Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

55 minutes ago, LordOfTerror said:

Sinoc pri rezultatu 103-91 za San Antonio na 9 minuta pre kraja se vraca Derozan u igru, utakmica je maltene resena. Gay ih izresetao i dobili su bas dobru energiju od Lonnia.

 

Od tog trenutka sve staje u njihovoj igri, do kraja utakmice nisu imali normalan spejsing u napadu. Derozan je ustvari kao neki tromb u krvotoku.

 

Poprilicno sam siguran da je u pitanju ubedljivo najgori igrac u ligi za ulogu koju mu je namenjena shodno ugovoru koji kao mora da opravda.

 

Bice bolje i za njega kad/ako se prebaci u ulogu sestog igraca za 10-ak miliona godisnje, mislim da bi mu i produkcija bila dosta bolja.

 

titulu praznog statisticara od bukera i viginsa nasledjuje zek lavin a derozan nastavlja da dopunjava svoj legacy :kece:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Drakaris said:

Sto se tice Sparsa trebalo bi dodati i da je Greg bio iskljucen. Velika je razlika da li te vodi Popovic ili Dankan. 

 

Pa isključen je na -15, izgledali su kao prebijeni do tog trenutka. Može se reći da ih je to podiglo malo. Na osnovu te energije su i poveli. Rekao bih čak da bi otišlo u garbage time da se to nije desilo. Kasnije se jesu pogubili, tu bi im značilo prisustvo Popovicha. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam prvu i cetvrtu cetvrtinu, ali mi je pukao strim u poslednjoj sekundi, bas sam se smorio sto nisam gledao zavrsnicu.

SAC odlican u prvoj cetvrtini, ali realno je bilo da se BOS presabere. Imao je Bogdan jednu bas bas dobru asistenciju kroz 2 igraca za Dedmona. 

Ne znam sta da mislim, stvarno sam mislio da ce FOX-MB biti ubitacan duo i novi trademark Sakramenta, ali kroz naknadnu pamet, ko zna sta bi bilo da je draftovan JJJ, a Fox trejdovan za nekog ko bi manje trosio lopte. 

Link to comment
Share on other sites

Nimalo ne sporim Foxove kvalitete, a imao i baš dobru prošlu sezonu. Međutim, deluje mi da lako skliznu u divljinu kad su svi na broju, pod maskom brze igre. Po meni tim može da trpi jednog igrača (Hilda) koji ima potpunu slobodu čak i da ponekad izlazi van rezona, ali je to opravdano jer čovek ima zaista opasnu praćku. Dvojica su već previše, povuku celu ekipu u ludilo, a i potrebne su im tri lopte. Kontrolisaniji Fox bi već bio ozbiljan dodatak na ovu ekipu.

 

Mali je uzorak, naravno, ali su ipak zajebani protivnici pa to ipak daje neku težinu - u ova tri meča bez Foksa je delovalo da imaju glavu i rep, svi jasno profilisane uloge, igraju strpljivo, skoro svi šutevi su rezonski i otvoreni, odbrana korektna. Bogdan i Hild jako dobro sarađuju, Raša Holms je baš zahvalan igrač, sjajno se uklapa, jedino sam još kiseo zbog Korija Džozefa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gledao sam malo i Kingse i Boston pa posle i Denver - BKN pre Lejkersa..

 

  Badi Hild je ozbiljna, ozbiljna haubica. Bogdan i on nose ovaj tim i lepo je sto su uspeli da geknu nabedjeni Boston. Stivens nece da pusti Kantera malo vise pa nece, mada ruku na srce ne verujem kako igra fuckin' Tajs. Denver se prilicno lako posprdao sa Memfisom, nekako su se povezali i resili ih vec u drugoj. Jonas je opet igrao jako dobro...

 

   LA sam gledao sve do nekog trenutka u 3/4 kad sam zaspao...   Sta reci, u prvoj cetvrtini smo igrali toliko brutalnu odbranu da nisam verovao sta gledam -> krenuli svi nalozeno, i LeBron i KCP i posebno Gee/Davis, prestale su blokade, ukradene, deflectioni...  Posle je usao Dvajt i on nastavio sa haslom...   Pogledati samo blokade u LA -> Davis 5 komada, Howard 3, Deni i Gi po dve, James jednu.. Kuzma ! jednu...  Davis skida ljude sa kucanja, hapsi bekove a Gi/Dvajt su sjajni u djubretarskom poslu.

 

  @Miki28 Video sam live Denijevo prikucavanje, bilo je brutalno, dosla je i ta tekma gde on ispalija par trojki, u odbrani standardno sjajan. KCP je natrpao prvu cetvrtinu, istrcao neke kontre, posle se smirio. Vidim i da je Kuzma dosao do 17, verovatno je natrpao ozbiljnije kad sam vec zakuntao... O James necu ni da trosim reci, sve ovo sto igra do sada je jedna ozbiljna MVP kandidatura. Jos Davis moze dosta bolje u napadu...  I da ne zaboravim Ronda, spakovao je 2 otvorene trice i odigrao i on solidno.

 

 

    Ide ovo mnogo bolje nego sto sam ocekivao 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Odlicna je zavrsnica bila. Smart na kraju onaj sut izadje iz obruca, a bas je meko bacio loptu. Badi je sinoc ubacao bijelu tehniku. Bogdan je trenutno najbolji PG kojeg imaju, fino je dijelio lopte kroz pick and roll. Joseph je stvarno nedorastao da zamijeni Foxa. Njegov ugovor je bas bezveze, 12 miliona za igraca koji je nebitan u napadu je previse. Holmes je i prosle sezone u Finiksu pokazivao da je solidan djubretar. 

Edited by Shunsuke Nakamura
Link to comment
Share on other sites

Quote

Iako je Peković u većem delu sezone bio povređen i odigrao je manje od polovine utakmica, Levin je bio impresioniran njegovom pojavom.
“Na koledžu sam nosio broj 14 i kada sam došao u klub, želeo sam da zadržim taj broj. Ali bio je u vlasništvu Pekovića. Nije mi padalo na pamet da ga tražim i uzeo sam broj osam. Kada sam trejdovan u Čikago, Robin Lopez je nosio broj osam. I lepo sam ga pitao. On je takođe veliki momak, ali ima prijateljski izgled. Pekovića nisam ni smeo da pitam, bio sam prestrašen od njegove pojave”, rekao je Levin u razgovoru za ESPN.

Levin je opisao i jedniu zanimljivu situaciju iz restorana da bi dočarao Pekovićevu fizičku spremu.
“Jednom sam sedeo sa Damjanom Rudežom u restoranu u Mineapolisu, a sto pored nas je bio Pek. Nikada nisam video da ljudsko biće naruči veću količinu hrane u restoranu. Hrana je samo dolazila i dolazila za njegov sto… Čovek je bio kao stena. Nije bio debeo, bio je kao stena sastavljena od mišića”.

:lol_2:

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...