Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

2 hours ago, Clash said:

Glede bojkota Kaline od strane najvernijih, posto je standardo odgovor na pitanje zasto bojkot, ZATO!

da ih podsetim sta je to strasno Kalina rekao.

Ovo je ista izjava koju Prvi Delija Srbije Vucic ponavlja na vecini obracanja o Kosovu.

Njemu se ne skandira Aco Turcine, cak ni pederu.

Ne zelim da pametujem nikome o Kosovu, svako ima svoj stav ali Kalina nista ovde nije rekao sto nije nama svima dobro poznato.
Zato draga grupo, znam da citate, ostavite decka da igra na miru, manite se gluposti kojima vas kljukaju razni Informeri, donece vam Kalina vise radosti i zadovoljstva nego sto mozete da zamislite.

 

Kalinić je u januaru 2019. u intervjuu za "Blic" o Kosovu izjavio:

- Otkad znam za sebe, a rođen sam 1991. godine, postoje problemi i razmirice oko Kosova. Svestan sam da će me mnogi zamrzeti sada, ali vreme je da neko to kaže javno: "Hajde da rešimo više taj problem, izvučemo šta možemo i nastavimo dalje". Kosovski boj je bio pre 600 i više godina, a već dosta decenija to nije "naša" teritorija, neka me isprave stariji i pametniji ako grešim. Niko ne živi od prošlosti i što se pre pomirimo sa sadašnjošću i nastavimo dalje, bolje će nam biti.

Ma ne zameraju mu to toliko. Presli bi preko tih izjava, kao preko video calla sa trandzom.

Kamen spoticanja i haosa koji se ocekuje u sredu je retwit tarzanije u vezi tenka i Partrijarha.

Ali po meni glavni target im je Covic sto ga je potpisao iako je znao sta oni misle o njemu.

Zakljucak rovovske borbe danas na RSBu je da je Terza dobio po nosu uvek kada je gresio a Covic mora da klekne pred njih i trazi oprost i pokajanje a Kalini ne vredi ni da se zamonasi vec koliko sutra.

Za njih on ne postoji i po meni najvise bi voleli da se vratimo pre 2011 kada su samo oni pratili KKCz i pucali od KKP po 41 razlike jer su ih pesmom nadjacali. 

Semenkari ili KKCz navijaci su tu samo kada su uspesi, a oni su tu svakog dana a ne samo protiv Milana. ABA excluded.

Strah od Zeljka je tipicno za semenkare i smatraju da KKP ima istoriju i pravo da ponovo igraju EL jer imaju istoriju a KKcz je instant kao VK Cz kada je uzeo kup sampiona.

 

Kratak rezime.

 

Bice ogavno u sredu jer znam da Covic svakako nece ici da se nekome izvinjava sto je izjavio da zeli pobedu protiv Olimpijakosa (cuveni poraz za top 8).

Omic je drugi crveni.

Kalinic treci. 

 

Terza ima samo 10 zutih kartona i on se svaki put pokajao i trazio oprostaj od grupe kada je pogresio.Ima 5 evropa vraceni dugovi, i ofarban krov. Kraducka ali ne krade i to je ok. Imali ste Liverpool i Millano a Pixi je lopina. 

 

Moje slobodno tumacenje prepiske ovih dana  dve strane.

 

Edited by Šarac
  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Resenje za dileje je apsolutno jednostavno - u sredu, u trenutku kada Kalina izadje na zagrevanje, da ga semenkari&simpatizeri pozdrave jednim gromoglasnim skandiranjem "Kalina, Kalina" a onda i odmah nakon intoniranja EL numere i zavrsetka "CrvenaZvezdaleeeee" pokrivalice. Barem minut-dva skandiranja "Kalina, Kalina". 

 

I prilikom svakog i najmanjeg pokusaja da dileje nesto skandiraju, ponoviti isto. Izvizdati bilo kakav transparent i opet skandirati i pruziti podrsku Kalinicu. 

 

Pa da vidimo da li ce, kao Grobari, da idu i ucutkuju, brane obicnom narodu sta ce da skandira... mamicu im nabijem onu idiotsku. Zasto? ZATO!

