Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

3 hours ago, Miki28 said:

Sta mislite, koja 3 igraca trenutno je nemoguce dovesti u trejdu? Janis kao broj 1? 

 

(po meni) ima puno igrača koji se ne mogu dovesti u trejdu ukoliko ta zvezda nije nezadovoljna beyond any repair. 

 

možda čak i 20 (treba imati na umu da su za 50% franšiza ta zvezda koju imaju vrednija od realne vrednosti). 

 

kada bi se to smelo, ja bih ispitao tržište za janisa. ali avaj, sutra ili prekosutra bi on tražio trejd. 

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Alex_Serbia said:

Propadne li i ova sezona, ne bih se kladio da ce Harden biti nedodirljiv za trejd.

 

ja bih od svih igrača u ligi osim luke, najradije hardena u ekipi. opet, šta da radi ekipa koja ga uzme na 40+miliona x 3 sezone, kakvom egzibicijom da napravi ekipu 

 

morali bi potpisivati neke dosta dobre igrače za jako smešne nba novce 

Link to comment
Share on other sites

@Miki28  Odgledah snimak utakmice. Deluje da smo podigli intezitet odbrane, onu veliku razliku smo pre napravili odbranom nego nekim super-efikasnim napadom. Bilo je ponovo dosta izgubljenih i promasenih slobodnih (i to ne Bron koji je pucao 11/12) sto mi se ne svidja, i dopustili smo im da se vrate iz velikog minusa, ali su LBJ i Obrva priveli to kraju zaokruzivsi jako kvalitetne partije. Dejvisova defanziva je ponovo bila vrhunska, nekim blokadama je ponovo otvarao kontre sto je sjajna stvar. Bredli nastavlja svoju finu sutersku formu, KCP malo baguje sa nekim odlukama al dobro. Carusov putback slam nakon promasenog bacanja Obrve me odusevio. Kako bi bilo lepo da su se Kingsi upecali na one Kuzmine suterske eksplozije i da su nam poslali Bogdana u zamenu za njega, a onda bi Kieff taman popunio njegove minute i milina. Imamo sad malo previse igraca i guzvu u frontcourtu (pod uslovom da je Kieff potpisao naravno) al dobro. To nam je definitivno prilicno jaci deo tima. Mada opet su ovi bekovi svi defanzivno nastrojeni i dobri momci sto je pozitivno.

 

   Utakmica protiv Bostona je mnogo bitna sutra, em sto su nas ponizili u TD Gardenu, em da posle Denvera probamo da dobijemo jos jednu ekipu koja spada u sam krem lige. Kembica ne igra, Kanter je u uzasnoj formi i ne bi trebalo da nas napuni kao prosli put, a little payback baby bi valjalo da padne.

 

    @LordOfTerror  Iskomentarisi mi malo Clippere i njihov poraz veceras ako si gledao, samo za moju dusu 😄  

Link to comment
Share on other sites

Upali sad da gledas Klarksona, ovo je neki svemirski nivo kosarke sto prezentuje u prvom poluvremenu.

 

   Malopre ga je Harden polepio, odmah u sledecem napadu ga smecuje Jordan i to pri pokusaju ovog da iznudi 3 bacanja, otima loptu i lagano kuca u kontri. 

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...