Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

5 hours ago, Abizolirni said:

stani....ti pouzdano znas da bi Falcineli ostao u Zvezdi da mu je izjednacena plata kao sto je imao u Bolonji.  Taman i da bi ostao, opet nisi u pravu jer to bi znacilo podizanje granice maksimalne plate za jednog igraca. Logicno da jedam od milion zna vise nego 2 od 500 K. ali sta se onda desava sa drugim igracima pa i sa onim koji bi dolazili u buducnosti da ne mogu imati milionce a npr. su imali u prethodnom klubu ( citaj Dragovic ).

U tome lezi problem, bolje da damo 2-3 igraca po milionce nego 10-torici po 300 hilljada. 

 

Zivkovic, Dioni i Mohi. 2  losa  napadaca i jednog kog tek treba da vidimo. Plus Krsticic koji je otisao. 

Vukanovic, Bakajoko i Falko primaju platu a ne igraju.  

Stanic, Petrovic, Nikolic takodje primaju plate a ne igraju posto je doveden Krsticic. 

Srnic je apsolutno fudbalski duduk i nepotreban ovom timu. 

Gobeljicevu poziciju moze da popuni omladinac i da odigra isto kao i on (mozda doduse ne moze sebe da pogodi u ruku dok pimpuje loptu) 

 Ne znam kakva je sitaucija sa Babicem ali ocigledno da su on ili Pankov visak, jedan od njih. 

Popovic takodje verovatno nema malu platu a Gordic moze sasvim ok da odradi poziciju drugog golmana.   

Znaci imamo najmanje 8-9 igraca bez kojih ne da mozemo, vec bi bilo super da ih nema kod nas a nemaju bas male plate. Popunis to omladincima i mladim igracima  i ostaje ti da das maloo vece platice za 1-2 ekstra pojacanja. Evo tipa Dragovic i Falcineli da uzmu po milion recimo, posto je Dragovic dosao iz ljubavi, Falcineli i jos jedan ekstra klase. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, tsva said:

 

Odgledah izvestaje sa utakmica lige konferencija. Kakvo krs takmicenje. Samo bi Roma I Totenhem bili izraziti favoriti protiv nas. Imas jos 6-8 timova koji bi bili 50:50 u rangu Brage. Ostalo sve boranija. Ne bih imao nista protiv da budemo 3ci u nasoj grupi LE.

 

Ili prvi ili treći u grupi, najgore je biti drugi jer dobijaš za protivnika trećeg iz lige šampiona. Osim naravno četvrti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

2 hours ago, Redstar0356 said:

U tome lezi problem, bolje da damo 2-3 igraca po milionce nego 10-torici po 300 hilljada. 

 

Zivkovic, Dioni i Mohi. 2  losa  napadaca i jednog kog tek treba da vidimo. Plus Krsticic koji je otisao. 

Vukanovic, Bakajoko i Falko primaju platu a ne igraju.  

Stanic, Petrovic, Nikolic takodje primaju plate a ne igraju posto je doveden Krsticic. 

Srnic je apsolutno fudbalski duduk i nepotreban ovom timu. 

Gobeljicevu poziciju moze da popuni omladinac i da odigra isto kao i on (mozda doduse ne moze sebe da pogodi u ruku dok pimpuje loptu) 

 Ne znam kakva je sitaucija sa Babicem ali ocigledno da su on ili Pankov visak, jedan od njih. 

Popovic takodje verovatno nema malu platu a Gordic moze sasvim ok da odradi poziciju drugog golmana.   

Znaci imamo najmanje 8-9 igraca bez kojih ne da mozemo, vec bi bilo super da ih nema kod nas a nemaju bas male plate. Popunis to omladincima i mladim igracima  i ostaje ti da das maloo vece platice za 1-2 ekstra pojacanja. Evo tipa Dragovic i Falcineli da uzmu po milion recimo, posto je Dragovic dosao iz ljubavi, Falcineli i jos jedan ekstra klase. 

 

Gde je otišao Krsticic?

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Redstar0356 said:

Znaci imamo najmanje 8-9 igraca bez kojih ne da mozemo, vec bi bilo super da ih nema kod nas a nemaju bas male plate. Popunis to omladincima i mladim igracima  i ostaje ti da das maloo vece platice za 1-2 ekstra pojacanja.

