Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Kako sam se ranijih godina veselio utakmicama Zvezde, sve su uspeli da ubiju u meni. Danas igra Zvezda, a ja ni ne znam u koliko sati, odgledacu, al bas  nikakav osecaj.

Ne gledam prvenstvo orvi put od 90 i neke.

Tako sam poslednju utakmicu reprezentacije odgledao na mondijalu, vise nemam osecaj da je to moja reprezentacija, cak su je ogadili.

I iskreno ne boli me ni najmanje svaki novi poraz, nit me raduje eventualni uspeh.

Ne fali mnogo da batalim uopste da gledam fudbal, zato jedca cekam da krene kosarka.

Sa kojim zarom sam pratio odbojkasice i sad odbojkase, to je vanserijski osecaj i Novaka, no previse su to cisti sportovi nije ni cudo.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Видим стручњаци са рсб су по старом обичају нашли неког мрсомуда да сере о књиговодственом и разним врстама дугова…

Младеновић сере о Браги а нико да га приупита о резултатима његовог рада гдје не може годинама направити играча да се приходује у клупску касу…

Не знам је ли Дркела чуо да је Траоре из Шерифа тамо дошао без скоро икакве каријере и за мање пара од свих његових      и ко зна чијих још појачања…

 

Елем наставља се данас евро прича а одмах послије је и дерби и могу само да кажем следеће, уколико будемо играли као против Милана имаћемо чему и да се надамо. Храбро, високо постављени са много трчања без лопте. Све остало је демагогија а тек за још један јалов и неквалитетан дерби нисам уопште спреман. Ајмо Дејане ил’ си нинџа ил’ си минџа!

Edited by Константин
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mene samo zanima da li je moguće da su stavili ovakve cene karata? Nas trojica iz porodice treba da damo 8400??? Samo na karte... Plus putarina plus gorivo plus da popijes pivo ili sok... Pa da li su oni normalni

Послато са Mi 9 Lite помоћу Тапатока

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, alokin said:

Mene samo zanima da li je moguće da su stavili ovakve cene karata? Nas trojica iz porodice treba da damo 8400??? Samo na karte... Plus putarina plus gorivo plus da popijes pivo ili sok... Pa da li su oni normalni

Послато са Mi 9 Lite помоћу Тапатока
 

Cene su takve kao da uprava u zivotu nije videla kes na gomili.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Константин said:

Видим стручњаци са рсб су по старом обичају нашли неког мрсомуда да сере о књиговодственом и разним врстама дугова…

Младеновић сере о Браги а нико да га приупита о резултатима његовог рада гдје не може годинама направити играча да се приходује у клупску касу…

Не знам је ли Дркела чуо да је Траоре из Шерифа тамо дошао без скоро икакве каријере и за мање пара од свих његових      и ко зна чијих још појачања…

 

Елем наставља се данас евро прича а одмах послије је и дерби и могу само да кажем следеће, уколико будемо играли као против Милана имаћемо чему и да се надамо. Храбро, високо постављени са много трчања без лопте. Све остало је демагогија а тек за још један јалов и неквалитетан дерби нисам уопште спреман. Ајмо Дејане ил’ си нинџа ил’ си минџа!

Najjace od svega je sto je dobar deo navijaca popusio tu pricu sa ovim iz Rsb-a..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...