Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

9 hours ago, delgado said:

Lepo je gledati Tre Janga, priznaj @riviera

 

zaspao sam u toku p.p ali ne zbog janga :classic_biggrin:.

treba mu dati zasluge tamo gde ih zasluzuje. kosgeterski i razigravacki je vec ove sezone stigao na vrhunski nivo, drugi poenter i asistent lige nije mala stvar narocito za igraca u tim godinama u ma koliko losem timu da igra i koliko god je u vecini slucajeva rec o praznim brojkama koje ne donose (trenutno) pobede. ballhandling, pregled terena, sut i hardenovska sposobnost da iznudi gomilu bacanja sto mu je podiglo umnogome efikasnost su mu na izuzetno visokom nivou ove godine.

i drugi igraci igraju u losim timovima sa dna tabele pa im ne polazi za rukom da pumpaju brojke ni blizu ovog nivoa. ovo mu istina jeste bila najbolja utakmica karijere ali najcesce je slucaj da i bolji igraci rekorde karijere i sezone nabijaju protiv najgorih timova a majami iako nije ozbiljan izazivac na titulu ipak je poprilicno ozbiljna ekipa koja se trudi u odbrani.

prebacio je on moja ocekivanja i to sam pisao jos prosle sezone a i evo ove ce godine isto tako medjutim i dalje sam stava da je taj trejd atlante i dalasa bio los za njih  i da doncic moze tim da predvodi do vecih visina nego trej. sada izgleda da je ta razlika ipak manja nego sto se cinilo pre trejda ali ipak i dalje postoji kod mene izmedju njih dvojice. u svakom slucaju treja i dalje  ne bih stavljao u najbolje igrace lige iako bi se za tako nesto dalo pomisliti gledajuci samo napadacke brojke medjutim njegovi ogromni  nedostaci u odbrani,  prevelik broj izgubljenih lopti, skor ekipe koju predvodi ga tamo ipak kod mene ne svrstavaju ali zato ipak ne postoji dilema da je mali sigurno u maloj probranoj grupi najboljih mladih kosarkasa na svetu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sjajan je sinoć bio Trae, podsetio na onu nezaustavljivu Stephovu fazu kada čim pređe pola moraš da ga čuvaš maksimalno agresivno jer mu je range neograničen. Čak je i u odbrani bio dosta aktivan, izbio je jednu ključnu loptu Adebayou (koji je btw sinoć teško izmaltretirao Collinsa), ali je nekako i ponašanjem i gestikulacijama, bodrenjem saigrača delovao kao pravi parketni đenerale. Vrlo zabavan meč - odlične role u finišu za Huntera i Reddisha takođe, mada je Jimmy tokom većeg dela meča baš snagom izdominirao Cama, unosio ga kao detence. Olynyk je težak mrtvak, a ono što je Iggy izmuzao od Rileya a i pre toga ponašanje prema Grizzliesima je čist kriminal - bukvalno mafijaške metode. Adebayo je, sa druge strane, real deal. Malo kad bi poradio na šutu, to je maltene bolji Draymond od Draymonda za koju godinu, a još dosta simpatičan nigga.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, delgado said:

Mucni Kajri, sta sve nije stigao da razjebe/operise. Nekako njegova karijera ide putanjom D-Rouzove. Steta, veliki je majstor u pitanju, nazalost telo ne moze da isprati 😞  

 

da se ne lazemo, kod kyrie-a u borbi telo vs glava, opet telo dosta bolje.. Glava tesko sta moz' da prati kod njega

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Squabbit said:

 

da se ne lazemo, kod kyrie-a u borbi telo vs glava, opet telo dosta bolje.. Glava tesko sta moz' da prati kod njega

 

 Nema to veze, na terenu mu nikad nije predstavljala problem. Kad god je bio zdrav, ostavljao je neretko iza sebe zavidne partije. E sad videcemo da li ce moci da sastavi narednu sezonu u komadu i kakvo ce stanje sa Durantom da bude. Nije se nesto naigrao kosarke otkad je otisao iz Klivlenda. 

 

   @Miki28 Veceras Memfis. Izgubili su juce od Kingsa, b2b im je, ali ulaze sa desperation mentalitijem jer im je svaka pobeda vazna za plejof. Dao bih 30min Dwightellu, da mecuje Jonasa pa sta bude.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Miki28 said:

@delgado lagano odradjivanje posla vcrs😀

 

Uzelio sam se kosarke 

 

  Pa ne znam da l ce bas da bude lagano, imajuci u vidu nas pristup kad igramo u Staplesu & izlozenost i grind mentalitet Memfisa. Prvu smo ih razbili na samom pocetku sezone, posle smo dobili na 1 loptu drugi mec, videcemo sta ce da bude veceras. Volim da gledam nase momke uzivo, al' ovi termini su mi prejebeni. Ne znam sta da radim  u pm.  
   Kieff je slobodan nakon buyouta, eto mozemo njega da pokupimo kao odgovor Clippersima, isti lik ko Markus i slicno igra mozda malo mirniji 😄    A i Waiters je slobodan. 

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...