Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

16 hours ago, delgado said:

 

 Da, i onda je u plejofu totalno potonuo. Tako igra George vec nekoliko sezona, ima brutalne delove gde mislis da je MVP sve 40+ partije i onda potop. 

 

    Naravno, ne iskljucujem mogucnost da izgazi PO i da on i Kawhi osvoje, al eto, samo primecujem te padove kod njega....

 

vukao je on povredu oba ramena  na kraju sezone i odlagao operaciju za offsezonu.

 

nije ni bio toliko los u playoffu ove sezone. portland je jendostavno bolja ekipa.

Link to comment
Share on other sites

dinwiddie je baš baš uznapredovao u aktuelnih par sezona. ima taj ulaz, što kažu ameri drive to the basket opak. šut iako nekonstantan, mu je takođe ozbiljno oružje, može da cepne sa 9 metara komotno. plus je veoma visok i krakat pa je i u odbrani relativno solidan, tj nije rupa

 

edit 

eto pistonsi su ga imali u ranoj fazi karijere i pustili da ode. a sada imaju uvek rovitog i prilično staromodnog pleja-skorera u reggie jacksonu i derrick rosea. plus onog bruce brown baticu koji je možda okej backup

 

 

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Chaos Is Me said:

Spencer Dinwiddie je korisniji za Netse od samoživog Irvinga. 

i od sebicnog laverta i beskorisnog durenta. :classic_laugh: kao sto jer sakramento bolji bez foksa i beglija. :default_coffee:

sad ozbiljno, njima je napad bio top 5 lige sa irvingom a odbrana ocajna  i sada su se malo stabilizovali na tom kraju parketa. sto se tice odbrane tu kajri definitivno ne pomaze ali curilo je kod njih na sve strane i pod kosem i na perimetru. mozda je malo pomoglo i sto su poslednje meceve koje su dobili igrali protiv timova sa samog dna lige  - niksa, hornetsa, kingsa i kavsa. :classic_sleep:

Edited by riviera
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Ječmendo said:

Izabrao sam Kelte i Kingse za gledanje, pa pitanje za one koji su gledali Raptorse i Sikserse - da li je Gasol uzrok ovako očajne partije Embiida? Ako jeste, skidam kapu! :Hail::Hail::Hail:

 

Jok nego sta je.

 

U PO ga je takodje masakrirao, nije mogao da prismrdi sezonskim prosecima ali je ovo je stvarno nesto sto se ne vidja svaki dan.

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Da je bila obratna situacija palo bi dobro napusavanje Hilda.

Bilo bi idi Bogdana ne mozes da vidis loptu od ovih divljaka Foxa i Hilda.

Kada imas isti broj promasaja za 3 kao covek koji je sutnuo 21 put trojku, mislim da je jasno ko treba da uzme taj sut.. a tek kada vidis da su poslali 2 da ti contestuju sut za 3 a Kemba prestao da juri hilda..

ovo im je 3 neizvesna zavrsnica da su izgubili, barnes je imao onaj tupast pokusaj protiv Lal i sada ovo sto je Bogdan bacio. Steta mogli su da budu na 50% i to posle uzasnog starta od 0/5 i povrede 2 veoma bitna igraca

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, riviera said:

i od sebicnog laverta i beskorisnog durenta. :classic_laugh: kao sto jer sakramento bolji bez foksa i beglija. :default_coffee:

sad ozbiljno, njima je napad bio top 5 lige sa irvingom a odbrana ocajna  i sada su se malo stabilizovali na tom kraju parketa. sto se tice odbrane tu kajri definitivno ne pomaze ali curilo je kod njih na sve strane i pod kosem i na perimetru. mozda je malo pomoglo i sto su poslednje meceve koje su dobili igrali protiv timova sa samog dna lige  - niksa, hornetsa, kingsa i kavsa. :classic_sleep:

 

Pa zajebavam se naravno, ali nije neistina da je kod Irvinga taj "Ewing efekat" itekako izražen i to u više ekipa.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Pa zajebavam se naravno, ali nije neistina da je kod Irvinga taj "Ewing efekat" itekako izražen i to u više ekipa.

