Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

10 hours ago, Nicklord said:

 

Kad kažem da kvalitet nije bitan mislim na to da zabava sa Evrovizije ne dolazi od toga da se pronađe ko je novi Radiohead.

 

Zabava dolazi od toga što je to samo takmičenje između skoro svih zemalja Evrope. Gde će neko da smisli vrhunski scenski nastup - primer. Gde će neko da uradi čudan/zanimljiv miks svoje tradicionalne muzike i popa - primer. Neko će poslati čudnu pesmu pa je zanimljivo gledati reakciju matorih ljudi - primer. Zabavno je da nađeš neku pesmu što ti se sviđa a za koju znaš da niko neće da glasa - primer. Zanimljivo je videti i gledati pesmu žene sa bradom i reakciju ljudi na to, onda kako politika utiče na glasanje, praćenje kladionice... Na kraju krajeva uvek je jako kul kad neko pošalje dobru pop pesmu, gde se meni većinom ni ne sviđa, primer. Mogu ovako do sutra ali eto😄

 

 

Ako sam ovo uspeo da napravim čitljivim sa telefona svaka mi čast

Jasno je meni odakle dolazi zabava, samo mi nije jasno kako je to najbolja evropska tradicija ... missim nije važno, samo mi prejaka konstatacija.

Edited by Ne sam Safete
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/7/2022 at 1:39 AM, DameTime said:

 

 

Auuu...kakav flešbek u detinjstvo. Svaka čast. Imho. vrlo potcenjen bend. Mnogo urbaniji zvuk od recimo Valentina ili Crvene Jabuke sa kojima ih, iz meni nepoznatih razloga, trpaju u isti koš. Ovaj lik što peva, fenomenalan vokal. 

Evo jedna sa istog ( drugog i poslednjeg ) albuma...

 

I jedna sa prvog....

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

I will stroll the merry way
And jump the hedges first
And I will drink the clear
Clean water for to quench my thirst
And I shall watch the ferry-boats
And they'll get high
On a bluer ocean
Against tomorrow's sky
And I will never grow so old again
And I will walk and talk
In gardens all wet with rain

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...