Jump to content

UEFA Champions League 2020/21


goldberg

Recommended Posts

Veći posed Sitija u drugom poluvremenu i bolja igra nego u prvom i uz pomoć igrača Psga su uspeli da daju dva gola. 

 

Sad ce Pep ispasti mag zbog postavke, ali meni je korišćenje De Bruynea najboljeg igrača PL na špicu očajno, jer tu nije ni blizu sebe u najproduktivnoj verziji. 

 

Psgovci su bas kiesli luzeri. Mada odgovorio je City na njihovu grubost. Mogao je De Bruyne dobiti crveni. 

Link to comment
Share on other sites

PSG je srećno prošao i Bajern. Imaju stvarno neverovatne igrače ali u fudbalu, za razliku od većine timskih sportova, tim je uvek ispred pojedinaca. Naravno, ima i City Debrujnea... nestvaran je. Najkonkretniji igrač koga sam ikada gledao. Bukvalno svaka lopta, iz svake pozicije u blizini 16, je pola gola. Pratim ga još od vremena kada je kao klinac igrao za Genk i uništio PFC. Verovatno postoji na pokojnom forumu neki moj post gde sam mu predvideo veliku karijeru. Da igra za Real ili Barsu, vrv bi već odavno bio zvanično najbolji Evropski fuzbaler.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma nije bilo šanse da PSG izdrži ritam iz prvog poluvremena celu tekmu. Ključna prilagodba iz poluvremena je što je city prestao da non stop napada mismatch na desnoj strani i uz slabiji presing PSG kretanje lopte City-a je proradilo. E sad, 2 kiksa nisu posledica toga, jer je Psg I dalje stajao odlično u odbrani i sem 1 prodora i suta Foden-a, nisu poklekli.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

I Ryad je fantastican, jedan od najpotcenjenijih igraca danasnjice. Kad tu dodamo jos Fodena, Sterlinga, i poboljsanu odbranu ove sezone u vidu Cancela, Rubena Diasa... City stvarno zasluzuje i mora da osvoji i PL i LS ove sezone, sto da ne. 

 

 Da nakon 18/19 imamo 2 engleska finala, Siti-Celzi & UTD-Arsenal , sto se mene tice pakuj moze

Link to comment
Share on other sites

PSG je srećno prošao i Bajern. Imaju stvarno neverovatne igrače ali u fudbalu, za razliku od većine timskih sportova, tim je uvek ispred pojedinaca. Naravno, ima i City Debrujnea... nestvaran je. Najkonkretniji igrač koga sam ikada gledao. Bukvalno svaka lopta, iz svake pozicije u blizini 16, je pola gola. Pratim ga još od vremena kada je kao klinac igrao za Genk i uništio PFC. Verovatno postoji na pokojnom forumu neki moj post gde sam mu predvideo veliku karijeru. Da igra za Real ili Barsu, vrv bi već odavno bio zvanično najbolji Evropski fuzbaler.
Kad smo vec kod Dzindzera, on je meni najbolji igrač na svetu zadnjih nekoliko godina, kakve makazice je uhvatio večeras, iako je bio dosta odsečen u prvom poluvremenu.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

I Ryad je fantastican, jedan od najpotcenjenijih igraca danasnjice. Kad tu dodamo jos Fodena, Sterlinga, i poboljsanu odbranu ove sezone u vidu Cancela, Rubena Diasa... City stvarno zasluzuje i mora da osvoji i PL i LS ove sezone, sto da ne. 
 
 Da nakon 18/19 imamo 2 engleska finala, Siti-Celzi & UTD-Arsenal , sto se mene tice pakuj moze
Meni ni u kom univerzumu Sterling nije plus, ali možda sam biased. XD

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

PSG ima dobre igrace, ali nijedan od njih nije lider. Meni je Mbape najbolji igrac na svetu posle Mesija, ali danas nista, videcemo u revansu. Nejmara obozavam da gledam, ali on se za sada nije dokazao kao neki game changer na najvisem nivou fudbala.

 

S druge strane, jedan KDB vredi mnogo vise od celog PSG-a kad dodju utakmice ovakvog tipa. Takodje i Marez dokazani mudonja. Siti sad ako ne uzme, nece nikad. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nista nije gotovo dok debela ne zapeva...

Tim koji moze da postigne tri gola u Minhenu ne treba lako otpisati. City ima veliku prednost , ali su u ovoj utakmici imali i srece kod oba gola. Pochetino ce definitivno morati da menja nesto u napadu, jer isti danas uopste nije funkcionisao.

Link to comment
Share on other sites

Dobi City ni kriv ni duzan, ja ne mogu da se setim jedne sanse koju su napravili u gradjenju napada, dosta jalovo je to bilo. Sa druge strane PSG nema onakvu tranziciju kad uzmu loptu kakvu bi ocekivao sa ovom trojicom napred. Ali bili su dosta konkretni u prvom poluvremenu iz svojih pozicionih napada.

