Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

5 minutes ago, Drakaris said:

Nije svako ni LeBron, on sutradan posle osvajanja titule ide u teretanu i razmislja koji element igre je potrebno da popravi. 

 

Takodje, ako cemo bas da uporedjujemo, Bron je u njegovim godinama imao 33-34% za 3. Slobodna bacanja 77-78% takodje.

 

12 minutes ago, uini said:

 

 

pa lebron negde do 28-30 nije ima respektabilan šut (iako se tu poređenje sa lebronom verovatno završava)

 

boldov'o sam specijalno za tebe grofe

Link to comment
Share on other sites

Bron na pocetku karijere bese ispodprosecan suter, dok je Ante nesuter. Ima vremena da nadogradi svoju igru, ali je nevolja sto njegov talenat zapravo nije kosarkaski. Da se ne sudi ovako kako se sudi, karinu bi imao i priblizne brojke u napadu. Tacno mi dodje glupo zbog Brona, sad bi sedeo fazon na 45k poena i ko zna koliko skokova i asistencija vise da je dobio identican tretman.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

 Tacno mi dodje glupo zbog Brona, sad bi sedeo fazon na 45k poena i ko zna koliko skokova i asistencija vise da je dobio identican tretman.

 

ne treba da ti bude glupo jer je bron preteča aka krstitelj tog đaninog stila. pre lebrona nije bilo dozvopljeno uvaliti njegovo masivno rame u vilicu odbrambenog igrača, giannis samo vozi na tom talasu, mada nema isti tretman kod sudija, češće mu sude očigledne faulove nego lebronu.

meni je recimo hardenovo foliranje manji problem od lebronovog bicepsa ili đaninog zakucavanja u čuvara

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, uini said:

 

ne treba da ti bude glupo jer je bron preteča aka krstitelj tog đaninog stila. pre lebrona nije bilo dozvopljeno uvaliti njegovo masivno rame u vilicu odbrambenog igrača, giannis samo vozi na tom talasu, mada nema isti tretman kod sudija, češće mu sude očigledne faulove nego lebronu.

meni je recimo hardenovo foliranje manji problem od lebronovog bicepsa ili đaninog zakucavanja u čuvara

tenor.gif

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, uini said:

 

ne treba da ti bude glupo jer je bron preteča aka krstitelj tog đaninog stila. pre lebrona nije bilo dozvopljeno uvaliti njegovo masivno rame u vilicu odbrambenog igrača, giannis samo vozi na tom talasu, mada nema isti tretman kod sudija, češće mu sude očigledne faulove nego lebronu.

meni je recimo hardenovo foliranje manji problem od lebronovog bicepsa ili đaninog zakucavanja u čuvara

Koristi ramena ali ne ide toliko ramenom u grudi protivnika koliko Janis a i Grk zna itekako i lakat da koristi.

Janisa da fauliraju silinom kao Dzejmsa sto su ranijih godina kad je bio u prajmu pa on bi se polomio 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, freethrow said:

Jedino KD od velike trojke OKC je uspeo da ubode šampionsku ekipu...

 

Inače:


#    Igrač    Poena
1    threepwood    222
2    riviera    222
3    delgado    219
4    L0shmi    216
5    jerotije    211

 

Koliko vidim @threepwood je jedini igrač koji još uvek nije promašio nijednog pobednika serije.

 

Uneta je serija Boston Miami, prognozirajte. Sajt je http://freethrow.pythonanywhere.com/ .

 

Primam uplate od navijaca ovih preostalih timova da tipujem na njihove ekipe. Za racun se javite na PM

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...