rodica. Dragovica vrv vec nije realno, ali nema sta da se izmislja, mi bolje igrace od tih ne mozemo dovesti i sto duze treba da ih drzimo. 

 

U nedelju ce biti zanimljivo bas. Prvi derbi posle ko zna koliko da nema realnog favorita. 

Link to comment
Share on other sites

Rodićev gol je Milojev specijal iz prve sezone u LE. Zaboravljeni recept za polušansu koji je jednom morao da kulminira golom.

 

Primljeni gol je classical Sanogo i nepripremljenost odbrane na neočekivanu situaciju.

 

Penal je poklon odbrambenog igrača Brage. Realizacija za čistu desetku.

 

Sveukupno, sjajan rezultat uz lošu i neubedljivu igru.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Braga je baš ekipa nama sličnog kvaliteta. Oko 60. minuta smeo sam opasne pare da stavim da ostaje 0:0. Mislio sam da neće biti golova do jutra. 

 

I pored pobede, nisam zadovoljan defanzivom. Previše prostora su dobijali u opasnoj zoni, baš dosta šuteva su imali, dok naši igrači često samo trčkaraju tu i puštaju ih. 

Jednostavno, to se ne radi protiv ovakvih ekipa i sva sreća da nismo primili gol na 0:0. 

 

Pobeda vrlo važna. Sad nekako da ne izgubimo naredne dve i na konju smo. 

 

Očekujem standardan derbi, gde i jedni i drugi paze da ne zaseru i prime gol...posebno što će se vaditi na Evropu i istrošenost. 0:0 tačan rezultat. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Knipex said:

Kako slabija kad je levonog i stalno se namešta na levu nogu?


Pogrešio sam, leva mu je jača, ali poenta je ista, slabija noga mu je skoro neupotrebljiva i često pravi ovakve greške zbog toga. Proveriću, ali kao što rekoh, čini mi se da je protiv Genta i Hofenhajma uradio slične stvari i oba puta smo zamalo smo primili gol.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Braga je baš ekipa nama sličnog kvaliteta. Oko 60. minuta smeo sam opasne pare da stavim da ostaje 0:0. Mislio sam da neće biti golova do jutra. 

 

I pored pobede, nisam zadovoljan defanzivom. Previše prostora su dobijali u opasnoj zoni, baš dosta šuteva su imali, dok naši igrači često samo trčkaraju tu i puštaju ih. 

Jednostavno, to se ne radi protiv ovakvih ekipa i sva sreća da nismo primili gol na 0:0. 

 

Pobeda vrlo važna. Sad nekako da ne izgubimo naredne dve i na konju smo. 

 

Očekujem standardan derbi, gde i jedni i drugi paze da ne zaseru i prime gol...posebno što će se vaditi na Evropu i istrošenost. 0:0 tačan rezultat. 

Dobar post,moram reci da bas zbog toga nameravam da propustim derbi. Sto se vecerasnje defanzive tice, Degenek je danas odigrao bas slabo, ali opet mi je drago jer zasluzuje mesto u 11 sto su i ovi razbojnici iz kluba morali da priznaju njegovim povratkom

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Abizolirni said:

Jeste otkupna ali je Falcinelijeva  plata 2 puta veca od Zivkoviceve. Mislim da smo ga placali pola mi a pola Bolonja.

Jeste ali Falcinelijeva plata nije dva puta veca od plate koju dajemo Zivkovicu i Dioniju. Doveli smo dva losa igraca a bio nam je skup jedan dobar. Na kraju kad saberes, taj jedan dobar kosta isto koliko i dva losa. Ljudi slabo pamte, pobedjenja Braga jeeej, dogegadjemo se do proleca i tamo ce nas opet neki Gobeljic kostati prolaska dalje i onda sledece godine jovo navovo. Pobeda i sve super al lopovcina je i dalje na celu kluba i tto baca senku pa cak i da osvojimo Ligu evrope. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Dropkick Murphys said:

I pored pobede, nisam zadovoljan defanzivom.