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Ja sam pisao mnogo bolje postove dok nisam dobio koronu, a onda su aktivirali cip iz fajzera i sad ne mogu da napisem nista protiv Covica i Vucica, kontrolisu me. Cak pisem nebuloze tipa...Terza madjija, Mrkela car...

  • Like 3
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Šarac said:

Semenkari ili KKCz navijaci su tu samo kada su uspesi, a oni su tu svakog dana a ne samo protiv Milana. ABA excluded.

 

 

Gde su... nije ih bas bilo prethodnih sezona. A i ovo ABA excluded... sta tek to znaci posle toliko godina. Kao sto vidimo ima jako puno razloga tj izgovora zasto ne pruzaju podrsku klubu, a to bi trebalo da bude zajednicka spona izmedju nas.

 

I nemam nista protiv da imaju politicka, nacionalna i kakva god uverenja tj stavove. Ono sto je problem je sto zele da ih nametnu kao uverenja svih navijaca pa i igraca, a na kraju krajeva time uslovljavaju podrsku klubu sto nije bas navijacki. Razumem i da ne vole Kalinu... onaj tweet je toliko govno da nemam reci, ali ne razumem kakve to veze ima sa podrskom klubu sem ako smatraju da su iznad menadzmenta? Pa i mi ovde sasujemo paljbu na Covica i neke njegove odluke, ali nisam primetio da je neko zbog toga prestao da bodri klub (sem Losmija kad Radonja nije na klupi). 

Edited by mmajstor
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bilo bi lepo i neka pesma da mu se smisli, kao ono sto pevaju englezi  He's here, he's there, he's every f***ing where i onda ubace ime igraca, tako da se prevede i za Kalinu posto ga stvarno svuda ima. 

Sto se tice toga, ne znam kako smo svi mi kao publika dospeli od vremena gde se gledalo samo kakav si na terenu, tipa Mrkela je bio majstor fudbala pa je proglasen punjacem perja posle onog protiv MIlana  a Dejo, Robi i ostali majstori su imali maltene status svetaca. Tad je bilo bitno samo kakav si na terenu a sad je bitno da si ljakse kao popularni Gobelja i gardisti i da je sve ful. Nek osnuju bre Fk Nacionalna garda Srbija pa nek tamo dovode samo igrace koji se uklapaju u njihov iskrivljeni sistem vrednosti. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nateraste me da odem na rsb posle nekih 10 godina.

 

Iskreno, prijatno sam iznenadjen. Ima nekih 10ak zilota, degena i bolida, ali zapanjem sam da dosta ljudi tamo ima bar mrvicu mozga da ne treba zvizdati igracu koji je u prajmu karijere dosao u klub, odbio velike pare iz regiona i Evrope, i gine na svakoj utakmici. 

 

Ocekivao sam obrnutu situaciju.

 

Edit: Najjaci je onaj sto zapomaze kako sad ne moze da se zvizdi, a drugi su smeli da zvizde Filipu  Covicu 😁 sive celije u minusu

 

Edited by pantelia
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

@Redstar0356

Kao prvo, White ce da odsustvuje par meseci ss terena plus ce mu trebati bar mesec dana da povrati kakvu takvu formu. On bi mogao da odigra nesto za playoff ABA lige. Nije tako prosto da se vratis posle loma ruke, treba tu dosta vremena da se vratis na stari nivo. Za njega je ova sezona manje vise zavrsena.

Kao drugo ja sam i sam rekao da je trenutna situacija izbacila neke igrace u prvi plan, a koji mozda ne bi bili korisceni na ovaj nacin, mislim pre svega na Mitrovica. Igrom slucaja smo videli da imamo dva igraca koji jako kvalitetno mogu da igraju i zato se sa doselekcijom moze cekati. Videcemo protiv Zalgirisa koliko je sve ovo realno, ako Mitrovic ponovi dobru partiju protiv dobro organizovane odbrane zelenih onda definitivno treba da ga ostavimo na petici.

