Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

4 minutes ago, Miki28 said:

Pa to me i brine jer ce Lebron dosta raditi za poene a moguce da ce biti potreban i u odbrani na Kawhiju pa pitanje je koliko ce ostati snage u clutchu a sam Lebron kaze da nije u najboljem fizickom stanju.

 

Ono sto raduje jeste partija role playera zadnjih nekoliko meceva, ne samo Ronda nego i Caruso, Markieff pa sinoc Danny i KCP uz odlicnu odbranu

Ovo sto su se prikljucili sporedni igraci kod Lejkersa govori mi da su mozda Lejkersi i tempirali formu za ovo finale?

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, uini said:

 

tu bi mi svi navedeni osim ronda bili iznenađenje, iskreno. clippersi su krcat roster, sa najvećim brojem upotrebljivih igrača, nisu to riversi, meklemori i odsutni hauz majstori

 

jedva čekam tu seriju mada se iskreno nadam spektaklu večeras, da jokara zasluži da ga kawhi u ofsezoni pozove telefonom da praktikuju ništavilo ili šta već leonard voli da radi u slobodno vreme

Pa zato je bitno da i Lejkersi imaju jos nekog raspolozivog igraca jer ce to rasteretiti Lebrona i AD.

Vogel je pokazao da je spreman da ostavi neke igraca bez minuta ako je matchup nepovoljan a mogu reci da sam prijatno iznenadjen reakcijom Dwighta i McGee na to. Vec protiv Klipana ce imati veliku ulogu i Dwight sa Rondom moze biti opasna kombinacija dok kod Klipana mi je iznenadjenje koliko malo igraju p&r Lu i Harrell. Lu je mora se reci dosta los za svoje standarde

6 minutes ago, 12Laki said:

Ovo sto su se prikljucili sporedni igraci kod Lejkersa govori mi da su mozda Lejkersi i tempirali formu za ovo finale?

Moguce, zadnjih meceva se bas osjetilo da je Green tu. On ce cepati dobru odbranu ali kad ima ucinak u napadu onda je u odbrani fenomenalan.

Mnogo bitan povratak Ronda a razigrali su i Markifa i bacili su u vatru THT

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

inace, espn tvrdi da je danas/veceras tekma u 7:00 PM CEST, pa da se ne preracunate
 
ni ja ne cenim djanu ali moras da razumes da milvoki nisu lejkersi pa da tako odbaci igraca jer ce za dve sezone doci drugi igrac koji je vrh lige
nema puno timova sa takvim luksuzom. cak i da uspeju da ga trejduju za neki fenomenalan dil, to je smrtna presuda za takvu fransizu, niko im ne bi dosao vise ni na draftu
 
edit typo
Slabo Jokara taj matine podnosi, tad se hrana vari.
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, uini said:

ni ja ne cenim djanu ali moras da razumes da milvoki nisu lejkersi pa da tako odbaci igraca jer ce za dve sezone doci drugi igrac koji je vrh lige

nema puno timova sa takvim luksuzom. cak i da uspeju da ga trejduju za neki fenomenalan dil, to je smrtna presuda za takvu fransizu, niko im ne bi dosao vise ni na draftu

 

edit typo

Ne verujem ja u ta ''lepa poslovanja'' sa igracima. Sta vredi Denveru sto lepo posluje, kada im niko od ol starova nece doci...

 

Ovde je druga stvar, a to je da sebe ogranicavaju da u narednih desetak godina budu u prici za titulu, ali dobro, neki se zadovoljavaju i sa drugom rundom. Klipersi su isto pre nekoliko godina potpisali maksimalni ugovor sa Grifinom, pa ga posle pola godine trejdovali da bi nakon dve godine dosli Kavaj i Dzordz i evo sada se bore za prvo finale konferencije u istoriji fransize.

 

Tiha voda breg roni, niko se nece secati za 10 godina sto je Milvoki trejdovao Janisa. Mozda se neko i seti, ali kome ce to biti bitno i presudno. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Drakaris said:

Klipersi su isto pre nekoliko godina potpisali maksimalni ugovor sa Grifinom, pa ga posle pola godine trejdovali da bi nakon dve godine dosli Kavaj i Dzordz i evo sada se bore za prvo finale konferencije u istoriji fransize.

