Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

26 minutes ago, mmajstor said:

 

Ako je to stvarno tako, stvarno uzasno pravilo,

Nikad mi nece biti jasno da neko zabranjuje o cemu ne sme da se prica.... opsta pravila su sasvim dovoljna - drzi se teme, ne flejmuj, ne stalkuj, ne provociraj i ne troluj. Tako da ako postoji namera da neko na taj nacin troluje onda ok, ali ne mora da to uvek bude slucaj pa generalizovanje je potpuno besmisleno. Uostalom, svi pretpostavljamo da njegova plata iznosi oko te neke cifre, izlazila je i u javnost pa ne vidim razlog necije sokiranosti oko toga. 

 

Majstore mora da se zaebavaš, pa iz tog trolovanja je nastao čitav asortiman novih izraza za platu - kikiriki, busplus, stipendija, kartica za menzu...

 

Nekima je ceo opus ovde zasnovan na iznošenju netačnih informacija, tako da dobro je da postoje ovakva pravila, na šta bi ličio forum kad bismo svi u svakom postu prenosili izmišljene i netačne informacije!?

Edited by Čvarkov
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, ǝɔɐɟ ǝdɐʇ said:

Pobeda sinoć nije dolazila u pitanje, jer je to bio poklon danas za rodjendane mom prijatelju @StiviKivi i meni. 🥳

I mojoj ženi koja je uz mene postala naša navijačica i uredno prati sa mnom  svaki meč u EL a i vecinu mečeva u Abi

  • Like 5
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Namerno nisam hteo da pisem dok se malo ne iskristalise situacija. Stvarno je mucno bilo, bar meni, da citam narikanja oko centra i sl. Na samom startu sezone sam i ja bio misljenja da nam je potreban centar koji ima poene u rukama. Ja stvarno nisam mogao da pretpostavim da Luka Mitrovic moze na toj poziciji da igra ovako. On je bio odlican bio i protiv Fenera i Buducnosti, ali sam ipak sacekao da vidim na sirem uzorku. Luka Mitrovic dozivljava novu mladost, sta vise, ja mislim da ne bi igrao na 4 ovako dobro. Visina centara u EL se smanjila pa samim tim i Luka moze snagom vecinu da isprati,a nad vecinom ima neke kvalitetivne prednosti koje mu omugocavaju da bude efikasan u napadu. Iskreno sada sam misljenja da bi mozda bilo bolje da se dovede kvalitetna 4-orka. Igrac sa sutem sa 3 i dobar skakac. MIslim da moze da se probere i da su takvi igraci dostupniji nego klasican centar, ali ne bih doveo igraca tipa Q. Miler vec nekog ko nije operisan od ledjne tehnike. Cini mi se da su takvi igraci jeftiniji  nego klasicne petice i da ukoliko bi pogodili sa njim, da bi bili ultra zajebani svakome. Po meni Kuzmic je ovde visak, tj moze on 10-tak minuta da odigra, ali je preveliki luksuz kada imamo tako drvenog centra, operisanog od napada, sacekao bih Cirbesa , da vidimo da li moze nesto da odigra, ako ne moze onda je jasno da moramo dovesti centra, velika je steta sto Cirbes nije igrao pa da vidimo u kakvom je stanju, sada ce samo jos vise da izadje iz forme i bice poprilican luksuz cekati ga, nas je spasio Mitrovic sa vanserijskim igrama, inace bi cupali kose zbog ucinka centarske linije. Na kraju je ispalo dobro sto smo Cirbesa potpisali na kraci ugovor, ako bude potrebno mozemo da vrsimo doselekciju na unutrasnjim linijama, za sada mi izgleda da ne moramo da zurimo jer Kalinic i Lazarevic lagano mogu na 4 deo minuta da otkinu i to kvalitetno narocito protiv laganijih igraca na toj poziciji. Kao i Davidovac uostalom. Nedostatak igraca unutra nam daje i priliku da svima ravnomerno rasporedimo minutazu, jer ne treba zaboraviti da imamo guzvu na 3, i to je jako bitno za timsku hemiju da nema nezadovoljnih.

 

Drugi igrac koji je debelo premasio ocekivanja je Lazarevic, stvarno nisam ocekivao da ovako kvalitetno moze da rilja odbranu, i stvarno bi bio zlo da se njemu smanji minutaza iz bilo kod razloga. Odmah mu treba ponuditi pojacan ugovor na 5 godina, ovakvi igracu su suvo zlato. Ja sam takodje potajno ocekivao Jovica na spoljnim p[ozicijama, ali sada mozda i ne bih voleo da dodje jer bi automatski gusio celu spoljnu liniju i samog Lazarevica koji ce uzimati minute od 2-4. On samo malo treba da radi na napadackom repertoaru, na sutu posebno, da pogadja kada ostane sam. Mozda malo ledjnu tehniku da dotera da se prave specijali sa njim kada ga cuva slabiji igrac sto je cesto slucaj, nesto kao Davidovac, malo je reci da sam odusevljen sa Lazarevicem. On i Mitrovic su dali sasvim novu dimenziju ovom timu jer su pokazali da bi eventalna pojacanja mozda i poremetila hemiju koju sada imamo. Ja bih iskreno sacekao i pazljivije izvrsio doselekcju ako bude uopste potrebna.