 

 

Ови без којих можемо су идеални за растаљивање, кад већ не играју а имају добра примања није им проблем да врате назад кеша колико се каже.

Омладинце и младе играче боље да не помињемо, прекјуче кад не искључих тв због оног демагога Младеновића.

Тако да то о чему причаш би требало да је тако близу а у нашем случају је ипак предалеко...

п.с. ове 2 ставке који си поменуо вјероватно су и главне за стање дуга. Једноставно имамо годинама абнормално дугачак ростер и врло слабо приходујемо од младих играча.

Edited by Константин
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Najgore od svega je što je Psiholjub uvijek izgledao kao neka seljačina, neka nakurčena pojava bez pokrića. Teško da takav čovjek može biti dobar pedagog. Koroman je valjda isto tamo neki trener. O njemu se sve zna, klošar klasični. 

 

Mladenović je bio pristojan fudbaler. Kao lik izgleda dosta pristojnije i inteligentnije od gore pomenutih.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Perkos2 said:

Kako očekivati dobre igrače iz omladinskog pogona kad su tamo treneri likovi koji nisu potrčali na fudbalskom terenu nikad ili cuveni Psiholjub koji znamo svi nije znao loptu da iznese ni 5 metara prema napred. Koga on nešto da nauči.

Kako su Murinjo i Nagelsman iznosili loptu prema napred kad su igrali fudbal? : ) 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Betolingar Misdongard said:

Najgore od svega je što je Psiholjub uvijek izgledao kao neka seljačina, neka nakurčena pojava bez pokrića. Teško da takav čovjek može biti dobar pedagog. Koroman je valjda isto tamo neki trener. O njemu se sve zna, klošar klasični. 

 

Mladenović je bio pristojan fudbaler. Kao lik izgleda dosta pristojnije i inteligentnije od gore pomenutih.

 

Младеновић је пристојно изгледао и док се лобирао са великим обећањима за омладинску школу. Али да је сераторски демагог видјело се када је ставио за тренера у ОШ ни мање ни више него свог кума Психољуба. Значи квалификација кум. Па онда је био једно вријеме Короман кога смо видјели са клинцима са пивом у рукама. И ови неки други тренерчићи које рекламирају на ЗвездаТВ и поједини спинери по форумима, су таквог квалитета да се резултати виде више него јасно, нажалост. Значи не ради се добро, везе и везице и даље пију воде а права истинска селекција дјеце из читавог региона изостаје.

Стара прича о табелама у онладинској конкуренцији, тотално небитна ствар поготово код млађих категорија (излазна годишта). Једино мјеродавно је колико направиш играча за први тим, тј. колико ћеш једног дана приходовати за клуб. С обзиром на уложено задњих година, што се мене тиче Младеновић-говњива мотка.

п.с. исто сам говорио и прије пар година када смо са омладинцима плеј оф ЛШ, и оне које смо побијеђивали видјело се да имају фудбалски писменије играче, јачи на лопти, брже играју и више играча који преузимају одговорност. Нажалост испоставило се као тачно да је она будалетина Психољуб само срећно догурао далеко и да ниакакво спиновање са резултатом нам није помогло да сада имамо нпр. барем јебеног бека као озбиљну бекап опцију из ОШ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Redstar0356 said:

U tome lezi problem, bolje da damo 2-3 igraca po milionce nego 10-torici po 300 hilljada. 

 

Zivkovic, Dioni i Mohi. 2  losa  napadaca i jednog kog tek treba da vidimo. Plus Krsticic koji je otisao. 

Vukanovic, Bakajoko i Falko primaju platu a ne igraju.  

Stanic, Petrovic, Nikolic takodje primaju plate a ne igraju posto je doveden Krsticic. 

Srnic je apsolutno fudbalski duduk i nepotreban ovom timu. 

Gobeljicevu poziciju moze da popuni omladinac i da odigra isto kao i on (mozda doduse ne moze sebe da pogodi u ruku dok pimpuje loptu) 

 Ne znam kakva je sitaucija sa Babicem ali ocigledno da su on ili Pankov visak, jedan od njih. 

