Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

1 hour ago, gggggggg said:

 

voleo bih da pokazes post gde sam ja postavio temu o najboljem.

 

 

2 hours ago, gggggggg said:

ako ne racunamo duranta, james je i dalje najbolji. bar dok neko ne dokaze suprotno ove sezone.

 

1 ako neko dokazuje ove sezone, onda pričamo o TRENUTNO najboljem, a to je leonard

 

2 ako su ti durant i lebron prvi, zato što leonard ima strava ekipu onda tripuješ

 

3 O KOME si postavio temu kada si rekao da je lebron osim DURANTA najbolji? o meni, jordanu, luko dončiću ili ntilikini???

Link to comment
Share on other sites

..ustvari, hajde lepo reci šta tačno želiš da kažeš, pošto je ovako konfuzno

 

kawhi nije najbolji jer ima strava ekipu. a imali su je i lebron u mnogim iteracijama i durant u dubsima

kawhi nije najbolji zato što pauzira godinu dana. a pauzira i durant trenutno isto godinu dana.

 

lebron je relevantan od 2003 a kawhi od 2009? jel to merodavno? stvarno sam zbunjen tvojom logikom

 

edit @gggggggg

Edited by uini
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, uini said:

 

 

1 ako neko dokazuje ove sezone, onda pričamo o TRENUTNO najboljem, a to je leonard

 

2 ako su ti durant i lebron prvi, zato što leonard ima strava ekipu onda tripuješ

 

3 O KOME si postavio temu kada si rekao da je lebron osim DURANTA najbolji? o meni, jordanu, luko dončiću ili ntilikini???

 

mr. trenutno najbolji je gotovo u svim statistickim parametrima, advanced ili ne gori od jamesa. james ima bolji timski skor plus je mr. trenutno najbolji vec uspeo da propusti tri utakmice. sut za tri pts mu je 28%, cisto onako da se spomene.

jbt jel ti citas uopste sta pisem. usput nisi odgovorio na moje pitanje da li bi ostali superstarovi uspeli ono sto je leonard uspeo sa torontom prosle godine.

 

riviera je poceo pricu o najbolje i rekao je da james nije najbolji, ja sam se samo nadovezao.

 

 

2 minutes ago, uini said:

..ustvari, hajde lepo reci šta tašno želiš da kažeš, pošto je ovako konfuzno

 

kawhi nije najbolji jer ima strava ekipu. a imali su je i lebron u mnogim iteracijama i durant u dubsima

kawhi nije najbolji zato što pauzira godinu dana. a pauzira i durant trenutno isto godinu dana.

 

lebron je relevantan od 2003 a kawhi od 2009? jel to merodavno? stvarno sam zbunjen tvojom logikom

 

jedino ovde sta je konfuzno je da ti odbijas da razumes napisano.

 

rekao sam da durant nije povredjen on mi je number one. a posto jeste povredjen onda mi je to james.

leonard koji propusta vise utakmica po sezoni od injury-prone anthony davisa mi ne moze biti najbolji jer je osvojio titulu posto je protivnicka ekipa u finalu igrala bez dva od tri/cetiri igraca u ekipi. rekao sam da bi bilo koji superstar uspeo da uradi ono sto je leonard uradio. i rekao sam da leonard nije osvojio titulu sam protiv svih kako se svugde to potencira jer je pored sebe imao vrhunsku, pre svega defanzivnu ekipu (gde npr. leonard nije ni bio najbolji defanzivac u ekipi) i nije igrao sa nekim random teletabisima. sto dokazuju i ove sezone jer pazi sad, imaju bolji skor od trenutno mr. trenutno najboljeg. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam kladionica tajp ali ovo bi voleo da vidim u zoru.

 

Untitled.jpg

 

Charlotte se sinoć srećno izduvao,ne mogu oni a ni Monk baš svako veče.

Knicksima Spike Lee i ostali VIP Kenguri na golu.

KAT ne može sam protiv Raketa,Wigginsu umrla baka.

Toronto sahranjuje Dallas pod košem,Luka 30+ poena ali poraz.

Voleo bi ovaj šok,iznenađenje u LA.

Edited by BJÖRKman011
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, uini said:

 

da je kucao preko goberta ili embiida pa ajde. a ovo sa sve fazonom postedeo sam mu život je baš degute 

Jeste a jadan Bjelica je kao IT 170, stavio je konjinu od 208 na poster.