 

Ovako kako sada izgledamo, ja ne mogu das se otmem utisku da je jedina greska Holins, mislim da je trebalo dovesti beka sa malo drugacijim karakteristikama, nekako mi deluje da ce doci tvde utakmice gde encemo imati ovakvu napadacku produkciju i da ce nam faliti jos jedna kvalitetna opcija u napadu kada smo vec resili da to ne bude igrac iz unutrasnje linije. Holins je jako dobar u odbrani ali to vec imamo u Lazicu i Lazarevicu, donekle i Dobricu. Mozda je ideja da se Dobricu da vise slobode i da on bude taj kosgeter sa sigurnim poenima u rukuma, ako Radonjic tako misli i ja to pozdravljam.

 

Bice jako bitno da dobijemo narednu u EL, Zalgiris je cesto znao da bude negativna prekretnica, ajde da srusimo tu tradiciju i da budemo na zelenoj grani sto se EL tice. Sa skorom 2:1 bi bas rasterecinije mogli da igramo naredne meceve jer nam je raspored uzasan i u ABA i u EL, ali za sada jako dobro guramo.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wingwalker said:

ciganiu ozbiljno uzdrmao podatak o miliončetu za Kalinu.

računali smo na 800K max i 'de sad da iskopamo tih dvesta somova?

Izvor je dosta pouzdan. Kalinin prijatelj rekao svome prijatelju u poverenju.

Danas sam na eminentnom RSB forumu pročitao da je Kalinim brat, rekao ortaku sa kojim je dve godine trenirao vaterpolo, da je Kalini tek kad je potpisao za Zvezdu srce ponova na mestu i da pare nisu u pitanju. Što bi pitao doktor Radonjić: "Kako?"

Šalu na stranu, Kalina je potpisao za onaj iznos za koji se dogovorio sa klubom. Niti ga mi plaćamo. Niti treba da nas interesuje koliko je to. Samo da dobije svaki cent potpisan ugovorom, jer koliko god da je, zaslužuje mnogo više.

Živeo Nikola Kalinić.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Glede bojkota Kaline od strane najvernijih, posto je standardo odgovor na pitanje zasto bojkot, ZATO!

da ih podsetim sta je to strasno Kalina rekao.

Ovo je ista izjava koju Prvi Delija Srbije Vucic ponavlja na vecini obracanja o Kosovu.

Njemu se ne skandira Aco Turcine, cak ni pederu.

Ne zelim da pametujem nikome o Kosovu, svako ima svoj stav ali Kalina nista ovde nije rekao sto nije nama svima dobro poznato.
Zato draga grupo, znam da citate, ostavite decka da igra na miru, manite se gluposti kojima vas kljukaju razni Informeri, donece vam Kalina vise radosti i zadovoljstva nego sto mozete da zamislite.

 

Kalinić je u januaru 2019. u intervjuu za "Blic" o Kosovu izjavio:

- Otkad znam za sebe, a rođen sam 1991. godine, postoje problemi i razmirice oko Kosova. Svestan sam da će me mnogi zamrzeti sada, ali vreme je da neko to kaže javno: "Hajde da rešimo više taj problem, izvučemo šta možemo i nastavimo dalje". Kosovski boj je bio pre 600 i više godina, a već dosta decenija to nije "naša" teritorija, neka me isprave stariji i pametniji ako grešim. Niko ne živi od prošlosti i što se pre pomirimo sa sadašnjošću i nastavimo dalje, bolje će nam biti.

  • Like 12
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Green23 said:

Po meni je bolje to, nego 800k-1m za Lojda.

Наравно, боље је да пкаћамо наше врхунске играче, него странце. Колико год да је Лојд добар играч, ипак је калина бар за класу ако не и две бољи од њега. Можда сам субјективан али тако мислим. Да не заборавим ипак је Калина на врхунцу каријере одабрао да дође у своју Звезду што пре њега ниједан играч није урадио колико се ја сећам и што се тиче фудбала или кошарке. Нека ме неко исправи ако грешим и за то мајсторе капа до пода.

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, pavijan2 said:

Izvor je dosta pouzdan. Kalinin prijatelj rekao svome prijatelju u poverenju.

