Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

5 hours ago, Cooper said:

 

 

Skoro sam vas pitao, razmišljajući jesam li normalan, da li budete tužni kad umre neko poznat. 

 

I evo, valjda je morao meni neko poseban da ode, pa da vidim da sam "normalan". 

 

Počivaj u miru, Đole. 

Edited by uvrnuto
  • Like 10
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, đubrivo. said:

 

Na nekom drugom snimku iz Splita, mislim da je index.hr, pevaju ljudi Neke nove klince, kad čuju se neka dečica, a baka ih smiruje i govori im "deco, ovo je pesma za vas". 

Divno. 

 

Inače, ja sam od malena nekako zaljubljen u Split iz nekog nepoznatog razloga, i uvek sam voleo Hajduk, slušao njihove navijačke pesme, kasnije i splitsku hip hop scenu, itd. I onda skontam da je pozivni broj za Split 021, a poštanski 21000. A takođe, meni jedna od omiljenih rekreacija, picigin se igra u Splitu, odnosno picigen u Novom Sadu. 

A eto, mi sa njima Đoleta delimo. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

opasan album, verovatno top3 90ih.

 

1 u nedogled

2 igračka plačka (KKN inače ne volim, skoro pa ne podnosim izvan ovog albuma ali je ovo vrj)

3 elektro pionir

 

možda još ulaz se otvara češće - straight jackin i ako ima nešto od neočekivane sile plus ne znam kada je obojeni program + boye furalo svoje prve albume (jal 90ih ili kraj 80ih)

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

opasan album, verovatno top3 90ih.
 
1 u nedogled
2 igračka plačka (KKN inače ne volim, skoro pa ne podnosim izvan ovog albuma ali je ovo vrj)
3 elektro pionir
 
možda još ulaz se otvara češće - straight jackin i ako ima nešto od neočekivane sile plus ne znam kada je obojeni program + boye furalo svoje prve albume (jal 90ih ili kraj 80ih)
 

DLM prolecni dan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

može. nije moja šolja čaja ali može.

 

onomad smo u KSTu imali prilike da slušamo nove bendove bez izdanja tada (DLM, svarog, goblini i ostali) i DLM mi je bio kao neka srbska kopija RHCP pa ih nisam shvatao do kraja ozbiljno ali može.

 

vlade divac ftw ali to je početak. a i prolećni dan verovatno zvuči vrhunski kada su navežbani na dobrom ozvučenju.

-----

što bi tegeltija i sosko rekli, "gde su, šta rade" & "kucamo na vrata zaboravljenih asova"

imam utisak da @John Dies at the End zna nešto na temu:

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...