Jak srbi u nba vibe izbija na poslednje par strane.... da nije bjelica srbenda sumnjam da bi se 3 strane kukalo zbog opisa slike ali avaj.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Da budem iskren, mislio sam da ce Toronto zestoko da padne posle odlaska Lenarda i da se bore za osmo mesto. Kao recimo Klivlend koji nije bio ni u prici za PO i sluzio je  kao dzak za udaranje. To samo po sebi govori da Lenard i nije bas imao toliko veliki uticaj kao Dzejms na uspeh svoje ekipe. 

Edited by Drakaris
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Jeste a jadan Bjelica je kao IT 170, stavio je konjinu od 208 na poster.

Jak srbi u nba vibe izbija na poslednje par strane.... da nije bjelica srbenda sumnjam da bi se 3 strane kukalo zbog opisa slike ali avaj.

 

mislim da za veliku većinu ovo nema veze s Bjelicom, već sa ljakseom Lebronom

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Miki28 said:

Najbolji? Lik izduvao za PO na zapadu a godinama pricali ljudi kako bi amatere uveo u plejof. Ma vazi...

 

Kawhi je bio najbolji do objave da potpisuje za Klipane, od tada AD najbolji😁

 

A koliko pobeda imaju Pelikani? Koji imaju isti taj mladi Core plus par dobrih veterana. Da jedino ispred g ligasa iz Gsw... doduse fale im velicine kao sto su Lance, Beasley, Rondo itd

Link to comment
Share on other sites

Lebronove prošlogodišnje partije su ruglo i sramota. Tako mu je pucala ona stvar za tom sezonom, samo je čekao da mu dovedu Davisa ili nekog drugog superstara da ponovo uključi motore. Dao bih glavu da bi ušli u plejof da se bar na svakoj trećoj utakmici pojavio u odbrani. Preslabi su bili za nešto više, ali moglo se do plejofa. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, gggggggg said:

 

mr. trenutno najbolji je gotovo u svim statistickim parametrima, advanced ili ne gori od jamesa. james ima bolji timski skor plus je mr. trenutno najbolji vec uspeo da propusti tri utakmice. sut za tri pts mu je 28%, cisto onako da se spomene.

jbt jel ti citas uopste sta pisem. usput nisi odgovorio na moje pitanje da li bi ostali superstarovi uspeli ono sto je leonard uspeo sa torontom prosle godine.

 

riviera je poceo pricu o najbolje i rekao je da james nije najbolji, ja sam se samo nadovezao.

 

 

 

jedino ovde sta je konfuzno je da ti odbijas da razumes napisano.

 

rekao sam da durant nije povredjen on mi je number one. a posto jeste povredjen onda mi je to james.

leonard koji propusta vise utakmica po sezoni od injury-prone anthony davisa mi ne moze biti najbolji jer je osvojio titulu posto je protivnicka ekipa u finalu igrala bez dva od tri/cetiri igraca u ekipi. rekao sam da bi bilo koji superstar uspeo da uradi ono sto je leonard uradio. i rekao sam da leonard nije osvojio titulu sam protiv svih kako se svugde to potencira jer je pored sebe imao vrhunsku, pre svega defanzivnu ekipu (gde npr. leonard nije ni bio najbolji defanzivac u ekipi) i nije igrao sa nekim random teletabisima. sto dokazuju i ove sezone jer pazi sad, imaju bolji skor od trenutno mr. trenutno najboljeg. 

 

leonardu je inače ovo prva titula u tvom svetu? durant je najbolji samo kada bi bio zdrav a inače je uzeo titule sa stephom, klayom i draymondom. lebron je za to vreme herojski uzeo titule sa užasnim igračima kao što su prajm wade i bosh ili prime irving i love, naspram matorih marc gasola, ibake i siakama i FVV!  izvini, glup sam. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

lol, LeBron jedine sezone kad su svi bili zdravi je i uzeo titulu sa Klivlendom. Poslednju sezonu tamo necu ni da racunam, fatalan uspeh je bio i plasirati u veliko finale sa drugim najboljim igracem Dzefom Grinom. 

 

Ovakav sakati Golden Stejt je bilo mnogo lakse dobiti. 

 

Mislim da je veoma glupo umanjivati kvalitet Toronta s obzirom da oni i bez Lenarda ove sezone dele lekcije. 

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...