Danas sam na eminentnom RSB forumu pročitao da je Kalinim brat, rekao ortaku sa kojim je dve godine trenirao vaterpolo, da je Kalini tek kad je potpisao za Zvezdu srce ponova na mestu i da pare nisu u pitanju. Što bi pitao doktor Radonjić: "Kako?"

Šalu na stranu, Kalina je potpisao za onaj iznos za koji se dogovorio sa klubom. Niti ga mi plaćamo. Niti treba da nas interesuje koliko je to. Samo da dobije svaki cent potpisan ugovorom, jer koliko god da je, zaslužuje mnogo više.

Živeo Nikola Kalinić.

 

Bojkot " grupe" bi bio sasvim OK. Mnogo bolje nego da dođu i prave sranja u hali.

Meni su potpuno jasne vrhovne mule delija. Sve rade iz velikog materijalnog interesa. Poražavajuće mi je da oni imaju 4-5 hiljada slepih sledbenika. Mladih, zatucanih ljudi.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Dropkick Murphys said:

Za razliku od slučaja Omić, ovog puta su spremili vazelin, da lakše podnesu ono što ih čeka. Prošli put su se iznenadili, nisu imali kod sebe, pa ih je baš nažuljalo.

 

Manje-više, to je jedina razlika.

 

Ipak će boleti.

Link to comment
Share on other sites

Ovde u Serbistanu ljude ne zanima nista. Niti sta placaju, ko im je prezidente..vole ljudi da su siti i da gledaju Zvezdu. Nemam tu sta da zamerim, vecinski je to tako i pisaj ga.

 

Euforija loodila nas je zahvatila, cak sam na netu video da tipa Zalgiris ima seoski tim koji je eventualno za EC. Realnost je nesto sto nam nije poznato, ali dobro. Pre sam ''brinuo'' jer nije bio tu Dejo, ali sad vas nekako razumem..

 

Kakav klasik krvavih kolena Radonja vs Zdovc...doduse jedan dingospo, drugi isto, ali lood..bice tzak mec jer smo u euforiji a Zalgiris nam je uvek nezgodan kod kuce..

Link to comment
Share on other sites

Uhh.. Mnogo volim ovu ekipu, mislim volim Zvezdu uvek ali ova ekipa je nešto posebno..
Inteligencija, šarm, borba, energija.. Nestrpljivo čekam svaku sledeću utakmicu.
Biće verovatno potrebno i više suvog kvaliteta za EL, Aba sam siguran da čistimo bez problema ali ono osnovno je već urađeno.. Rasplamsali su plamen ljubavi u mom srcu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Helmet said:

 Iskreno sada sam misljenja da bi mozda bilo bolje da se dovede kvalitetna 4-orka. Igrac sa sutem sa 3 i dobar skakac. MIslim da moze da se probere i da su takvi igraci dostupniji nego klasican centar, ali ne bih doveo igraca tipa Q. Miler vec nekog ko nije operisan od ledjne tehnike.

 

Misllim da mi vec imamo Vajta koji je apsolutno sve ovo sto si ti opisao, sta ce nam drugi Vajt i sta da radimo sa 2 ista igraca na istoj poziciji gde jos mogu da igraju Kalinic, Lazarevic, Davidovac i MItrovic?   

 

1 hour ago, Clash said:

Zato draga grupo, znam da citate, ostavite decka da igra na miru, manite se gluposti kojima vas kljukaju razni Informeri, donece vam Kalina vise radosti i zadovoljstva nego sto mozete da zamislite.

 

 Ma o kakvoj ti radosti pricas, ti mislis da oni zaista gledaju utakmice na kojima nisu prisutni pa cak i da gledaju, stvarno mislis da razumeju sta se dogadja na terenu? Ne mogu ti ljudi da uvide koliko njegovo prisustvo znaci  i sta nam sve donosi u igri niti da shvate u kakvom trenutku karijere je dosao. Ja mislim da je svi vec znamo da njih zanima licni imidz i da ih bas briga sta se zbiva u Zvezdi.  Bitnija im je neka suluda politika da su oni stub Srpstva i sta sve ne. Eno na rsbu umisljaju neke dede sto su isle 50-ih da gledaju utakmicu pa se pevale cetnicke pesme.. 

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Laki21 said:

U sredu pravi ispit i pravo stanje stvari. Susret dva izgrađena sistema, gde neće biti puno lakih koševa i gluposti.

 

Žalgiris nam je doslovce lakmus papir da vidimo gde se trenutno zaita nalazimo.

 

Kakav izgradjen sistem kad su juče oborili rekord u brzini smenjivanja trenera. 🤣🤣🤣

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...