Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Gotovo je ovo, 30 razlike pred poslednju cetvrtinu. Sad ce igrati rezerve, Lilard je cini mi se vec otisao u svlacionicu.

 

1:1, veoma sjajan odgovor u odnosu na prethodni mec. Ofanzivni skokovi, trojke, ples AD-a, haubica KCP-a, Blejzersi nisu imali sanse.

 

Ostao Bron na terenu, mora da se popravi efikasnost, ipak ima samo 10 poena 😄

Link to comment
Share on other sites

draft disko mafija. što kaže nugi, nikad nam neće biti bolje 

 

kapiram da će vassell do 6og da ode 

 

https://mobile.twitter.com/sny_knicks/status/1296613745771388928

 

 

 

Quote

 

#6

We dropped 2. That seems to be around our expected drop.

2015 we went 2 to 4
2016 we had no pick.
2017 we dropped from 7 to 8 because we lost a coin flip (lol)
2018 we picked at our expected spot 
2019 we dropped 1 to 3.
2020 we drop 6 to 8.

 

 

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Skyglider said:

 

 

Ne brini, stiže Deni Avdija :classic_biggrin:

 

što je najgore, vrlo je moguća takva situacija. i što je još gore od najgoreg, avdija je verovatno puno bolja opcija nego haliburton, cole "kole" anthony i slične verovatno propalice

 

1. TWolves- Edwards -> već padaju fore tipa skraćeni wiggins i wig 2.0 ali meni se čini krajnje logičnim ovo osim naravno ako neko od top 3 ne reši da trejduje pika za nešto
2. Warriors- Wiseman / Okongwu -> najlogičnije mi je da dubsi probaju da izvuku od xy ekipe, xy igrača za kojeg cene da im je odmah upotrebljiv za rotaciju, ne verujem previše u ovo Edit >> npr da nekoj naivčini uvaljaju Lamelu za mitchloba i 8. pik
3. Hornets- Lamelo / Hayes
4. Bulls- Lamelo / Hayes
5. Cavs – Okoro / Vassell ili neko od visokih (Wiseman / Okongwu)?
6. Hawks – Avdija / Vassell / Okoro
7. Pistons – ne mogu da pretpostavim koga bi oni
8. Knicks - biraju onoga ko ostane od izbora Hayes (nema šanse) / Vassell (teško) / Avdija (verovatno) / Okongwu (ne verujem da ostaje dotle)

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Del Piero said:

Avdija je real deal, nece se pokajati niko ko ga uzme.

 

 

ja nemam dilemu da će deni u najgorem scenariju biti solidan nba igrač. knicksi u suštini imaju mesta u 2/3 rostera za takvog igrača. ono što me brine kod denija je fit za nyk:

plašim se da mu je šut užasno klimav (oni slobodnjaci su najcrveniji red flag) a knicksima najviše treba pouzdan šuter ako već ne može trpač. deni takođe treba loptu u rukama za sekundarno plejmejkerstvo a isto tako je i sa rj barrettom. na kraju, nisam siguran baš da deni može biti prosečan defanzivac, nadam se da grešim.

 

u tom smislu bih uzeo vassella u 10 od 10 slučajeva pre denija. ne zato što mislim da će obavezno biti bolji igrač, nego što ima sve što knicksima treba sa 8 na qrcu te nosam pozicije.

Link to comment
Share on other sites

Avdija neće pasti dalje od Bullsa iz nekih mojih izvora prate ga i cijene dosta, Karnisovas jos iz doba Denvera a ovaj skaut isto smatra da ce najvjerovatnije on biti pik.

Nikakva steta za NYK, prije bi se zajebali nekim top 3 pikom no ovako, Vassel je top pik za njih ako mene pitaju.

Ja mislim da je svima jasno da ovog Balla ne cijenim previse a sad ko ce se zajebati širok je izbor. MIN(DLo), GSW(Steph), CHA(Graham, Rozier), CHI(Coby, Lavine), CLE(Sexton, Garland b2b loto pikovi na PG) 5 ekipa kojima on apsolutno ne treba kapi. Padne li Detroitu izgubice Casey posao zbog njega ili će ga odrobijati.

Sunsima bi volio da padne Haliburton jer ga gotivim i kapiram da bi mogao da bude nesto poput Bucks Brogdona tamo a ako on ode ranije a Vassel im bude dostupan on i Bridges zajedno bi pakao defanzivno pravili protivnicima plus se uklapa sa Bookerom. Za Hayesa nemam pojma dje će vjerovatno neki late lotto tipa NOP ili WAS.

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...