Lazarevic treba isto da igra najmanje 20min po mecu, on je jedinstven igrac jer moze da brani sve zivo. Iskreno jedva cekam da vidim kako ce da brani onu Zalgirisovu trojku Ulanovasa na niskom postu.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Helmet said:

Kao prvo, White ce da odsustvuje par meseci ss terena plus ce mu trebati bar mesec dana da povrati kakvu takvu formu. On bi mogao da odigra nesto za playoff ABA lige. Nije tako prosto da se vratis posle loma ruke, treba tu dosta vremena da se vratis na stari nivo. Za njega je ova sezona manje vise zavrsena.

 

Auuu bre pa nije slomio nogu ili sutersku ruku.

 

Moze bez problema da radi u teretani (noge naravno, ne ruku) i da trci i odrzava neku kondiciju. Neka vezba slobodna bacanja, ne mora nikakav trening sa kontaktom, neka igra, ima toliko drugih nacina da odrzava kondiciju. Uz to, treba da bude sa saigracima na svakom treningu i slusa sta se prica, prati akcije koje se vezbaju. 

 

Jbt dete padne sa bicikla i slomi ruku i sa gipsom trci i igra se vec posle nedelju dana. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, propolis said:

 

Kakav izgradjen sistem kad su juče oborili rekord u brzini smenjivanja trenera. 🤣🤣🤣

 

Ako nisi primetio, oni isto igraju deset godina, bez obzira ko bio trener, uz par kozmetičkih nijansi. Zdovc dolazi na postavljen sistem koji će prilagoditi donekle svojim zamislima. Ali nikavih drastičnih promena neće biti u odnosu na ono što igraju čitavu deceniju. To je očito i uslov da bi neko tamo vodio tim.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, pavijan2 said:

Izvor je dosta pouzdan. Kalinin prijatelj rekao svome prijatelju u poverenju.

Danas sam na eminentnom RSB forumu pročitao da je Kalinim brat, rekao ortaku sa kojim je dve godine trenirao vaterpolo, da je Kalini tek kad je potpisao za Zvezdu srce ponova na mestu i da pare nisu u pitanju. Što bi pitao doktor Radonjić: "Kako?"

Šalu na stranu, Kalina je potpisao za onaj iznos za koji se dogovorio sa klubom. Niti ga mi plaćamo. Niti treba da nas interesuje koliko je to. Samo da dobije svaki cent potpisan ugovorom, jer koliko god da je, zaslužuje mnogo više.

Živeo Nikola Kalinić.

 

Oa0JXpm.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, propolis said:

 

Kakav izgradjen sistem kad su juče oborili rekord u brzini smenjivanja trenera. 🤣🤣🤣

Ma to se oni nadaju 'instant šok terapiji' 😁

1 hour ago, Kronostime said:

U JNA se ustajalo u 5 ujutru.:classic_sleep:

Nedeljom i praznikom ipak u 6 i po. Bez gimnastike 😁

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Helmet said:

@Redstar0356

Kao prvo, White ce da odsustvuje par meseci ss terena plus ce mu trebati bar mesec dana da povrati kakvu takvu formu. On bi mogao da odigra nesto za playoff ABA lige. Nije tako prosto da se vratis posle loma ruke, treba tu dosta vremena da se vratis na stari nivo. Za njega je ova sezona manje vise zavrsena.

Kao drugo ja sam i sam rekao da je trenutna situacija izbacila neke igrace u prvi plan, a koji mozda ne bi bili korisceni na ovaj nacin, mislim pre svega na Mitrovica. Igrom slucaja smo videli da imamo dva igraca koji jako kvalitetno mogu da igraju i zato se sa doselekcijom moze cekati. Videcemo protiv Zalgirisa koliko je sve ovo realno, ako Mitrovic ponovi dobru partiju protiv dobro organizovane odbrane zelenih onda definitivno treba da ga ostavimo na petici.

