Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

21 hours ago, Ne sam Safete said:

Nije mi jasno kako je kvalitet nebitan za najbolju evropsku tradiciju.

 

21 hours ago, DameTime said:

 

Ovim impliciraš da na Evroviziji nema kvaliteta pa je to kao ok, što je netačno. I te kako ima kvalitetnih pesama i može da se otkrije dosta dobrih izvođača iz evropskih zemalja.

 

Naravno, bude i šunda, ali šund je svuda oko nas i nemojmo se praviti kako nema načina da ga se izbegne.

 

Ne vidim kako je to Evrovizija degradirana više u odnosu na ostatak fenomena iz različitih oblasti popularne kulture (sporta, filma etc you got the point).

Kad kažem da kvalitet nije bitan mislim na to da zabava sa Evrovizije ne dolazi od toga da se pronađe ko je novi Radiohead.

 

Zabava dolazi od toga što je to samo takmičenje između skoro svih zemalja Evrope. Gde će neko da smisli vrhunski scenski nastup - primer. Gde će neko da uradi čudan/zanimljiv miks svoje tradicionalne muzike i popa - primer. Neko će poslati čudnu pesmu pa je zanimljivo gledati reakciju matorih ljudi - primer. Zabavno je da nađeš neku pesmu što ti se sviđa a za koju znaš da niko neće da glasa - primer. Zanimljivo je videti i gledati pesmu žene sa bradom i reakciju ljudi na to, onda kako politika utiče na glasanje, praćenje kladionice... Na kraju krajeva uvek je jako kul kad neko pošalje dobru pop pesmu, gde se meni većinom ni ne sviđa, primer. Mogu ovako do sutra ali eto😄

 

 

Ako sam ovo uspeo da napravim čitljivim sa telefona svaka mi čast

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nicklord said:

 

Kad kažem da kvalitet nije bitan mislim na to da zabava sa Evrovizije ne dolazi od toga da se pronađe ko je novi Radiohead.

 

Zabava dolazi od toga što je to samo takmičenje između skoro svih zemalja Evrope. Gde će neko da smisli vrhunski scenski nastup - primer. Gde će neko da uradi čudan/zanimljiv miks svoje tradicionalne muzike i popa - primer. Neko će poslati čudnu pesmu pa je zanimljivo gledati reakciju matorih ljudi - primer. Zabavno je da nađeš neku pesmu što ti se sviđa a za koju znaš da niko neće da glasa - primer. Zanimljivo je videti i gledati pesmu žene sa bradom i reakciju ljudi na to, onda kako politika utiče na glasanje, praćenje kladionice... Na kraju krajeva uvek je jako kul kad neko pošalje dobru pop pesmu, gde se meni većinom ni ne sviđa, primer. Mogu ovako do sutra ali eto😄

 

 

Ako sam ovo uspeo da napravim čitljivim sa telefona svaka mi čast

 

Super su primeri i sve je čitljivo! 🙂 Da, sad je jasnije na šta si mislio. Slažem se, samo bih podvukla crtu da to što ne tražimo (očekujemo) novi Radiohead, ABBU ili Metallicu na ESC, ne znači da ih tu ne možemo pronaći (pr. Maneskin).

 

Inače dobro si me podsetio na Sergeya i Mahmooda, još uvek nisam prežalila što nisu pobedili tih godina 😆

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, DameTime said:

 

. Slažem se, samo bih podvukla crtu da to što ne tražimo (očekujemo) novi Radiohead, ABBU ili Metallicu na ESC, ne znači da ih tu ne možemo pronaći (pr. Maneskin).

 

 

Ne vidim ništa fabulozno ako u 2021oj pronadjemo maneskin.
Koji je inače: najedeš se salatom od Mankizima, Mando Diaom, Jet, White Stripes, KOL i Killersima... sirće na maks, na kraj se natepaš sa Billy Idol MORE MORE MORE....I ONDA PRDNEŠ. I to bude maneskin.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ima li neko neki brzinski predlog za restoran u Beogradu ali organizujem za 30 ljudi? Ali da je stvarno na nivou, ne neka pečenjara. 🙂 Ja inače preferiram male intimne restorane ali sad mi treba nešto veće za korporativnu večeru and shit. Hvala.

https://www.malivikend.rs/

 

Ono što je bitno, imaju i svoj veliki parking, tako da ne moraš o tome brinuti, osima ako neće svi taksijem 🙂 

Edited by Green23
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ima li neko neki brzinski predlog za restoran u Beogradu ali organizujem za 30 ljudi? Ali da je stvarno na nivou, ne neka pečenjara. 🙂 Ja inače preferiram male intimne restorane ali sad mi treba nešto veće za korporativnu večeru and shit. Hvala.

Bilo šta u beton hali je uvek dobar izbor ako ti treba fancy a ne plaćaš ti nego firma

Edited by Nicklord
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Chaos Is Me said:

uf brate, ovo je više za svadbe i van grada, nama treba nešto fancy, hipsterskije i u centru, ne domaća kuhinja nego neki testisi od slepog miša na žaru i tako to, hvala za trud svakako

Hahaha malo su im pomešane slike, jer imaju salu sa svadbe i proslave, i baš restoran 😄 

 

Koliko sam shvatio to tebi treba za večeras, tako da srećno sa potragom 😄 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Chaos Is Me said:

Ima li neko neki brzinski predlog za restoran u Beogradu ali organizujem za 30 ljudi? Ali da je stvarno na nivou, ne neka pečenjara. 🙂 Ja inače preferiram male intimne restorane ali sad mi treba nešto veće za korporativnu večeru and shit. Hvala.

 

Ne znam u kakvom je stanju Lorenzo i Kakalamba, ali meni je bila fora da tu vodim strance, da se malo zabezeknu, pogotovo u onom delu gde lik/devojka lezi gore na "balkonu".

 

https://lk.rs/

 

Hint: obavezno ici u toalet 😄 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...