 

Morace PSG sa malo manje igraca u odbrani u revansu, ipak je ovo predobra ekipa da stoji tako duboko. Mada je odbrana stvarno dobro izgledala i sinoc i u revansu protiv Bayerna, nisu puno toga dozvolili.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Del Piero said:

Mada je odbrana stvarno dobro izgledala i sinoc i u revansu protiv Bayerna, nisu puno toga dozvolili.

Samo što su oba meča izgubili.

Elem, ono ležanje kod slobodnjaka se u praksi sinoć pokazalo kao izuzetno stupidno, i nemam pojma ko je to izmislio, ali budalaština.

Link to comment
Share on other sites

Lezanje je odlicno zato sto zivi zid dobija jos 30ak cm u visini.

Mislim da to sada svi rade kad je lopta u 16-23m.

Ne ostavlja mogunost izvodjacu samo da puca u golmanov ugao ili po zidu i sta bude.

 

Sinoc kod gola je kriv igrac koji se savio u pojasu u skoku i ostavio taman za obim lopte rupu.

Jednostavno se poklopilo, sasvim slucajno.

 

Screenshot-2021-04-29-111311.jpg

Edited by Cooper
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Ovaj Mahrezov sut bi prosao jednom u 100 puta.

2 hours ago, Don Juan said:

Samo što su oba meča izgubili.

Prvi mec je bio pozitivan rezultat za njih, dobili su sta su hteli. Sinoc je to islo dobro do kiksa Navasa, nije City tu nista uradio.

 

Kako god, prejaka ekipa da bi igrali onako, kao da im je Mourinho na klupi.

Link to comment
Share on other sites

Markinjos je bukvalno pola Parizove odbrane..ogroman uticaj ima na ekipu.
Plus je stalno prisutan na ofanzivnom skoku,a neretko i strelac.

Ne znam..meni je ovo resen dvomec. Ne vidim da PSG ovo preokece.

Da,po meni je vezni red Sitija presudio. Rodri - Gundogan - KDB su pojeli domace veznjake

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Del Piero said:

Dobi City ni kriv ni duzan, ja ne mogu da se setim jedne sanse koju su napravili u gradjenju napada, dosta jalovo je to bilo. Sa druge strane PSG nema onakvu tranziciju kad uzmu loptu kakvu bi ocekivao sa ovom trojicom napred. Ali bili su dosta konkretni u prvom poluvremenu iz svojih pozicionih napada.

 

Morace PSG sa malo manje igraca u odbrani u revansu, ipak je ovo predobra ekipa da stoji tako duboko. Mada je odbrana stvarno dobro izgledala i sinoc i u revansu protiv Bayerna, nisu puno toga dozvolili.

Sinoć nisu Cityiju dozvolili skoro ništa. Padaju mi na pamet 2 poluprilike Fodena. Primili 2 gola iz prekida.

Što se tranzicije tiče, po meni nije bilo tako loše. U prvom poluvremenu su par puta odlično izašli, ali je falio zadnji pas. Makar ovogodišnji City izgleda nije toliko ranjiv iz kontranapada kao ostale Guardioline momčadi kojima je to baš znao biti problem. 

PSG po meni najviše treba žaliti za onom šansom kada Mbappe drži loptu ispred Stonesa i još nekog, voza ih, i čeka da Veratti, koji stoji na 5-6 metara od gola i širi ruke, shvati da treba utrčati unutra. Na kraju je shvatio ali pola sekunde prekasno.

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

On 4/29/2021 at 6:18 PM, alpaka Bereta Sida said:

Messi u svom najlosijem izdanju radi bukvalno iste stvari kao KdB. Odlican je Kevin ali Messi je i dalje najbolji fudbaler svijeta i nivo iznad ostalih. 

 

Ne znam na kojoj temi da pitam, ali ovaj tvoj post je dobar da se nadovezem.

 

Ko vam je favorit za ballon d'or?

 

Ja nekako tu vidim Mbapea ili KdB a ortaci me ubedjuju da Messi uzima ako osvoji ligu i dodje u finale Cope..

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Magia said:

 

Ne znam na kojoj temi da pitam, ali ovaj tvoj post je dobar da se nadovezem.

 

Ko vam je favorit za ballon d'or?

 

Ja nekako tu vidim Mbapea ili KdB a ortaci me ubedjuju da Messi uzima ako osvoji ligu i dodje u finale Cope..

 

Benzema isto mora biti u toj prici. Strasan je ove sezone, a ako Real uzme LP vjerujem da ce je i dobiti. Preostala dva kandidata rekao bih da su KdB i Mbappe u slucaju da njihovi timovi uzmu LP. Messi sumnjam da ima neke sanse mada je jasno da je i dalje najbolji na svijetu. 

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...