Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

3 minutes ago, mister-no said:

Bio je glavom u Tirani, ne treba zamerati..Kako beše 12/12 u nokaut fazi. Da ne nabrajamo skalpove.

Mislim na Milojev sistem. Znao si sta da ocekujes. Kod Dekija je neka muljavina, rasulo...

Link to comment
Share on other sites

Drvlje i kamenje po Dekiju i igracima..standardni Vox92.

Obzirom na celokupnu situaciju sa epidemijom,putovanjima,istumbanoj sezoni,formatu od jedne utakmice...apsolutno mi je jedino bitno da smo prosli. Prosli smo u devedeset minuta,na gostujucem terenu,cao-zdravo.
Ima dosta stvari za ispravak,ali to mi je sekundarno. Bitno je proci.

Sanogo dobio zuti karton. Zbog gluposti protiv konobara iz Europe,kad je bespotrebno usao u sudijsku beleznicu,sad ce da preskoci trece kolo. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Igrao se bunker kod Miloja, ali je makar sistem šljakao. Znali smo da nećemo primiti gol protiv ekipa sličnih Tirani, niti im omogućiti gomilu šansi. Mi smo trenutno definicija neuigrane, nestabilne ekipe.

Edited by Dzistrou
Link to comment
Share on other sites

Igra kosmarna ali je najbitniji prolaz pogotovo sad kad se igra na jednu utakmicu. Mucimo se godinama protiv slabijih ekipa u gostima. Falio Ben, dovesti stopera i jednog u vezi pod hitno i levog beka da moze da bude zamena Rodicu kad vec bolje ne moze. Neka se tera sa ovim spicevima ali zakrpiti ostale rupe, a nije ih malo. 

Edited by Dl91
Link to comment
Share on other sites

Samo se kuci osecamo komforno, nismo mi ekipa u Evropi koja pobedjuje na strani, nije to ni lako. Nocasnja utakmica je jedna od onih kojih se necu secati, treba na srecu proci i to 3. Kolo. I treba biti realan i priznati da smo skromna skupina, nista vise nidta manje.

Edited by Neme
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Sutra suduva da izbaci Makabi i opet da dodju na Rajka 3 godine.

Bice zanimljivo sutra pratiti ls moze dosta iznenadjenja da se dogode.

Ta Suduva je zajeban protivnik, tako da ih ne bih baš prizivao opet 😁

Edit. Oni su prošle sezone dva puta dobili Makabi, tako da nije nemoguće.

Edited by Don Juan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovaj sistem je vrlo nezgodan, vece su sanse za iznenadjenja, prolaz je na kraju najbitniji. Igra je bila jako losa, ne moze se nista pozitivno napisati. Sporo, bezidejno, nesigurno. Imali smo i srece, Tirana je imala nekoliko dobrih prilika. Odbrana je bas tanka, mora neki stoper da se dovede. Bekovi bukvalno ne prelaze centar.Jos jednom da ponovim da je sramota sto Gajic ne igra, sigurno je bolji fudbaler od Gobeljica koji je cijeli zivot u svadji sa loptom. Drago mi je sto je Tomane rijesio, nije los fudbaler, ali nije realno za prvih 11.

Edited by Shunsuke Nakamura
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Константин said:

Ђе су ови хроничари бившег тренера, ред  је да јаве да је Милоје изгубио од неког Дамака који се бори за опстанак.

 

 

Aaaa pratis pratis😂. Ne brini nista bice to dobro sve, falilo mu je pola tima danas. Pre tri dana ostavio Hilal sa Gomisom, Djovinkom i Kariljom bez suta u okvir

Link to comment
Share on other sites

Manje više ste sve napisali i nemam šta da dodam, osim što niko ne reče da se Kanga vukao kao mrcina celi meč. Samo u par navrata je podsetio valjda i sebe šta ume, ali ode pored stative. Od jednog bi i korner...

 

A za ovo kritika svima:

 

3 hours ago, HAMMER said:

dajte strim

 

Niko nijedan link nije ostavio. Nije kažnjivo ali je trulex. 

 

2 hours ago, Boaće said:

Ovaj Karasi na poluvremenu na RTS-u bar reče kako stvari stoje, a ne one mantre "polako, jedna utakmica, jos hvatamo formu" i ostala opravdanja.

