Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

BTW, Ayton je odigrao gotovo perfektnu utakmicu. Faulovi zaista nisu njegova krivica, po ko zna koji put sramotno, bestijalno izmisljanje faulova na Ante-propagatoru kosarke (ne samo njegovih, prakticno svaki igrac koji ga je preuzeo je dobio bar po jedan fantomski faul). Monty se prilagodjava, to je uvek fino videti kod trenera, medjutim, neke stvari pocinju da mi smetaju, ali je jos uvek rano da se raspisem na temu. Booker konacno stigao, spojio 2 tekme koje nisu za tesku osudu, sto svakako ohrabruje, nikad ne treba potceniti kardashian effect.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SteveFrancis#3 said:

BTW, Ayton je odigrao gotovo perfektnu utakmicu. Faulovi zaista nisu njegova krivica, po ko zna koji put sramotno, bestijalno izmisljanje faulova na Ante-propagatoru kosarke (ne samo njegovih, prakticno svaki igrac koji ga je preuzeo je dobio bar po jedan fantomski faul). Monty se prilagodjava, to je uvek fino videti kod trenera, medjutim, neke stvari pocinju da mi smetaju, ali je jos uvek rano da se raspisem na temu. Booker konacno stigao, spojio 2 tekme koje nisu za tesku osudu, sto svakako ohrabruje, nikad ne treba potceniti kardashian effect.

zašto ne podijeliš šta te to smeta pa da malo prodiskutiramo o tome.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam ko je lud da uzima Oladipa u potencijalnom trejdu ove sezone, lik je raspad zesci. Hjuston se zajebao sto nije uzeo Leverta, mozda nije franszini igrac, ali ce uvek biti kvalitetan igrac u rotaciji i sto je najvaznije, zbg ugovora ce imati super trejd vrednost.

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam 4. četvrtinu, pokidao Melo.

 

I upravo je taj duel sa Herisom, gde je Melo dao tipa 15 poena, a ovaj imao 0-6 iz igre, odlučio pobednika. Lilard isto katastrofa u toj četrtoj, a do tada bio odličan.

 

Po meni Melo, ako nastavi ovako, ozbiljan kandidat za 6th man.

 

Po stoti put ponavljam - taj potez Portlanda da ga dovede u momentima kada ga niko nije hteo, a sve na insistiranje Lilarda, je nešto najbolje što su uradili u zadnje dve godine.

Edited by realno *w
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, realno *w said:

Po meni Melo, ako nastavi ovako, ozbiljan kandidat za 6th man.

 

nije dovoljno konzistentan za 6th man a i kome to treba, bitnije je da blazersima donese neku pobedu kad drugi nisu u mogučnos' 

 

protiv knicksa sam gledao, ništa u napadu ali je odigrao vrhunsku odbranu za njegove standarde, što je isto bitno

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, đubrivo. said:

 

nije dovoljno konzistentan za 6th man a i kome to treba, bitnije je da blazersima donese neku pobedu kad drugi nisu u mogučnos' 

 

protiv knicksa sam gledao, ništa u napadu ali je odigrao vrhunsku odbranu za njegove standarde, što je isto bitno

 

Zato i kažem ako nastavi ovako. Meni bi bilo baš cool da dobije jednu, po meni vrlo ozbiljnu nagradu, samo dve godine nakon što mu se ono sve izdešavalo.

 

Niksima je dao popust, 2 tekme pre i 2 tekme posle, je dao preko 20 poena.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, greenenvy said:

@stefan81888

 

PaytonP i uvek zajebani Semi 40+ poena zajedno. Holly shit. 

 

Ovo je valjda Semijeva tekma karijere. 

 

Samo sam statse video, još sam Semija sinoć uzeo za fantazi, izneverovao sam totalno. 😄

 

Jedva čekam da posle posla otvorim pivo ili dva pa da lagano pogledam kako se to zapravo desilo. 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Radalek said:

Francis polako pocinje da 'prihvata' Aytona. Bice on jedan od boljih centara lige za godinu ili dve najkasnije.

Ako ništa ono ima onaj dječji izraz lica na koga se i da hoćeš ne možeš pošteno ni naljutiti. Iz tvojih ustiju u božje uši 🙂

Link to comment
Share on other sites

Postavio sam pitanje jos pre 10-ak dana, koliko je uopste Trent JR losiji igrac od McColluma? Imam osecaj da ga puste jos pola sezone sa njegovim ovlascenjima da bi lagano prisao tom nekom ucinku.

 

Pitanje br.2 da li je Covington ustvari Crowder koji se jos uvek nije pronasao? Koji samo zbog dobrog ugovara postaje asset i luta kroz pola lige, inace ovo sto igra je sramota...

Link to comment
Share on other sites

hoćete navijati za bookera kad za dve sezone pređe u knickse? 

 

(najdalje dve sezone) 

Just now, LordOfTerror said:

Postavio sam pitanje jos pre 10-ak dana, koliko je uopste Trent JR losiji igrac od McColluma? Imam osecaj da ga puste jos pola sezone sa njegovim ovlascenjima da bi lagano prisao tom nekom ucinku.

 

Pitanje br.2 da li je Covington ustvari Crowder koji se jos uvek nije pronasao? Koji samo zbog dobrog ugovara postaje asset i luta kroz pola lige, inace ovo sto igra je sramota...

 

poređenje je bezvezno, kao da poredimo covingtona i beala 

Link to comment
Share on other sites

Just now, đubrivo. said:

hoćete navijati za bookera kad za dve sezone pređe u knickse? 

 

(najdalje dve sezone) 

Ako dođe do toga u šta teško vjerujem meni neće biti problem pošto su mi na istoku Knicksi najomiljeniji a na zapadu su mi to Klipani. Jer u ono vrijeme kad sam počeo pratit NBA i navijat za Sunse Lac su bili medu najslabijima a ja sam uvijek bio empatičan prema takvim ekipama. Međutim dosta se toga mijenja nakon što onaj bolid ( oprostite mi na izrazu pošta zaista mi nije u naravi vrijeđati bilo koga igrača ) Morris igra za njih i nakon onog ponašanja PG13 na zadnjoj tekmi u Pho . Baš bijedno. Dočim je ovaj potonji bar izvrstan igrač za ovog prvog se to ne može reći ni u tragovima. A zbog sina imam pomalo i moralnu obavezu više naklonosti dati i Lakersima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, bodo said:

zašto ne podijeliš šta te to smeta pa da malo prodiskutiramo o tome.

 

Najkrace moguce:

 

1) ne dopada mi se sistem zamrzavanja i odmrzavanja igraca s kraja klupe - na dug rok je to vrlo problematicno jer u citavoj ligi mozda ima 2 do 3 igraca koja su sposobna da isporuce istog momenta nakon sto ih ukljuce sa visednenvnog ili cak visenedeljnog stendbaja

 

2) minutaza Gallowaya i setovi koji se igraju sa njim na parketu apsolutno ne izvlace ni 20% njegove potencijalne produkcije

 

3) Crowder sutira mnogo vise za 3 nego sto je potrebno i preporucljivo

 

4) protok je dobar, extra pas je uvek za pozdraviti, ali adresati tih extra pasova napolju nisu uvek pravi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...