Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

15 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

vidim da se zahuktala rasprava oko djane

ono sto me zanima je koga vidite kao inicijatora tog trejda, frika ili FO baksa?

Ma nema posla od toga, ostaje on u Buckse ali svakako da bi on bi inicijator u slucaju trejda.

 

Ovo samo vidim kao potez na nagovor agenta da izvuku supermax i pored kritika za nastup u PO

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Naravno da bi Ante inicirao (povlaka silovao) taj trejd. Kee zbog svog polozaja small market i overly quiet sredine nema razloga da se rastaje sa njim sve dok postoji ikakva sansa da ga zadrze jer su im sanse da opet dodju do igraca pribliznog nivoa otprilike 1:1000

da, ali se cini, sada vec na solidnom uzorku, da gradjenje tima oko njega tesko da moze da donese veci PO uspeh

ja, da sam GM bucksa bi svakako ispitao sta mogu da dobijem na trzistu

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

da, ali se cini, sada vec na solidnom uzorku, da gradjenje tima oko njega tesko da moze da donese veci PO uspeh

ja, da sam GM bucksa bi svakako ispitao sta mogu da dobijem na trzistu

 

Sta god ja mislio o grckom seljaninu, vrlo je moguce da bi se druga pesma pevala da je ostao Moses. Neko ce reci naknadna pamet, ali ja sam to apostrofirao od kako je potpisao za Indy. Strasno tezak igrac za nadoknaditi. Da sam gm, 10/10 puta bih se pre odrekao Khrisa. U svakom slucaju, sto napisa NBK, mozda uz bolje izbalansiran i sebi prilagodjen tim i uspe da dovede ekipu do finala i borbe za prstenje. Uz to, ne vidim koji je to igrac (ili vise njih) realno dostupan za trejd koji bi predstavljao adekvatnu kompenzaciju za njega iz vizure Bucksa? Oni ce svakako radije uzeti makar i samo jos jednu godinu relevantnosti nego nekakvu perspektivu nove i neizvesne buduce koja ih ceka nakon totalnog reseta. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ja bih se 10/10 odrekao bledsoea ali khris je ipak za klasu bolji igrač od brogdona 

 

mislim, jasno je da za taj potez treba delorean ali ne mogu da zamislim kako bi sa brogdonom a bez middletona bucksi bili bolji 

 

Edit @SteveFrancis#3mislim da treba da pokušaju sa trejdom za conleyja, bolja opcija nego paul i zbog visine + dužine ugovora a možda i po fitu sa giannisom i middletonom 

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

ja bih se 10/10 odrekao bledsoea ali khris je ipak za klasu bolji igrač od brogdona 

 

mislim, jasno je da za taj potez treba delorean ali ne mogu da zamislim kako bi sa brogdonom a bez middletona bucksi bili bolji 

 

Meni je dovoljan i countach sa ribom na spojleru

 

U vakuumu Khris jeste > Brogdon, medjutim bolji ne znaci nuzno i bitniji i veci hendikep u slucaju rastanka. Plus ta razlika u mojoj knjizi svakako nije tolika da bih operisao terminima poput 'za klasu' i slicnim. Optiranje za Brogdona bi svakako podrazumevalo da se uloga Middletona zameni nekom malo jeftinijom opcijom na trzistu, na bilo koji od tradicionalno dostupnih nacina, sto je bilo daleko od neizvodljivog, a bilo je i vremena. FO Bucksa je ocigledno razmisljao isto kao ti i popusili su jedan mastan.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Osnovni utisak sa utakmice LAC-DEN od sinoć mi je da se sa Klipanima može igrati. Imam utisak da većina misli da se pre svega LAC pita, ja nisam ubeđen u to. Ako se svi pojave, posvete malo pažnje odbrani i ako izbegnu onu zamku predvidljivog i statičnog napada kako bi se Marej ''uveo u meč'', mislim da imaju egal, bez problema.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Barkley#34 said:

Osnovni utisak sa utakmice LAC-DEN od sinoć mi je da se sa Klipanima može igrati. Imam utisak da većina misli da se pre svega LAC pita, ja nisam ubeđen u to. Ako se svi pojave, posvete malo pažnje odbrani i ako izbegnu onu zamku predvidljivog i statičnog napada kako bi se Marej ''uveo u meč'', mislim da imaju egal, bez problema.

Moze Denver sa svima da igra ako se svi pojave i ako se zategne odbrana. Imace Denver dosta toga da kaze u naredne dve godine jer ce imati solidan prostor u capu dok ne dodje MPJ na naplatu.

Link to comment
Share on other sites

Giannisu tesko da nedje moze biti bolje od Milvokija sto se tice konstrukcije rostera sa dosta sutera i tranzicije i ekipe pravljene u okviru njegovog skillseta. Neke korekcije u okviru trejda Bledsoa i dovodjenja nekog mozda kompatibilnijeg igraca jer je Milvokiju sad taj period da se takmice za titulu. Trejd njegov nema smisla jer ne bi nikad Bucksi dobili pribliznu vrijednost za njega u bilo kojem trejdu.

Jedino ukoliko je spreman da nedje ode da bude druga-treca violina sto kapiram nije bas primamljivo za njega kad se uzme u obzir ta DPOY/MVP prica, takvi igraci ne idu nedje da budu sporedne opcije cak i u super timovima. To sto njegova igra nije playoff-friendly ga mozda nacera ukoliko je ta titula cilj ali kapiram da on ostaje u Milvokiju kad se sve uzme u obzir. Ja ga licno ne bi volio u Dallasu iako se tamo pominje kao opcija al ne vjerujem da su realni plus vise njima treba neki 2-3 igrac no neko poput njega. Toronto i Majami mogu biti primamljivi a za GSW je to malo teze izvodljivo dok god su ona trojica tamo plus ako se smanji salary cap kao sto ocekujem.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...