 

 

opet kažem, ne volim giannisa ali nemojmo ga upoređivati sa bednikom griffinom. možda su čak i trae young i đana lepši od njega a definitivno su bolji košarkaši

 

giannis ima 25 godina - napreduje u nekim segmentima u kojima je deficitaran -> nije moja šolja čaja ali je zajeban lik

Link to comment
Share on other sites

Bumo vidli. On baš nema nikakvu veštinu za plan B, jedini njegov potez vredan pažnje je ultra dugački euro step, ostalo sve ramence i laktovi. Gledam Lebrona, i dalje je zmija što se tiče atletike ali džaba bi mu bilo da nije nabacio šut pa sad i već onaj signature fade away, o pregledu igre da ne pričamo. Tvrdim da ja imam bolji šut iz driblinga od Janija. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, uini said:

 

za koju godinu za 7 do 1o godina. ima 25 trenutno, do 32e ce biti baš ovakav

Za par meseci i 26, nisam siguran koliko ce on jos da napreduje. On jos uvek nije uvrstio sut kao jedan od bitnih elemenata igre, a on se suvise oslanja na svoj atleticizam. Mozda se jedino Vestbruk vise oslanjao, ali vidimo da je on vec krenuo da pada sa 30. godina u poslednjoj sezoni u Oklahomi.

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Chaos Is Me said:

Bumo vidli. On baš nema nikakvu veštinu za plan B, jedini njegov potez vredan pažnje je ultra dugački euro step, ostalo sve ramence i laktovi. Gledam Lebrona, i dalje je zmija što se tiče atletike ali džaba bi mu bilo da nije nabacio šut pa sad i već onaj signature fade away, o pregledu igre da ne pričamo. Tvrdim da ja imam bolji šut iz driblinga od Janija. 

 

pa antetokounmpo ce morati ici kao i james na usavrsavanje na postu i naravno da nasatvi da unapredjuje sut. veci problem od suta za tri su mu slobodna bacanja.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Luchifer89 said:

Tekma u 19:00 po našem.
Što će reći da je u diznilendu 12 ili 13:00 - tad se u Somboru pite razvlačene deru

13h je u Diznilendu. Još u vreme nedeljnog ručka. Jedino ako ga ne razbesni to što ga drže gladnog pa ih pokida. Zamišljam scenu u kojoj Beverli ili Moris nešto divljaju a Jokara ih ujede za nogu.

 

29 minutes ago, uini said:

imao sam jednog drugara, više se ne vidimo jer, život, sa kojim se nađem, sedimo, slušamo mjuz i ćutimo. top 5 događaja u mom životu. kažu ljudi da je to ultimativna ugodnost, kada sa nekim možeš da ćutiš i da ti bude lepo.

Ima neka stara izreka, tipa lako je naći nekog za razgovor, prava stvar je kad se nađe neko s kim možeš da ćutiš. Ja generalno volim da brbljam sa ljudima, ali jeste vrhstra kada blejiš sa nekim, ćutite a ič ti ne smeta niti se osećate neprijatno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Chaos Is Me said:

Bumo vidli. On baš nema nikakvu veštinu za plan B, jedini njegov potez vredan pažnje je ultra dugački euro step, ostalo sve ramence i laktovi. Gledam Lebrona, i dalje je zmija što se tiče atletike ali džaba bi mu bilo da nije nabacio šut pa sad i već onaj signature fade away, o pregledu igre da ne pričamo. Tvrdim da ja imam bolji šut iz driblinga od Janija. 

 

djana mi je najgrozniji superstar svih vremena. sve se ja slažem, samo kažem da ima on još te atletike da rabi cca 7 godina

a napreduje u šutu, makar baby steps

 

pa lebron negde do 28-30 nije ima respektabilan šut (iako se tu poređenje sa lebronom verovatno završava)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

pa lebron negde do 28-30 nije ima respektabilan šut (iako se tu poređenje sa lebronom verovatno završava)

Nije svako ni LeBron, on sutradan posle osvajanja titule ide u teretanu i razmislja koji element igre je potrebno da popravi. 

 

Takodje, ako cemo bas da uporedjujemo, Bron je u njegovim godinama imao 33-34% za 3. Slobodna bacanja 77-78% takodje.

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...