Lazarevic treba isto da igra najmanje 20min po mecu, on je jedinstven igrac jer moze da brani sve zivo. Iskreno jedva cekam da vidim kako ce da brani onu Zalgirisovu trojku Ulanovasa na niskom postu.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 

Mislim da ne treba ovakve postove pisati bez ikakve argumentacije, White em sto radi na fizickoj spremi ( ko god je bio protiv Buducnosti mogao je videti njegov izlazak iz teretane), tako i radi i individualno u posebnom fizio centru gde se nasi igraci spremaju preko leta.
Sve ce biti mnogo jasnije kada skine longetu, lepo je rekao Radonjic, kada bude poceo da trci imace se i bolji uvid u njegovo stanje, a mi smo jos u oktobru a ti mu dade rok da ce tek u Martu zaigrati. 

Bila su neka crnja predvidjanja za Lazica da ce njegov oporavak trajati duze od Whitea, nisam hteo o tome da pisem, ali vidim da ga najavljuju za nedelju dve da ce se prikljuciti.

Isto je bilo i za Davidovca duza pauza, a vidimo da i on i Dobric su back in the team. Sve te pauze su individualne i zavise od mnogo faktora.

 

Edited by Šarac
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Decembarski said:
Probuditi se pre 6 ujutru i doci na zvezdin topik moze samo zagrizeni zvezdas.
Cestitke komsiji sa ruznom proslošću sto se vratio na pravi put.

 

Produkciju Kronosa u Žoc sezoni u okviru kampanje Obrad-FX ne bi pokrilo ni tuce neoženjenih marketinških experata pojenih gistro red-bulovima u organizovanim smenama 2x prva, 2x druga, 2x treća...i bez slobodnjaka. Ako smo Kalinu ipak doveli samo za 800k, možda bi tih preostalih dvesta mogli da uložimo u kadar koji ne sni a leba ne jede. Široko je srce ciganjsko...:heart: 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, pantelia said:

Nateraste me da odem na rsb posle nekih 10 godina.

 

Iskreno, prijatno sam iznenadjen. Ima nekih 10ak zilota, degena i bolida, ali zapanjem sam da dosta ljudi tamo ima bar mrvicu mozga da ne treba zvizdati igracu koji je u prajmu karijere dosao u klub, odbio velike pare iz regiona i Evrope, i gine na svakoj utakmici. 

 

Ocekivao sam obrnutu situaciju.

 

Edit: Najjaci je onaj sto zapomaze kako sad ne moze da se zvizdi, a drugi su smeli da zvizde Filipu  Covicu 😁 sive celije u minusu

 

Posto nisi tamo bio dugo  jos nisi u situaciji da prepoznas ko je njihov a ko "nas". Ima tamo na KK topicu mnogo forumasa koji bas iskreno prate kosarku, nisi bas ljubitelji grupe, ali su se ovi iz grupe organizovali i napravili su malu BOT ekipu koja pise i brani stavove grupe. Vrhovni komandant tamo je predvodnik a  podoficiri samo prate fabulu radnje . Dugo je grupa se sprdala sa znacajom drustvenih mreza, a onda su odjednom postali ovisnici iznosenja svog misljenja, sa zadatkom da je jedino njihovo merodavno i istina.
Problem je sto sa druge strane ima 100 do 200 forumasa koji imaju svoj licni stav i nije mi jasan njihov poriv da svakome odgovore i pokusaj da ubede obicnog semenkara da je Kalina govno i da su oni u zabludi oko njega. Cak i obicni forumasi se toliko ponizavaju da ih mole da izmene svoje stavove i da dodju da ponovo navijaju, ne kapiraju da dzabe krece, napisao sam juce, najsrecniji bi bili da sve sekcije se ugase, ostane samo FK i da na marakani protiv Surdulice, Javora i ostali velikana srpskih terena bude 55.000 navijaca na svakoj, i onda Terza ne bi smeo da krade, ovako posto ih samo 4.000 na svakoj oni su jedini merodavni da vole klub i drze kontrolu nad klubom a ostali su "pusaci i mamojebaci" sa Zapada, Istoka i Pionira. 
 

43 minutes ago, Milos 3.14 said:

Valjalo bi da Kalina malo odmori protiv Igokee, tj.da mu se svede minutaža na apsolutni minimum.

Već posle Igokee kreće serija teških utakmica gde će igrati 30+ minuta.

Za " MILION EVARA" ima da igra svaku 40 minuta, i ako treba i produzetke da igra. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...