Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

1 hour ago, berti said:

Jbg, kiksevi se cesto najvise pamte. Jurisica svi po autogolovima, Drizu po brljotinama u Kelnu. Cak grobarsko liverpulski deo i Vidica ganjaju zbog Toresa. Sanogo ima obicaj da davi loptu, da ke zadrzi sekundu duze i onda u cajtnotu brlja. Mnogo veci igraci od njega su sve gadne situacije resavalo ispucavanjem u aut, korner, bilo gde

Sta je sa Falkom? Nostalgija, jezik ili slicne gluposti. Pa videlo se da ume i moze, dok za Van La Zivkovica skoro da se odmah vidi da ne moze. Pistite Italijana da veze nekoliko utakmica.

Derbi moramo da dobijemo jer se u derbijima resava titula ove godine. To je valjda ocigledno. Nema vremena vise za ispravke.

Valjada dobijamo pobedom oko 600000. Idu li te pare odmah u Firencu ili...

Gde se njega seti 😂 

Jedna anegdota. Na svadbi kod jednog clana nase slavne Barijevske generacije. Ceo ulaz nase zgrade se sjatio u Bg. I domacin je rekao da ko zeli moze da se slika sa fudbalerima. I svi normalno traze Piksija, Deja, Robija samo najstariji komsija hoce Drizu. Ovaj dolazi i ne moze da veruje da neko trazi njega i pita komsiju zasto bas ja. Kaze ovaj draze mi je sto si udario Nemca nego da smo prosli dalje 😁

  • Like 3
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

Bitan ispit je u nedelju, treba izaci jako, mada ocekujem kalkulisanje od strane Dekija jer je "rezultat najvazniji".

U svakom slucaju posle dugo vremena dolazi derbi a da smo u zaostatku na tabeli i da poraz znaci vrlo tesku situaciju za nastavak prvenstva tj veliku prednost komsiluka...

Sad je vreme da individualni kvalitet Zvezde dodje do izrazaja, uz smanjenje pomracenja u odbrani i adekvatnu igru veznog reda uz sto manje preskakanja igre - to nije recept za Partizan.

Mozemo iskorisiti nas prednji vezni red na njihovu manje pokretnu odbranu, na kraju moze se reci da smo im mi i najjaci takmac od starta sezone.

Jako vazan mec na svakom planu je derbi.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Perkos2 said:

u nedelju je remi već upisan tako da nema razloga za brigu 

Jbg, to su stare boljke srpskog fudbala, al iako znam kako stoje stvario nakon jevrope, nadam se da ce Deki pripremiti igrace da odigraju mnogo hrabrije nego mnoge derbije prethodnih par godina, kada smo onoliko bili jaci od fkP.

Eto, voleo bih da vidim zelju da se nadigravamo i ne dozvolimo neku blamazu bez ispaljenog metka.

Link to comment
Share on other sites

missim to je receno i pre meca sa kluzom, al brateu malo je reci da je smesno da se za pobede u le dobija samo 100k vise nego u kupu lepe brene..

u le protivnici za 2 klase jaci od ling long lige, a u kupu lepe brene protivnici za 2 klase slabiji od ling long lige

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, n4l1m said:

missim to je receno i pre meca sa kluzom, al brateu malo je reci da je smesno da se za pobede u le dobija samo 100k vise nego u kupu lepe brene..

u le protivnici za 2 klase jaci od ling long lige, a u kupu lepe brene protivnici za 2 klase slabiji od ling long lige

zato udjes u Ligu sampiona pobedis 2 utakmice u grupi i bog da te vidi. Videti pod Serif.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Crni said:

Kakav je Zivkovic trenutno, a Pavkov povredjen, zasto ne bi krenuli sa Lazeticem u spicu...najmanji je rizik. Dioni ce verovatno startovati, ali i on je neubedljiv. Pozicija CF nikad gora. 

A šta cemo za izmenu za napadača? Kog bonusa da uvedemo u 60. minutu? Problem je što ne bismo morali samo da počnemo, već i da završimo utakmicu tako. Ubi nas ovo pravilo da ove sezone mora bonus da bude tokom cele tekme. A moje mišljenje je da bonus na štoperu bolje da počne i stekne samopouzdanje tokom meča, nego samo da se ubaci pred kraj. Plus ako treba pojuriti rezultat, gubiš izmenu tako što uvodiš štopera umesto napadača, čisto zbog tog pravila. 

