Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

23 minutes ago, uini said:

malko je fijuviju nazivati elitizmom to sto neko ne bi da klikne na rastin video.

 

osim sto pravi novokomponovani geto-folk, lik nije ni bazicno podnosljiva licnost, tako da eto, ne mora bas sve i svako da se postuje.

 

Nisam zbog toga rekla da je elitista. 

 

12 minutes ago, Snjofko said:

Pa kad nisi elita

 

elmo-burning.gif

 

Pa nisam i drago mi je zbog toga. 

Link to comment
Share on other sites

Forumaš je okačio pesmu posvećenu SP u Kataru, za koju kaže da je loša i da je skinuta sa YT. Okačila sam mu još jednu pesmu posvećenu istom događaju, a koja je u najmanju ruku podjednako loša. Niko nije rekao da mora da klikne na pesmu i da "poštuje" Rastu kao umetnika, tako da uini ne izmišljaj, ljubim te. 

 

Cela poenta je da nije bilo potrebe da mi odgovori onako kako je odgovorio i time demonstrira nepotrebnu dozu elitizma, pošto je moj komentar bio šaljivog karaktera (stavila sam pesmu u spojler). Kad moram sve da crtam. 😇

4 minutes ago, freethrow said:

Ja jesam, ne stidim se toga. Kao i Uini.

 

Možda misliš da jesi, ali to ne emituješ, barem meni ne. Isto važi i za uinija, u većini slučajeva.

Link to comment
Share on other sites

fritrou, nisi juče rodjen pa da ne znaš šta znači elitizam u muzičkom smislu. I nema nikakve veze sa jahtom, jer onda je Rasta elita. 

 

Enivejz, o ranijem muzičkom opusu (oba izvodjača) nema spora, poenta je u ove dve pesme za SP koje su baš loše.

Edited by DameTime
grammar
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, DameTime said:

fritrou, nisi juče rodjen pa da ne znaš šta znači elitizam u muzičkom smislu. I nema nikakve veze sa jahtom, jer onda je Rasta elita. 

 

Enivejz, o ranijem muzičkom opusu (oba izvodjača) nema spora, poenta je u ove dve pesme za SP koje su baš loše.

Moram da ti otkrijem istinu da sam na, usudicu se da kazem, saljiv i kreativan nacin iskoristio citat drugog forumasa da odgovorim na tvoj post i apsolutno nista dublje od toga nema.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U petak bio na noćnom bazaru u NS, cugam pivo sa ekipom na tezgi pored tezge sa prostirkama od životinja (mislim da to ima neki naziv, ali ne mogu da se setim).

Prolazi neka devojčica sa roditeljima, gleda te prostirke i započinje konverzaciju sa prodavcem: 
- Čičo, je l' to meda?

- Jeste.

A jeste ga ubili?
- Nismo, nismo.

- A samo ste ga ošišali? 

- Da, da...

Kefalica. 😄

Link to comment
Share on other sites

On 11/6/2022 at 10:31 PM, Snjofko said:

Moram da ti otkrijem istinu da sam na, usudicu se da kazem, saljiv i kreativan nacin iskoristio citat drugog forumasa da odgovorim na tvoj post i apsolutno nista dublje od toga nema.

 

Nije mi zvučalo kao šala, ali u redu, kapiram da ni moj upis nije tebi. Sve okej 🙃

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...