Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Dobi Portland vazan mec protiv Dalasa u gostima.

 

Mnogo mi se vise svidja ovaj novi brzi Portland jer su totalno nepredvidivi. Lillard sa full ovlascenjima oko kreacije okruzen suterima otvara milion resenja.

 

Bez mecke Nurkica koji davi na laktu i proserava se i bez onih besomucnih izolacija McColluma.

 

Ovako je Stots fenomenalno izvalio kako da koristi Kantera u kratkim intervalim i povoljnim duelima, bez puno filozofiranja spusti glavu i resi kad dobije loptu na niskom postu.

 

Ostatak vremena pokrije Giles koji se bas dobro nadopunjava, samo stiti obruc, skace i prati igru. Ne treba da pozoves ni jednu akciju za njega, nazalost veceras se povredio bas je gadnu grimasu napravio drzao se negde oko ahilove ili za list.

 

Cak se i Carmelo uklapa u neke postave kao small ball petica.

Link to comment
Share on other sites

Defanzivni intenzitet u ovogodišnjoj NBA je spušten na nivo koji bi se teško mogao nazvati takmičarskim. Brojne generacije vrhunskih i onih drugih igrača su krvavo rudarile da dovedu basket do sadašnjeg statusa. Ovo je najbrži način da se takav status izgubi. Ono što je apsurdno je da nedostatak kvaliteta neće biti uzrok tome, naprotiv moguće da je indvidualni kvalitet trenutno na vrhuncu. Ovako ne valja...:classic_sad:

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Drakaris said:

 

E do k..., ne znam zasto je uopste i igrao. Trebali su mu dati koji dan pauze, ako ne i koju nedelju.

 

 Lakers issue official Anthony Davis update: Davis will undergo an MRI on Monday after sustaining a right Achilles strain. Davis sat out two games earlier this week due to right Achilles tendinosis and played the last 1 1/2 games before leaving the lineup again.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije izgledalo dobro kad je izlazio u svlačionicu, iako sam momenat povrede nije bio kritičan. Vjerovatno samo nategnuće, ali pošto je u pitanju ahilova sa kojom je već imao problema, najpametnije je da ga odmore nekoliko nedjelja. Jer, bez njega Lejkersi teško da su kandidati za titulu. 

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Miki28 said:

E do k..., ne znam zasto je uopste i igrao. Trebali su mu dati koji dan pauze, ako ne i koju nedelju.

 

 Lakers issue official Anthony Davis update: Davis will undergo an MRI on Monday after sustaining a right Achilles strain. Davis sat out two games earlier this week due to right Achilles tendinosis and played the last 1 1/2 games before leaving the lineup again.

Znacemo detalje veceras, samo da ne bude nista preko mesec dana. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...