 

Dva puta ga prekinuše izjavama intoniranim kao iz zavoda za retardirane, iako je sjajno počeo: "Kojih deset minuta, to ninašta nije ličilo". >>

 

A onda je volšebno nastavio Sankovićev trc-prc. :ajme:

 

Stručnitm saradnik Evo ga pa'ite vi'te nikako više da dobije penziju, te ćemo istog i dalje trpeti. Bilo bi krajnje poželjno da u studiju nose maske ako ništa drugo, dok opsceno palaca jezičinom i upljuvava okoliš.

Edited by Neme
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ne razumem neke Dekijeve poteze danas. Prvo počinje sa Degenekom na beku, a ima dva beka na klupi, onda vadi Deneka, a ubacuje Rodića, umesto da izvuče Pankova ili Miluna. Onda ubacuje Ivanića na krilo, a ima Gavrića.

Ne znam zašto neki igrači imaju kredit bez granica - Pankov, Milunović, Tomane, Gobeljić, Ivanić....

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Crni Bombarder said:

Prenosili RTS,Arena i RTS Planeta app

Valjda je negde moglo da se pogleda?

 

Ja sam gledao na RTS ali opet... Par linkova ko god da ostavi dobro je. Da sam bio pri kompu ja bih. 

 

edit: Uzajamna/kolektivna odgovornost.

Edited by Neme
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Neme said:

 

Ja sam gledao na RTS ali opet... Par linkova ko god da ostavi dobro je. Da sam bio pri kompu ja bih. 

O.k.

Ja stvarno imam utisak da linkovi izlaze iz mode. Ne secam se kad sam neki sport poslednji put gledao tako..kazem - o.k...to je samo moj rezon i ne kazem da je ispravan.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Crni Bombarder said:

O.k.

Ja stvarno imam utisak da linkovi izlaze iz mode. Ne secam se kad sam neki sport poslednji put gledao tako..kazem - o.k...to je samo moj rezon i ne kazem da je ispravan.

Ako imam na TV-u neku utakmicu koja mi se gleda onda sigurno necu traziti link. Posto imam SK i Arene onda generalno nikad ne trebam linkove, ali dosta ljudi ima tek jednu od ove dvije sportske stanice pa je onda u problemu. Ja sam par godina bio bez SK-a, tamo nedje otprilike 2014-2017. U tom periodu sam redovno isao po kladionica da gledam utakmice. Danas jedino preko linkova gledam povremeno NBA tekme, ali razumijem potrebu ljudi za linkovima. 

Edited by Shunsuke Nakamura
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Crni Bombarder said:

Obzirom na celokupnu situaciju sa epidemijom,putovanjima,istumbanoj sezoni,formatu od jedne utakmice...apsolutno mi je jedino bitno da smo prosli. Prosli smo u devedeset minuta,na gostujucem terenu,cao-zdravo.
Ima dosta stvari za ispravak,ali to mi je sekundarno. Bitno je proci.

 

Kad razmislim, u pravu si. Nase ekipe su u proslosti lose prolazile protiv timova iz Albanije, tako da je ovo na kraju ok rezultat.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Spiridonovic se polako razotkriva kao igrac. Imao je obecavajuci pocetak, ali i tada se vidjelo da je to igrac koji vise igra iz drugog plana. Dobro prati igru i brz je, ali sa loptom u nogama je dosta skroman. Mnogo problema ima sa kontrolom, ne pokazuje nikakav dribling i igru 1 na 1. Moze da posluzi za rotaciju, ali tesko nesto vise od toga.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Spiridonovic se polako razotkriva kao igrac. Imao je obecavajuci pocetak, ali i tada se vidjelo da je to igrac koji vise igra iz drugog plana. Dobro prati igru i brz je, ali sa loptom u nogama je dosta skroman. Mnogo problema ima sa kontrolom, ne pokazuje nikakav dribling i igru 1 na 1. Moze da posluzi za rotaciju, ali tesko nesto vise od toga.

Muda bez u prevodu. Kad je ozbiljno i pritisak veci nema ga, nestaje, kao da bjezi od lopte. Volio bih da me demantuje ali mislim da je to tako, rotacija i da pjeva.

 

Pankov, Gobeljic, Nikolic ako mislimo nesto ozbiljno za startnih 11 nisu. Sanogo nema s kim da igra na sredini, svaki pas on mora nazad da posalje, ako ne Krsticic igrac njegovih karakteristika, ozbiljan stoper citaj Bane i da se proba nesto.

 

Svakako prosli smo dalje sto je bitno, nisam citao pa ne znam je li pisao ko ali ovo nam je 10 -a uzastopna pobjeda u kvalifikacijama, to jest direktno izbacivanje protivnika.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...