Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

11 minutes ago, uini said:

 

bez ulaženja u to šta se pričalo, deni i bender nisu isti niti približni tip igrača. ne igraju ni istu poziciju, ako to nešto znači. 

 

To mozda ako za poredjenje uzimas ono sto je Bender igrao & kako je ispao u NBA. Neposredno oko ulaska u ligu je bila sasvim druga prica, hvalio se njegov pregled igre, vrhunska pokretljivost i koordinacija za visinu, insistiralo na tome kako je lagano igrao SF u mladjim kategorijama, te cak kako je switch nightmare u perspektivi. Na kraju se ovo switch negde usput zagubilo i ostalo samo ovo nightmare.

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, threepwood said:

Hjuston uvek uspe da nametne svoju igru i svoj tempo. Cenim da ovi favoriti na Zapadu imaju neki recept za to. Oklahoma bas nema nikakvo resenje. Donovan najveci fail ovog plejofa za sada

On je po meni jedan od najlosijih trenera u NBA godinama unazad. Kad se samo setim kako je negledljiva kosarka bila one mocne Oklahome...oni jednu krstenu akciju nisu imali.Picile se samo izolacije i solidno su prosli samo na individualni kvalitet Duranta i Westbrooka. I one sezone su imali solidan tim sa Westbrookom, PG13 i Melom, a oducio ga od kosarke Snyder sa ruki Mitchellom i Inglesom.

 

Ove sezone da ne gresim dusu odlicni rezultati sa skromnim timom, ali mi se cini da je to vise Polovih ruku delo, i njegovog floor general majstorstva. U playoffu se bas pokazuje sta izdvaja odlicne trenere od onih drugih, a vidimo na sta njegov tim sada lici. Ima jos vremena da promeni nesto, ali nije da sad ocekujem nesto specijalno od njega.

Link to comment
Share on other sites

Just now, gggggggg said:

silver je juce rekao da je rano da sezona pocne prvog decembra kao sto se ranije mislilo i da gledaju da sezona pocne kada ja realno da se publika vrati u arene...

Ako pocne tipa krajem decembra ili pocetkom naredne godine, zna li se koliko ce biti utakmica u regularnoj sezoni? Oce li skracivati ili 82 standardno? Ako budu igrali full onda ce opet PO biti nedje u ovom periodu.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Ako pocne tipa krajem decembra ili pocetkom naredne godine, zna li se koliko ce biti utakmica u regularnoj sezoni? Oce li skracivati ili 82 standardno? Ako budu igrali full onda ce opet PO biti nedje u ovom periodu.

 

pa sigurno nece biti 82 utakmica. i kako mi se cini sada iz ovog ugla i onako kako je rekao juce, sezona nece poceti u decembru, nego kasnije. mada bi bilo idealno i prikladno za ligu kao sto je nba da pocne za bozic.

osim sto ce kasniti playoff, tu su i olimpijske igre, sto opet komplikuje stvari. bilo je kao i price da ce biti nekih mesec dana pauze u nba za vreme igara a bilo je i price da najbolji igraci ni ne zele igrati na oi. ako je playoff u to vreme nema teorije da bi ijedan igrac iz playoff ekipa isao na oi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nista Uini da prokomentarise o Gm2. Wook bi bar napisao da je LBJ dao samo 10 poena i da je Dejvis prvi igrac Lejkersa

BB bi ovaj klip its our ball iskoristio da napise sastav part 400 na temu zasto je LBJ najneharizmaticniji na planeti.

 

   Preuzeo si veliki posao na svoja pleca, moras to malo ozbiljnije 😛 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Shunsuke Nakamura said:

Samo da ne postane novi Dragan Bender. Jos igra za Makabi, losa asocijacija.

 

Pretera ga sa ovim poređenjem, nema veze Avdija sa Benderom, skroz drugačiji tip igrača, plus Bender je igrao za Maccabi uglavnom u mlađim kategorijama, dok je avdija imao značajnu ulogu u izraelskom prvenstvu. Dobar je Avdija prospekt, ima visinu, šut, plejmejking mu je dosta dobar, atletičan je, nema nikakvog razloga da ne bude dobar igrač u NBA.

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Greota je staviti Spensera na back up. On bi u dosta ekipa bio starter. 

 

Meni i dalje nije jasan potpis Deandrea, pored Alena i bacanje 10 miliona u vazduh. Ne znam sta moze Dzordan, a da ne mogu recimo MekGi ili Hauard koji igraju za smesan novac... 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Drakaris said:

Greota je staviti Spensera na back up. On bi u dosta ekipa bio starter. 

 

Meni i dalje nije jasan potpis Deandrea, pored Alena i bacanje 10 miliona u vazduh. Ne znam sta moze Dzordan, a da ne mogu recimo MekGi ili Hauard koji igraju za smesan novac... 

Spenser je definicija sestog igraca, neko ko moze da predvodi ofanzivu i da utrpa poene kad je potrebno, nista mnogo vise od toga.

 

Deandre moze da bude prijatelj Durantu i Irvingu, jedino zbog toga je tu, inace je vec duze vreme lesina.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Spenser je definicija sestog igraca, neko ko moze da predvodi ofanzivu i da utrpa poene kad je potrebno, nista mnogo vise od toga.

 

Deandre moze da bude prijatelj Durantu i Irvingu, jedino zbog toga je tu, inace je vec duze vreme lesina.

Trebalo bi imati u vidu i da mu je sledeca sezona poslednja pred player option, znaci moze lagano da se desi da odseta ako mu neki tim ponudi veliki novac. A i pitanje da li to zadovoljava njegove apetite da bude back up. Bukvalno preslikana situacija sa Rozirom. 

 

11 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

DaJ ih je dovukao tu da nije njega ne bi ova 2 dosli.

Doduse bilo bi ozbiljno pucanje u noge da trejduju Alena momka iz bruklina.

Alenu je takodje sledeca godina poslednja, a on nece imati nista manji ugovor, nego recimo Ivica Zubac. 

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...