Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Dallas mi ima sličnu sezonu kao Denver lani sa dobijanjem utakmicama klackalica rezultatom,ide im hoće ih. Imaju jako lep raspored u narednih mesec,dva sa svakom drugom "jačom" utakmicom što im može dati mirnoću da plove jako dobro kroz sezonu. Grizzlies respect,pobeda i odličan početak sezone u pogledu pripreme terena za nekoliko narednih sezona. Valjda im se neće taj plan raspasti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

upravo mi javio miroslav lazanski, da je traea odvalio tomas satoranski

 

 

sad ozbiljno, kada me opet neko pita, vini, šta misliš o treju hehe, opet ću da ponovim da je fenomenalan napadač ali da niko ne zaslužuje da gleda ovakvu odbranu, pogotovo ne ja

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Utah ozbiljna ekipa, a vjerujem da će biti još bolji uklapanjem Konlija, prije svega u saradnji sa Goberom. Najbolje im funkcioniše pik krilnih igrača sa centrima, Ingls i Bogdanović sjajno koriste tijela da ostvare dobru poziciju. Još samo da uključe Gobera više u igru i odlični su. Odbrana jako dobra očekivano.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, LordOfTerror said:

Kad god na njega stave nekog ''nizeg'' igraca Isaca, Siakama, PJ Tuckera itd. ne moze da prdne.

 

Ima ovde i istine, mnogo me nervira kad protiv nizih uzima fade-away suteve na postu npr

 

Ali zelim i ja da hailujem Isaacovu odbranu, ono sto sam sinoc video je neki nivo iznad Kawhia bukvalno

Link to comment
Share on other sites

Giannis ubacio 4 trojke i ponovo airballovao bacanje. Tom coveku kao da je svaki sut prvi u zivotu. Tako je protiv nas ovog leta u pripremnoj utakmici prvo pogodio trojku, a onda u narednom napadu polomi tablu. I tako par puta. Ja mislim da on to nabode pa gde ode.

Edited by Del Piero
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...