Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

18 minutes ago, Chaos Is Me said:

Bogami, u opasnom sam iskušenju da u PO navijam čak i za Lakerse ako treba protiv ovakvih Clippersa. 

 

zašto? clippersi su mahom sastavljeni od pismenih igrača. ako misliš na to da svak' ko valja na trejd dedlajnu i buyoutu ode u clipperse - jebiga, imali su pregovore lejkersi i sa morisom i sa redžijem

 

meni lično su od tria lal, lac, milvoki - klipersi najprijemčiviji a od preostale tri ekipe sa istoka (celtics, 76ers, raptors) jedino raptorse mogu da podržim

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, grozno igraju Clippersi, iso ball Kawhia i neki pik Loua i Harrella su im gro akcija. Okupili su i dosta ovih nekih ring chasera. Gadni su im i oni gusarski dresovi. 🙂 Deluje mi i da su ekipa bez neke hemije. Kažem, dolazim u iskušenje iako na kraju nikako neću moći da navijam ni za Lakerse, naravno.

 

Na zapadu ću navijati za Jazz i OKC (naravno, ako se Spursi ne uguraju nekako u PO, u šta sve manje verujem). Simpa su mi i Pelicansi ako uspeju. Ne volim nikoga iz kvarteta Lakers, Clippers, Nuggets, Rockets. Ako već moram za nekog od njih ipak - onda Nugetlije.

 

Na istoku od ovih ekipa što vrede jedino simpatišem Celticse i Raptorse, koji stvarno igraju muški, junački i baš bi bila fora (znam, naučna fantastika) da naprave repeat. U finalu istoka za bilo koga protivu Bucksa, čak i za Sixerse.

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...