Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Klipersi su na solidnih 37-19, sa obzirom da su imali i dosta izostanaka, ali svejedno - poslednja dva meča koja sam ih gledao je bilo gaženje od strane Memfisa i evo sada poraz od Kingsa.

Jasno mi je da će KL i PG pojačati u plejofu, ali sada su već više nego dobro popunjeni dobrim igračima, da bi morali da dobijaju ovakve mečeve rutinski.

 

Bogi baš odličan juče. 

 

Inače, drugar koji ne gleda previše NBA, juče po prvi put gledao Bejzmora i stekao utisak kako je odličan igrač. Džabe sam drvio, kako ga ja pljucnem, on tako nešto dobro uradi... :ajme:

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, realno *w said:

 

Jasno mi je da će KL i PG pojačati u plejofu, ali sada su već više nego dobro popunjeni dobrim igračima, da bi morali da dobijaju ovakve mečeve rutinski.

 

 

trenutno se ne zna ko pije a ko placa. nema sanse da se dobija rutinski. pri tome, nije da novi igraci nesto siluju, nego je jednostavno hijerarhija narusena a ta hijerarhija, iako uspostavljena pre trade deadlinea, nije bas imala previse tekmi svejedno zajedno, jer leonard odmara a george je povredjen.

 

veliki je posao na doc riversu i bez obzira na iskustvo i uspehe, sto igracke sto trenerske, nisam siguran da ce uspeti.

ipak, imaju taman 20-25 tekmi do kraja da se upasu a cak i zubac meni makar juce, je delovao plej-of upotrebljivo, makar za 15min

 

imaju dobar defense iz kojeg sledi transition offense - jednostavna i priprosta logika ali radi ako mozes da obezbedis granitnu odbranu i poentiranje na vise strana

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, realno *w said:

Pa u toj prvoj četvrtini, je bez šuta, bio na 6 poena, asistenciju i ukradenu loptu. Mislim da su svih 6 poena došli iz katova, tako da nije baš da ne postoji bez šuta.

 

To je tacno, mada mislim da je u dva navrata sramotno odbrana Klipersa zaspala.

 

Elem, malo ja i jedem govna, ali kraj tekme na stranu na cemu svaka cast, moram da priznam da mi se ne svidja kako kilavo na momente sve to izgleda...

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Horium said:

Kakav isoball furaju Klipersi...

 

Hjuston 8 - 2 od trejda Kapele. Ziv nisam da vidim kako to izgleda protiv Filadelfije i Denvera.

 

@delgado Kako to da ih AD nije namaltretirao u vasem obracunu sa njima? Ne gledah tekmu.

 

 Nisam gledao tu tekmu. Secam se samo da je bio dobar statisticki. Juce sam odgledao do kraja protiv Jute i delovali su stvarno dobro. 

 

5 hours ago, Miki28 said:

@delgado jel se gleda vcrs? Moramo im vratit za onaj debakl u TD Gardenu.

 

 Naravno, sa velikom paznjom.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Horium said:

 

To je tacno, mada mislim da je u dva navrata sramotno odbrana Klipersa zaspala.

 

Elem, malo ja i jedem govna, ali kraj tekme na stranu na cemu svaka cast, moram da priznam da mi se ne svidja kako kilavo na momente sve to izgleda...

Bogdanu je sporost nedostatak u odbrani jer su neposredni protivnici obično munje. Tada mora da ima ozbiljne zverke da mu čuvaju leđa da bi to izgledalo iole korektno jer ima snagu i čitanje igre da može da preuzme više i jače igrače, a može fino da pomogne u skoku.

 

Igru u napadu je prilagodio nedostatku brzine, igra na pamet, spretnost, dobar pregled kao i solidno vođenje lopte (kad nema nekog mini ili brzorukog beka u blizini). Koristi trenutke nepažnje u odbrani za katove ili sporo nadriblava i "bocka" odbranu, čeka ili da se pojavi rupa pa da ide do kraja/šutne sa 3-4 metra ili ako ga udvoje da baci slobodnom saigraču na trojci ili na kucanju. Problem nastaje kada ga odbrana pročita pa zatvore linije a njega stisnu, tada ili gubi loptu ili šutira nešto bezveze. 

 

Njega konstantniji šut spolja deli od stalnih 25/5/5 partija uz dobre procente u regularnoj sezoni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Onaj faul u napadu Kinga na Tajsu nidje veze.

 

   Rondo s vremena na vreme izbaci malo magije -> onaj pas iza ledja u 1Q / nacin na koji je ukrao loptu Wanamakeru npr

 

   Davis mora bolje, nije dobar za sada. Tatum bas nastelovao ruku, ovako je punio i Clippers ;  Kuzma je dobar #unexpectedly

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...