 

 

nazalost (ili na srecu hejtera :classic_biggrin:) tako se pokazalo do sada. mislim da po svemu sto smo videli nije on da bude br1 ako pucas na titulu. neku  malo iznad prosecnu  ekipu moze da predvodi do prve, druge runde plejofa ali to mu je limit, sto i nije toliko strasno, malo je  igraca u ligi koji mogu da nose tim do titule. verovatno je to i sam uvideo pa se zato i spojio sa durentom. on je neki drejmond tip igraca, samo napadacki, u smislu ako ga stavis u slabu ekipu nemas neku specijalnu korist od njega ali zato u vrh ekipi kao druga opcija moze da radi ono sto najbolje zna, da puni bez savesti. vise ceiling-raiser od nekog floor-raisera tipa igraca. njegov problem pored cudne glave i slabe odbrane je i sto je sklon povredama pa propusta cesto dosta utakmica tako da su niksi uradili odlican posao sto su ga izbegli :lol_2: 

male su sanse da ce netsi do titule sem ako  on i durent ne udju u formu zivota ali trebali bi da budu u vrhu istoka kad se kompletiraju u narednim sezonama i kad vidimo u kakvom stanju ce se durent vratiti. ne treba zaboraviti da bruklin ima i svoje pikove u buducnosti pod kontrolom i vecinu igraca sem deandrea na vrlo povoljnim ugovorima tako da imaju mogucnost odradjivanja jos nekog trejda (za trecu zvezdu) u buducnosti u zavisnosti od potreba ali dobro to je sve jos na dugom stapu, prvo i glavno im je da vide sta ce biti sa durentom.

netsi inace nista nisu izgubili jer su prosle godine usli vise na srecu i zbog slabog istoka u plejof nego na neki specijalni kvalitet. dobili su dosta neizvesnih zavrsnica na deandjelovo ludilo i to ih je i ubacilo u plejof gde ih je fila prilicno lako izbacila. simpaticna ekipa ali istovremeno i prilicno limitirana. 

Edited by riviera
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, McLeod said:

Dalas po mom misljenju uopste nema neki sastav, ali sto kazes, svako od igraca radi ono sto inace zna da radi najbolje u pravom trenutku i igra se timski. Mislim, njima je Kleber bitan igrac, sta da pricamo dalje.

i dobili smo prvog finlistu :18:

 

21 hours ago, delgado said:

Covek diriguje odbranom, govori svakom gde da se postavi cak i kad se ne cima. Sad je krenuo malo da przi i to mocno izgleda.

not sur if lebron or legendoglu :lol_2:

 

6 hours ago, uini said:

 

mora melo sve sam. 

 

 

let it rejn!

Edited by HAMMER
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Chaos Is Me said:

Spencer Dinwiddie je korisniji za Netse od samoživog Irvinga. 

 

Dodatno ga pratim zbog fantazija, baš dobro igra. Troši lopte, ali ima i produkciju, što poentersku , što asistencije. 

Recimo, na zadnjih 5 mečeva 26ppg i 8apg.

 

Bruklin 5-1 skor od kako se povredio Irving.

Link to comment
Share on other sites

Ove godine je bas brzo otpalo dno u NBA ligi, posebno na zapadu, gde su se

prosle godine u ovo vreme svi klali za neki plasman.

 

Da li se tankovanje isplati, kakva su pravila lutrije za sledecu godinu to ne znam,

ali znam da je tank modus operandi koji znaju da sprovedu bez greske.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Gledam neke detalje sa Por-Chi 

 

Melo kuca, sa klupe slave Hasan i Toliver... jbt 😄    Nekako su mi to sve likovi koje nikako nisam mogao da povežem sa Blejzersima. 

 

Što se Mela tiče, mislim da nije mogao da izabere sredinu gde će imati veću podršku i strpljenje.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Kido from Junkovac said:

Ove godine je bas brzo otpalo dno u NBA ligi, posebno na zapadu, gde su se

prosle godine u ovo vreme svi klali za neki plasman.

 

Da li se tankovanje isplati, kakva su pravila lutrije za sledecu godinu to ne znam,

ali znam da je tank modus operandi koji znaju da sprovedu bez greske.

 

 

 

Mora izgleda, ja sam prvi pomislio sta radi l GS sa tankovanje posle prvog kola i juce pogledam tabelu i shvatim da pored sve bede i ovih utakmica koje su namerno prosuli u finisu sa g ligasima beze samo 1 pobedu nesrecnim Knicksima, Atlantama  i ostalim nesrecnicima koji jos uvek ni ne razmisljaju o tanku.

2 minutes ago, LordOfTerror said:

 

Mora izgleda, ja sam prvi pomislio sta radi  GS sa tankovanje posle prvog kola i juce pogledam tabelu i shvatim da pored sve bede i ovih utakmica koje su namerno prosuli u finisu sa g ligasima beze samo 1 pobedu nesrecnim Knicksima, Atlantama  i ostalim slepcina koji jos uvek ni ne razmisljaju o tanku.

 

Sta sam ovo uradio? 😁

Edited by LordOfTerror
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...