Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

1 hour ago, Hrvat iz Gospića said:

Navijači Zvezde se tu na forumu ponašaju baš kao i ovi ćelavi, tetovirani i nabildani 'nedamo svetinje' 'kosobo je srbija' 'ratko mladic heroj' navijači iz RL.

 

Skupi se rulja pa gazi sve ko nije po njihovom.

 

@NMX @Chaos Is Me @Knipex @oubrevo. @Laki21 @Sector @Del Piero itd da ne se neko ne naljuti ako nije "prozvan" - samo da vam kazem - sram vas bilo sto se tako ponasate! Sram, sram, sram! Ruljo jedna! 

 

😄 🍻

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Hrvat iz Gospića said:

Navijači Zvezde se tu na forumu ponašaju baš kao i ovi ćelavi, tetovirani i nabildani 'nedamo svetinje' 'kosobo je srbija' 'ratko mladic heroj' navijači iz RL.

 

 

 

 

 

 

ja sam sve ovo pobrojano + svako veče pre spavanja odgledam po 4 klipa samardzicevih pogleda

  • Like 1
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Hrvat iz Gospića said:

Navijači Zvezde se tu na forumu ponašaju baš kao i ovi ćelavi, tetovirani i nabildani 'nedamo svetinje' 'kosobo je srbija' 'ratko mladic heroj' navijači iz RL.

 

Prelic cuva mural.

 

https://nova.rs/vesti/hronika/vodju-navijaca-partizana-pustili-iz-zatvora-pre-vremena-sad-cuva-mural-mladicu/

 

Majice "Kosovo je Srbija" na SP u Rusiji nosili su ne samo navijaci Partizana iz Belivukove grupe, vec i funkcioneri kluba.

 

https://www.krik.rs/s-kim-je-predsednikov-sin-navijao/

 

"Ne damo svetinje", juzna tribina:

 

https://www.telegraf.rs/sport/navijaci/3198666-fk-partizan-grobari-navijaci-transparent-zvezda-spartak-subotica-superliga

 

Plus poslastica, Asano i Stojke brane svetinje:

 

https://www.telegraf.rs/sport/fudbal/3209805-grobari-posetili-igrace-partizana-asano-ih-odusevio-majicom-ne-damo-svetinje

 

Eto sta uradi samo par minuta pretrazivanja kljucnih reci iz tvojega posta.

 

 

Edited by Prijatelj Mitar
  • Like 7
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Kooineeperk said:

 

@NMX @Chaos Is Me @Knipex @oubrevo. @Laki21 @Sector @Del Piero itd da ne se neko ne naljuti ako nije "prozvan" - samo da vam kazem - sram vas bilo sto se tako ponasate! Sram, sram, sram! Ruljo jedna! 

 

😄 🍻

@oubrevo. mi je ovde najsumnjiviji, politicki korektan i tolerantan, a u potaji slusa Danicu Crnogorcevic i Ivanu Zigon.

  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Prijatelj Mitar said:

 

Prelic cuva mural.

 

https://nova.rs/vesti/hronika/vodju-navijaca-partizana-pustili-iz-zatvora-pre-vremena-sad-cuva-mural-mladicu/

 

Majice "Kosovo je Srbija" na SP u Rusiji nosili su ne samo navijaci Partizana iz Belivukove grupe, vec i funkcioneri kluba.

 

https://www.krik.rs/s-kim-je-predsednikov-sin-navijao/

 

"Ne damo svetinje", juzna tribina:

 

https://www.telegraf.rs/sport/navijaci/3198666-fk-partizan-grobari-navijaci-transparent-zvezda-spartak-subotica-superliga

 

Plus poslastica, Asano i Stojke brane svetinje:

 

https://www.telegraf.rs/sport/fudbal/3209805-grobari-posetili-igrace-partizana-asano-ih-odusevio-majicom-ne-damo-svetinje

 

Eto sta uradi samo par minuta pretrazivanja kljucnih reci iz tvojega posta.

 

 

Naravno, nismo ni mi šugavi. :classic_biggrin:

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Obi-Wan said:

Leptejebo 41 razlike u indeksnim poenima i pominje sudije. I sad da uzmeš analizu sudjenja dobio bi jos samo vecu razliku.

 

#ObrazaBez

 

Pozdravio te 4. mec u finalu ABA lige prosle sezone:

 

image.thumb.png.a2b42a5746cf53c43ef873fb3773211a.png

 

Dakle, ne treba kvalitet sudjenja dokazivati indeksnim poenima.

 

Inace, Partizan za celo prvo poluvreme nije izveo nijedno slobodno bacanje. Ne znam sta bi se desilo da mi nismo izveli nijedno u gostima Partizanu ili Buducnosti, gorele bi KKCZ live i KKCZ teme.