 

Vreme je da Eraković pokaže da je preležao dečje bolesti i odigra jednu vrlo dobru utakmicu. On nije loš ni do sada bio u defanzivi, već ga pamtimo po ovim kiksevima u dodavanju. Sam je kriv, jbg. 

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Redstar0356 said:

Jeste ali Falcinelijeva plata nije dva puta veca od plate koju dajemo Zivkovicu i Dioniju. Doveli smo dva losa igraca a bio nam je skup jedan dobar. Na kraju kad saberes, taj jedan dobar kosta isto koliko i dva losa. Ljudi slabo pamte, pobedjenja Braga jeeej, dogegadjemo se do proleca i tamo ce nas opet neki Gobeljic kostati prolaska dalje i onda sledece godine jovo navovo. Pobeda i sve super al lopovcina je i dalje na celu kluba i tto baca senku pa cak i da osvojimo Ligu evrope. 

stani....ti pouzdano znas da bi Falcineli ostao u Zvezdi da mu je izjednacena plata kao sto je imao u Bolonji.  Taman i da bi ostao, opet nisi u pravu jer to bi znacilo podizanje granice maksimalne plate za jednog igraca. Logicno da jedam od milion zna vise nego 2 od 500 K. ali sta se onda desava sa drugim igracima pa i sa onim koji bi dolazili u buducnosti da ne mogu imati milionce a npr. su imali u prethodnom klubu ( citaj Dragovic ).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dropkick Murphys said:

A šta cemo za izmenu za napadača? Kog bonusa da uvedemo u 60. minutu? Problem je što ne bismo morali samo da počnemo, već i da završimo utakmicu tako. Ubi nas ovo pravilo da ove sezone mora bonus da bude tokom cele tekme. A moje mišljenje je da bonus na štoperu bolje da počne i stekne samopouzdanje tokom meča, nego samo da se ubaci pred kraj. Plus ako treba pojuriti rezultat, gubiš izmenu tako što uvodiš štopera umesto napadača, čisto zbog tog pravila. 

 

Vreme je da Eraković pokaže da je preležao dečje bolesti i odigra jednu vrlo dobru utakmicu. On nije loš ni do sada bio u defanzivi, već ga pamtimo po ovim kiksevima u dodavanju. Sam je kriv, jbg. 

Da, jeste zajebano kombinovati ali trebalo bi mimo tog pravila razmisljati o podmadjivanju ekipe, svi nosioci su nam oko 30ak godina. Da nije tog pravila ovi nasi bi jos vise lelemudili.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Dropkick Murphys said:

Vreme je da Eraković pokaže da je preležao dečje bolesti i odigra jednu vrlo dobru utakmicu. On nije loš ni do sada bio u defanzivi, već ga pamtimo po ovim kiksevima u dodavanju. Sam je kriv, jbg. 

 

I to na desnom beku, umesto Gobeljica/Gajica. 

 

Ja drugo resenje ne vidim. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kooineeperk said:

 

I to na desnom beku, umesto Gobeljica/Gajica. 

 

Ja drugo resenje ne vidim. 

Sa 3 štopera. U sredini Sanogo, Kanga, Katai, Ivanić i špic koji god, kad već Ben ne može u tim. 

 

A možda Stankela odigra punim poverenjem i stavi Erakovića uz Dragovića, pa šta bude. 

 

Najmanji rizik je da igra Stanić uz Sanoga, Kanga ispred, a Katai i Ivanić na krila, ali po minutaži koju je imao do sada, teško da ćemo to videti. 

 

Cenim da neće biti diranja bekova. 

Link to comment
Share on other sites

Odgledah izvestaje sa utakmica lige konferencija. Kakvo krs takmicenje. Samo bi Roma I Totenhem bili izraziti favoriti protiv nas. Imas jos 6-8 timova koji bi bili 50:50 u rangu Brage. Ostalo sve boranija. Ne bih imao nista protiv da budemo 3ci u nasoj grupi LE.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...