 

Nisam ni ja, ali ovo je moralo da se dobije kako god da znaju i umeju. Uvodna 3 boda su ogroman posao jer slede dva gostovanja. Sreća te odigraše Mita i Šuma nerešeno u Danskoj. Otvara nam se proleće već sada, bez preterivanja.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Dragović igrač utakmice bez dileme. Odigrao za sebe i za Degeneka večeras.

Cast majstorima Kataiju,Ivanicu,Benu,Kangi, standardnom Borjanu,ali definitivno nas najkvalitetniji igrac. U najboljim godinama za stopera, isijava smirenoscu i samopouzdanjem Kapitalno pojacanje, definitivno. Mnogo cemo izgubiti kad ode za godinu,dve

Edited by Kosjan Willavić
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Don Radonja said:

Sanogo igracina hahaha

Jbt je l realno da je onakav pas poslao?

 

Igracina

 

Imao to jedno pomracenje uma. Znao da je zasrao iste sekunde. Jose vise je zasrao kad je ocekivao da ce Gobelja da ga izvadi. Pljuje se Sanogo a amatersko postavljanje Gobeleje se ne pominje a i on je kriv koliko i Sanogo. Sve sto je trebao da uradi je da zatvori desnu nogu. On po obicaju izgubljen u vremenu i prostoru.

 

Stankovic inace nije napravio debilnu izmenu sve do 87og minuta. Minut kasnije Borjan spasio.

 

LE je mnogo kvalitetnije nego do sada. Svaka ce biti tvrda, necemo sve dobiti al cemo biti barem treci.

 

Steta sto je uprava toliko kriminalna da ne moze da popuni rupe u rosteru negu uvek imamo barem jednog balvana na terenu.

 

Ne pljuje se Zivkovic a on do sada mnogo manje pokazao od Dionija za isto vreme. Kod Dionija se videlo da ne nespreman. Uz to nije bunar igrac. Zivkovic nije igrao takmicarsku utakmicu godinama. Ko zna koliko ce da mu treba da dodje sebi ako dodje sebi.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Da nije doslo do gola posle Sanogove greske, ne bi se ni pisalo toliko o tome, a desavalo se u prvom poluvremenu da Ivanic ne uspe da iznese loptu, ili Kangi preseku pas, samo sto nisu materijalzovali te greske.

Ne napadajte Zivkovica, pa i Ronaldo je tek stigao u Junajted pa...a ne nista.

Znacajna je ova pobeda.

Link to comment
Share on other sites

Могао је и Гобељић да изађе да блокира шут уместо што је подизао шорц. Ваљда је мислио да се играчи Браге плаше гардиста.
Лепо рече Дегенек после утакмице, јесте Саного дао лошу лопту али могли смо Гобеља, ја и Борјан да интервенишемо боље.

Sent from my SM-G975U using Tapatalk

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Jbg, kiksevi se cesto najvise pamte. Jurisica svi po autogolovima, Drizu po brljotinama u Kelnu. Cak grobarsko liverpulski deo i Vidica ganjaju zbog Toresa. Sanogo ima obicaj da davi loptu, da ke zadrzi sekundu duze i onda u cajtnotu brlja. Mnogo veci igraci od njega su sve gadne situacije resavalo ispucavanjem u aut, korner, bilo gde

Sta je sa Falkom? Nostalgija, jezik ili slicne gluposti. Pa videlo se da ume i moze, dok za Van La Zivkovica skoro da se odmah vidi da ne moze. Pistite Italijana da veze nekoliko utakmica.

Derbi moramo da dobijemo jer se u derbijima resava titula ove godine. To je valjda ocigledno. Nema vremena vise za ispravke.

Valjada dobijamo pobedom oko 600000. Idu li te pare odmah u Firencu ili...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...