Popovic takodje verovatno nema malu platu a Gordic moze sasvim ok da odradi poziciju drugog golmana.   

Znaci imamo najmanje 8-9 igraca bez kojih ne da mozemo, vec bi bilo super da ih nema kod nas a nemaju bas male plate. Popunis to omladincima i mladim igracima  i ostaje ti da das maloo vece platice za 1-2 ekstra pojacanja. Evo tipa Dragovic i Falcineli da uzmu po milion recimo, posto je Dragovic dosao iz ljubavi, Falcineli i jos jedan ekstra klase. 

 

Ne moze to dugorocno da opstane jer ce onda svaki igrac traziti 20 ili 30 % vecu platu. Ovako je 600 K zacementirano i gotovo. Prvi Dragovic bi onda rekao ja vrijedim 1,5 M. i das Dragovicu a onda kad se on povredi, ti ubacis juniora na njegovo mjesto jer ne mozes vise nikom dati normalnu platu a da je na toj poziciji.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ti samo direktno objasnio da to što neko nije umeo da iznese loptu kao igrač, apsloutno nije nikakav argument za to kakav će biti trener i šta može da nauči klince/igrače. Ako je neko loš trener, to je jedna stvar, ali ovo što si ti napisao apsolutno nije razlog zašto je to tako, jer ima brdo primera i u fudbalu i u košarci da su loši igrači postali dobri treneri ili čak nisu ni trenirali taj sport pre trenerskog posla. 

 

Ja sam ti odgovorio, pa sad očekujem pojašnjenje ko me je našao ovako revnosnog i šta to uopšte znači u ovom kontekstu? 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Ja sam ti samo direktno objasnio da to što neko nije umeo da iznese loptu kao igrač, apsloutno nije nikakav argument za to kakav će biti trener i šta može da nauči klince/igrače. Ako je neko loš trener, to je jedna stvar, ali ovo što si ti napisao apsolutno nije razlog zašto je to tako, jer ima brdo primera i u fudbalu i u košarci da su loši igrači postali dobri treneri ili čak nisu ni trenirali taj sport pre trenerskog posla. 

 

Ja sam ti odgovorio, pa sad očekujem pojašnjenje ko me je našao ovako revnosnog i šta to uopšte znači u ovom kontekstu? 

Odgovor ti je još gori od prvog upis u kojem ubacuješ vrhunske evropske trenere u priču o lošem radu u OŠ FKCZ. Ima ona narodna koja kaze"videla zaba da se konj potkiva pa i ona digla nogu" eto na to liči uporedba psiholjuba i murinja. Rekoh vec ili imas zelju da odbranis čelnike OŠ FKCZ ili se iz dosade zazaš. Voleo bih da je ovo drugo u pitanju.

Link to comment
Share on other sites

Перкосе, Дропкик је у праву. Фудбалско (не)знање те не (дис)квалификује да ли ћеш бити добар тренер или не. Ти си поменуо пренос лопте у том свијетлу, а имаш и врхунских бивших играча који су нула тренери. Као што за добру играчку каријеру уз таленат треба посложити много рада на физици и психи, тако и један тренер мора имати таленат (да упија око себе) али и осим пуно рада и психе рекао бих да мора имати људске и педагошке квалитете-због односа са играчима. Тек задње идиот Психољуб који је сам себе шамарао у тунелу и онако  безбрижно носио капитенску траку док је “бриљирао”, то сигурно нема. Исто као и Короман који пије пиво са клинцима. Писао сам мислим раније, срео сам Коромана у Аустрији некада док је играо за Крила Совјетов и баш се стесао,  нисам могао да издржим реко шта би са килама каже “ јеби га старац казна за за сваких 500г у хиљадама долара”. У Звезди је могао са стомачићем па је такав требао да буде педагог…

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Markoss said:

Radulovic je u Graficaru, a moje misljenje je da bonus nece biti Erakovic

 

Mislis li isto sto i ja?

 

22 hours ago, Kooineeperk said:

Mozda onda ovako nesto:

 

Dioni (ili Zivkovic)

Ivanic Katai Stanic

Sanogo Kanga

Rodic Dragovic Degenek Gobeljic (ili Gajic)

Borjan

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...