Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Pa sad baš renesansa je malo prejak pojam ali definitivno izgleda solidno i upotrebljivo. Teško je baš da ima ego trip pored Lebrona i Obrve, otkako je krenuo njegov slobodan pad imao je problem da se prebaci u ulogu strogog šljakera, a ne nekog ko zahteva konstantno loptu na postu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Slazem se ali 2blk uz 7/7 je veoma dobro za backup C. Lebron takve izduvane veterane ili salje u ambis (d will, It, pa i Ruza da nije imao Tibidoa igrao bi danas u China) ili im produzava karijere (mike miler, jones, birdman, ludi jr smith itd)..

sto bi rekli u Got bogovi bacaju novcic kada Lebron dovede izduvanog veterana da odrede sudbinu

Edited by LayupFromTheMidget
Slovo
  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

On 11/5/2019 at 9:30 PM, SteveFrancis#3 said:

 

#1 post je bio klasicno hiperbolisanje, sto je jasno svakome ko se seti kakvo je moje misljenje generalno o Dunnu koje sam izneo oko tog drafta (a koje nije bilo nikako nesto visoko niti sam ga percipirao kao neki vrhunski potencijal, naprotiv), te sta sam pisao u poredjenju njih dvojice, apostrofirajuci cinjenicu da imaju identicne pros/cons uz to da je na Dunnovoj strani to sto je mladji.

 

#2 Rubio je bio i ostao relativno upotrebljiv startni PG, ti uvatio kao da pricamo o all-NBA 1st igracu. Neki sitan napredak postoji i normalan je nakon toliko sezona, medjutim covek apsoutno nije napravio nikakav sustinski iskorak.

 

#3 Ako vec o sutiranju pricamo, ti si valjda svestan da je taj isti Rubio trejdovan u istoj ofsezoni u kojoj i Dunn i to za nelutrijskog pika prve runde, dok je drugi bio deo paketa za Bucketsa zajedno sa LaVineom. Dakle Sota ih se obojice odrekla, tj. nasutirala i pokazala kakvo misljenje o njima kao igracima i delu buduceg jezgra ima. Dve sezone kasnije Jazz gubi strpljenje sa njim kao prvim plejom, nakon sto ih njegovi vristeci limiti u dobroj meri kostaju rezultata u doigravanju. U sledecoj ofsezoni potpisuje za skorom najlosiju ekipu lige koja 2 godine nema pleja boljeg od eurocup nivoa. Ali vazno da je Dunna nasutirao 1 Satoransky u 1 Chicagu tako sto ima 4,5 mpg vise.

 

Niko ne prica o all NBA 1st igracu, ali nije nikakva kanta kao sto je na onom topicu onomad tvrdjeno. Nije napravio nikakv bitan iskorak, to se slazem. Sut mu je i dalje katastrofalan. Ali on i pored tog loseg suta i dalje igra startera u NBA, a vi ste ga bukvalno proglasili tada za nekog ko nema veze sa zivotom i da je preko veze dosao u NBA da igra rekreativne meceve. Onolika kolicina gluposti na jednoj temi, kao tada, ne moze da ne sablazne. 

 

Nije Rubio igrac za velika dela, ali moze da zavrsi posao u mnogim ekipama. Pa eto ta ekipa koja je imala najlosiji skor, nakon njegovog dolaska postaje mnogo bolja ekipa i deluje da nakon niza godina nece imati los skor. Kazem, nije Rubio igrac za visoke domete niti neko oko koga se gradi ekipa, ali nije ni nikav krs od igraca. Pa osvojio je, ako nista drugo, titulu MVPa svetskog prvenstva. Valjda se tu igra prava kosaraka, ako se u NBA igraju rekreativni mecevi. Ili i to dobio preko veze !? 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ali Ben pocinje da brine opasno, satro trenirao celo leto nije isao na SP, dao trojku protiv nekih Kineza i dodje regularna sezona on opet ne gleda na kos kamoli nesto 2 da uradi, ne mogu da se setim protiv koga sam ga gledao, bukvalno je imao 3 metra slobodnog prostora izmedju linije za 3 i reketa, nije ni pogledao na kos, doduse dao je tada 2 clutch slobodna sto je za njega uspeh.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Cory Joseph je tezak uzas od igraca. Stvarno nestvarno zvuci da je on dobio 36 miliona za 3 godine.

 

Igrao je on pristojan basket, posebno u Torontu, pa i u Indijani. Kome se i kolike pare daju ovih godina, meni se njegova plata ne čini kao najgori deal. Druga petorka Sakramenta pojačana Barnes-om bi zapravo mogla da igra pristojan basket. Ima tu i iskustva, pa čak i kvaliteta... :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Fox je upao u kanal, lik ima 6 izgubljenih lopti, od kojih makar tri potpuno kriminalne, direkt u ruke... Strašno je nekonstantan, donosi loše odluke, tačnije nije u stanju da uzastopno donese nekoliko dobrih odluka a pri tom nije i da nešto razigrava saigrače

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Ječmendo said:

Ужасан је ове сезоне, главни разлог овако неуспјешног старта Кингса. О томе говоре и статси, ужасан assist/turnover ratio, негативан box plus minus итд...

 

apsolutno neverovatno, čovek konstantno donosi pogrešne odluke, sve dublje pada u depresiju, vuče se po terenu, i posle svakog šuta čovek ne može da se ne zapita zašto ga trener toleriše? drugo, kako igrati u ekipi sa takvim likom, kako ga tolerisati i ne poludeti kad se recimo iscimaš i odigraš odbranu, vučeš kao konj u kontru a lik zabode glavu dole i ne vidi ništa osim koša i na kraju promaši??

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Miki28 said:

@delgado i kakvi su utisci? Ovaj tvoj 3 TD uzastopno

 

 Strasna utakmica, gledao sam je celu od pocetka do kraja u lajvu. Dobismo sa prilicno losom partijom Obrve, iskocio je malo Kuzma iako je masio trojke ko na traci i gubio lopte i usporavao/ueravao napade u njegovom stilu, ali ajde na kraju se podigao, bolje da ganja te runnere i na prodor, nego da sutira besomucno trojke... Nego ga je slagao da ima domet. QCook je takodje odigrao solidno, Caruso odlican hasler i borac, on nam je neki #LADelly 🙂   Dvajt je preokreonuo momentum tekme, bilo je -19 i onda smo krenuli da topimo kad je Dvajt krenuo da sljaka u odbrani, hvata ofanzivne skokove, prikucava..   LeBron je poceo mnogo, mnogo vise da se cima u odbrani, jednom je Markanen pokusao da ga postuje i oduvao ga je, i mnogo je tako dobrih reakcija imao. Pokidao je tekmu, treci vezani tripl dabl, malo je nastimao i bacanja na pocetku sezone, baca pinpoint passove, sve ide lepo... KCP takodje igra bas bas fino...

 

  Sve u svemu, svidja mi se ovo, brate moj. Iguadala gleda negde u djakuziju Lejkerse i govori : "Ma sta mi tesko da uzmem jos jedan prsten" 🙂

 

 Sledeci Majami, cini mi se da malo padaju u formi i da ce se LBJ potruditi da pobedi bivsi tim. Neka traje dok moze....

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...