Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

2 minutes ago, Ding Hao said:

 

Ne kršimo nijedno forumsko pravilo, tako da znaš šta ti je činiti, ako ti smeta naša priča. 

 

zapravo, ponašate se kao online siledžije, pošto niko ne bi trebalo da ide okolo i progoni lika koji postuje muziku na topiku koji je za to predviđen.

daklem kršiš osnovno pravilo online komunikacije ali nisi to uspeo da shvatiš. ja te zbog toga ne osuđujem, ne kapiramo svi istim tempom ali evo sad ti kažem da bi razumeo  ( :

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A to tebe čini online herojem ili šta...to što ideš okolo i braniš one koje percipiraš kao žrtve online nasilja :classic_laugh:.

 

Znači, ako misliš da kršim neko pravilo, imaš report pa stisni. Ako to ne pomogne imaš ignore pa ga upotrebi. U stvari radi bilo šta samo nemoj da mi određuješ šta mogu a šta ne mogu. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drug Crni said:

E,ne znam. Meni lici vise na jaguara,ali u jednom tv prilogu,cini mi se,spomenuse da je leopard..

 

Na onom snimku je zbog udaljenosti nemoguce utvrditi bilo sta, ali kapiram da znaju sta im je pobeglo. Ako jeste leopard, lakse i brze ce ga naci. Na portalima vidim panika i senzacionalizam, kao da je bezmalo tigar iz Sundarbansa u pitanju. Nadam se da nece ubiti tu jadnu zivotinju.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Nadam se da nece ubiti tu jadnu zivotinju.

 

Takođe. Ili ga, što je možda još i gore, strpati u BG zoo vrt. Po netu vrište ZVER je pobegla, a niko da se zapita kako je jadnoj životinji van svog prirodnog staništa, koja je verovatno bila zatočena u Mađarskoj i odatle se izbavila a sad luta.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

 

Takođe. Ili ga, što je možda još i gore, strpati u BG zoo vrt. Po netu vrište ZVER je pobegla, a niko da se zapita kako je jadnoj životinji van svog prirodnog staništa, koja je verovatno bila zatočena u Mađarskoj i odatle se izbavila a sad luta.

 

Aha. "Cuvajte svoje najblize" i slicno. GTFO. Neverovatni su mi ti degenerici koji uvoze ovakve zivotinje. Odmah na snimanje lobanje bih ja to slao...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, uini said:

zapravo, ponašate se kao online siledžije, pošto niko ne bi trebalo da ide okolo i progoni lika koji postuje muziku na topiku koji je za to predviđen.

daklem kršiš osnovno pravilo online komunikacije ali nisi to uspeo da shvatiš. ja te zbog toga ne osuđujem, ne kapiramo svi istim tempom ali evo sad ti kažem da bi razumeo  ( :

Ne preteruj. Ne progonim ga uopšte, niti mi smeta to što povremeno preuzme temu pod svoje. Njegova stvar. Samo mi je bilo interesantno to što je uspeo da sam ispuni celu stranicu i to je sve. Na ignore listi mi je samo zato da bih se manje mučio da skrolujem. Retko kada pustim bilo koju muziku koju neko okači jer ne slušam na taj način. Samo kada me zainteresuje a nisam je čuo do tada i odmah skočim na youtube.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...