Edited by goldberg
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

Pozdravio te 4. mec u finalu ABA lige prosle sezone:

 

image.thumb.png.a2b42a5746cf53c43ef873fb3773211a.png

 

Dakle, ne treba kvalitet sudjenja dokazivati indeksnim poenima.

 

Inace, Partizan za celo prvo poluvreme nije izveo nijedno slobodno bacanje. Ne znam sta bi se desilo da mi nismo izveli nijedno u gostima Partizanu ili Buducnosti, gorele bi KKCZ live i KKCZ teme.

 

Nikad nisu ni bili vezani indeksni poeni i kvalitet suđenja, ali zar tebi malo ne bode oči odnos faulova na te dve oči gde je u derbiju bio približno isti (22 vs 19) u odnosu na pomenuti meč finala gde je odnos faulova bio duplo veći u korist jedne ekipe (35 vs 17), a još se taj meč završio sa samo poenom razlike?

 

Btw već su ove sezone bila dva meča u kojima smo izveli čak po dva slobodna u poluvremenu (protiv Fenera i CSKA) a ukupno 4/5 na oba meča i gle čuda - nije goreo forum.

 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, goldberg said:

 

Pozdravio te 4. mec u finalu ABA lige prosle sezone:

 

image.thumb.png.a2b42a5746cf53c43ef873fb3773211a.png

 

Dakle, ne treba kvalitet sudjenja dokazivati indeksnim poenima.

 

Inace, Partizan za celo prvo poluvreme nije izveo nijedno slobodno bacanje. Ne znam sta bi se desilo da mi nismo izveli nijedno u gostima Partizanu ili Buducnosti, gorele bi KKCZ live i KKCZ teme.

Bez uvrede, ali ti zaista delujes kao da imas dva naloga, goldberg i onaj budha, kako se vec jos zove. Goldberg je kada probas mirnije glave da se mačuješ, a budha kada pogubis zivce i raspalis sve sto ti je na srcu. 

Ok, nepravedno se zalimo na sudjenje jer je ono uvek u nasu korist, imamo najveci budzet... To je valjda to.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, goldberg said:

 

Pozdravio te 4. mec u finalu ABA lige prosle sezone:

 

image.thumb.png.a2b42a5746cf53c43ef873fb3773211a.png

 

Dakle, ne treba kvalitet sudjenja dokazivati indeksnim poenima.

 

Inace, Partizan za celo prvo poluvreme nije izveo nijedno slobodno bacanje. Ne znam sta bi se desilo da mi nismo izveli nijedno u gostima Partizanu ili Buducnosti, gorele bi KKCZ live i KKCZ teme.

Ja kapiram da je ovo tvoj forum jer si moderator i da ti je dozvoljeno čak i van tate da pišeš ova sranja od postova (iako znam da ću zažaliti što uopšte pokrećem diskusiju jer inače tvoje postove skrolujem) ali je odlično što si naveo baš ovu utakmicu kao "branjenje razlike" indeksnih poena.

Ne znam uopšte odakle ti poriv za ovako nešto(ustvari mislim da znam ali nema veze ajde da se pravimo da ne znam)

Da malo analiziramo šta čini ovu razliku:

Tvoj primer kaže tim koji ima -33 indeksna poena je imao bolji procenat šuta iz polja, bolji procenat sa slobodnih bacanja, više asistencija, više skokova i opet je izgubio partiju i to ne samo izgubio nego po indeksu je ubedljivo izgubio(-33). Kako? Pa jednostavno, sudije su KKCZ svirale 35 faulova a KKB 17 faulova što čini i ovu razliku u indeksnim poenima(36 indeksnih poena nosi razlika u SVIRANIM faulovima). Iskreno sasvim nenamerno(potrčao si bez neke analize) si naveo po mom mišljenju odličan primer kako KKB pobeđuje utakmice u Morači. Hvala ti za ovaj primer

 

Da kad sam tu, uradim i analizu poslednjeg derbija i razlike u indeksnim poenima KKCZ 86 vs KKP 45:

KKCZ je imala bolji šut iz polja(bolji šut i za 2 i za 3), pogodila i više dvojki i više trojki, imala više skokova, duplo više asistencija, više ukradenih lopti i manje izgubljenih lopti. Razlika u faulovima je donela samo 7 indeksnih poena razlike

 

Da si samo malo pogledao temeljnije ovu utakmicu video bi recimo da je KKCZ vodila 7 razlike na ovoj utakmici 3 min pre kraja i da je za ta 3 poslednja minuta KKB izvela 10 bacanja a KKCZ 0 bacanja što je po meni mnogo gore(čak bi se usudio i reći odlučilo utakmicu) od derbija koji pominješ gde je KKCZ u prvoj četvrtini izvela 2 bacanja i u drugoj 4 bacanja. K A T A S T R O F A!!!!

Kme kme

 

Da li i dalje misliš da si naveo pravi primer da 'opravdaš' razliku u indeksnim poenima?

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...