Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

4 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Danas jaci klubovi odmah u startu gledaju kod stopera kakvu posjeduje pas igru, koliko je dobar sa loptom u nogama, itd. Zato i kazem da se promijenilo dosta to shvatanje fudbala. Mada ne bih rekao da je to samo stvar novih tendencija. Zvezda je imala ogroman broj takvih igraca kroz istoriju.

 

Pomenuo sam Alabu, ali imas bas masu tehnicki jakih stopera.

Jasno, gleda se igra nogom i golmana, a tek stopera, samo u nekim situacijama ne treba mnogo komplikovati, posebno to ne treba da radi jedan Pankov.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pre svega struka je rekla da cemo trece i cetvrto kolo docekati u top formi. I ranijih godina je utisak o igri i prolazu bio los u drugom kolu kvalifikacija. Sto se igre tice, ne shvatam zasto je Degenek forsiran na beku, takodje mi nije jasno zasto je tokom citavih 90 minuta Gajic bio prikovan za klupu. Kanga je bio najlosiji na terenu. Imao je niz pogresnih pasova u kontinuitetu. Doduse i drugi nisu bili mnogo bolji. Prvi se macici u vodu bacaju. Idemo dalje. U svakom slucaju imali smo odlican zreb do sada samo tako da se nastavi.Nemamo cvrstinu na sredini terena koji ce vremenom doci ali me ove egzibicije sa Degenekom brinu.

Link to comment
Share on other sites

Pošteno je reći da iako je spori remorker i to bez kondicije, da je zemljoradnik iz Tondele izriljao pošteno večeras. Na moju veliku žalost za razliku od Kange i Magika, koji su zaslužili po jednu vaspitnu večeras.. Ali nemaju od koga, zato nam je Bane Ivanović suvo zlato, makar ga tako i platili.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ne znam jel Stankovic gledao utakmicu protiv Spartaka ali mogao je da baci pogled kada je vec sedeo na klupi u svojstvu trenera

da je makar povrsno ispratio desavanja na terenu mogao je da vidi barem 5 kikseva ovog nesretnog Pankova koji nema kvalitet ni za linglong iz kojih bi malo ozbiljnija ekipa dala 2-3 gola

uz to je vrlo nonsalantan, bezobrazan i do zla boga iritantan, kao da mu je neko obecao mesto u 11 ili je istripovao da je vec postao legenda kluba jer je dao 2 penala

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Issey said:

Ako 1 Stane Karasi kaže da je Pankov trebalo da dune loptu na tribine, ja mu verujem :smiley2:

On je igrao fudbal sa Blekijem Bogicevicem, iz prica svih starijih poznavalaca fudbala najnonsalantnijim fudbalerom i vjerovatno najludjim likom u Zvezdinoj istoriji. O njemu ima milion legendi, otac mi je pricao da je u jednom derbiju iz 70-ih driblao cijeli mec u svojih 16m, bas nikad nije htio da napuca loptu sto dalje od gola. Sta ocu da kazem, taj Bogicevic je bio najbolji defanzivac u Jugoslaviji, a igrao je fudbal kao da je izasao ispred zgrade. Postoje izuzeci, nema striktnih pravila. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Spidi je toliko brz da se nije video.

 

Gobelja zlocin koji traje.

 

Degenek je glavom van kluba na mestu stopera, a na mestu beka je van planete zemlje.

 

Sanogo vrli dobar.

 

Katai da prepusti kornere nekom jer ovo sa prvom stativom vec postaje zalosno.

 

Tomane spor. Borio se iznudio brdo faulova.

 

 

1 minute ago, Crni said:

Jel od treceg kola kvalifikacija dvomec ili isto jedna?

Isto jedna. Tek od plej ofa

Link to comment
Share on other sites

Deki je ušao u utakmicu kao da je Dinamo iz Zagreba a ne iz Tirane, tako da nije čudno što smo je i završili onako. Umesto da im posle gola uvalimo još dva, mi na paniku i tačno sam čekao onu situaciju iz nadoknade.. Još pretumbavanje odbrane, Degenek na beku..
Elem, molimo se za Benovo zdravlje i sve tanju nadu da će Deki da izvuče na dobro.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ђе су ови хроничари бившег тренера, ред  је да јаве да је Милоје изгубио од неког Дамака који се бори за опстанак.

Пао ми је напамет послије вечерашњег меча јер цијеним да би потпуно исто играли вечерас и са њим на клупи као сада под Станкелом, чак би и формација била иста. А имао би и омиљеног типа играча-Срнидоновића.

Link to comment
Share on other sites

Ђе су ови хроничари бившег тренера, ред  је да јаве да је Милоје изгубио од неког Дамака који се бори за опстанак.
Пао ми је напамет послије вечерашњег меча јер цијеним да би потпуно исто играли вечерас и са њим на клупи као сада под Станкелом, чак би и формација била иста. А имао би и омиљеног типа играча-Срнидоновића.
Bio je glavom u Tirani, ne treba zamerati..
Kod Miloja je bila ta bunkerska filozofija koja nas je nervirala ali znas sta da ocekujes. Ovde se nista ne zna. Neka mesavina, muljavina... Odvratno izgleda.
Kako beše 12/12 u nokaut fazi. Da ne nabrajamo skalpove.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...