Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Just now, BJÖRKman011 said:

Misli o Indijani mi uvek donosu i misli o suicidu,ni Brooklyn nije nista bolji ali eto Pacerse nikako i nikada.

 

 

 

Nece biti uopste losi kad se vrate Brogdon i Dipo, igrali su ok kosarku dok je Brogdon bio tu, ali ovako jednostavno ne moze, ne postoji nikakva kreacija u ekipi.

 

Verujem da su top4 ekipa na istoku kad su zdravi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Malkolm Brogdon said:

Nece biti uopste losi kad se vrate Brogdon i Dipo, igrali su ok kosarku dok je Brogdon bio tu, ali ovako jednostavno ne moze, ne postoji nikakva kreacija u ekipi.

 

Verujem da su top4 ekipa na istoku kad su zdravi.

 

Da slazem se da ce biti mnogo,mnogo bolji al` opet ja i Indijana nismo u vezi 😀 Mislis da bi sigurno bili u 4. Istoka ? Boga mi ja mislim da nema sanse za taj scenario.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, BJÖRKman011 said:

 

Da slazem se da ce biti mnogo,mnogo bolji al` opet ja i Indijana nismo u vezi 😀 Mislis da bi sigurno bili u 4. Istoka ? Boga mi ja mislim da nema sanse za taj scenario.

 

Pa zavisi od toga kakav Oladipo ce da se pojavi.

 

Mada, ko zna kako ce Sabonis i Turner da se uklope, oni su dobar basket peglali dok je Sabonis bio na 5, ovako nemam pojma kako ce to da izgleda kad svi budu tu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Ječmendo said:

Izgleda da je Rubio ipak najvažniji igrač Feniksa. Bez njega Sunsi liče na ekipu od lani, manje više ne zna se ko pije, a ko plaća.

 

Luka opet blista, 34 p, 9 sk, 11 as nakon treće četvrtine. :Hail::Hail::Hail:

Morali bi da dovedu jos jednog pleja. Okobo i Karter nisu dobri igraci za PO tim.

 

 

Portland tone. Nisam ni slutio da ce ovako da padnu nakon sjajne prosle sezone i jos boljeg PO-a. Ostaje nam da vidimo, moze li sta Karmelo doprineti, ako ne, onda ce se raditi neki mega trejd sigurno... 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Drakaris said:

Portland tone. Nisam ni slutio da ce ovako da padnu nakon sjajne prosle sezone i jos boljeg PO-a. Ostaje nam da vidimo, moze li sta Karmelo doprineti, ako ne, onda ce se raditi neki mega trejd sigurno... 

Pa otisli su im likovi sa 3 i 4 koji igraju odlicnu odbranu, sto na lopti sto help defense, a takodje mogu i da rasire parket.

 

Dosli su Hezonja, Toliver i muceni Skal, sa sve Hasanom na centru umesto Nurkica, nije moglo tu mnogo da se ocekuje, uzasno tanka ekipa.

 

Gospode sta radi KAT, ovo nije realno.

 

Curry za bogatase.

Edited by Malkolm Brogdon
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Na žalost nisu ni Damian i SJ toliki baš čarobnjaci. Njima dvojici svaka čast ali sami ne mogu.

Mislim da ni Melo neće odma doneti željenu vatru. Još pitanje kakav će se i kada će se Nurk vratiti ali čudi me cela situacija.

Dosta povreda i to baš onih koji bi mogli malo da rasterete. Simons udara u zid "druge sezone" mada realno ovo mu je prva sezona pa mu igra,preciznost mnogo varira.

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...