Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

11 hours ago, Crni Bombarder said:

A kako (vam) nepreduju ona na bulevaru sto ih je onomad,namesto starih koja su povadjena, posadio zlikovac Djilas?

 

Drvosek kako ga je nazivao frustrirani govnar Petar Lukovic kome sada nogice samo vire iz guze naprednih vodja je isekao drvored u bulevaru kako tada pricase i 

ostavio je veliki razmak da bi mogli neki kamioni da prolaze izmedju, cemu sluze ne znam jer jos nisu dosli, al dodjose mnogi drugi od tada.  

A Rambo legao na put i place li place pred kamerama zbog sece platana, a onda se krene i baci djubre u park... nema kamera pa ga boli tuki. 

 

A konkretan odgovor na tvoje pitanje je, ne videh ni jedno drvo da se osusilo, za razliku od sveze renoviranog trga gde iz vrele betoncine vire jezivo osusene stabljike. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, uini said:

AzCSoGf.png

 

 

DCjZQLN.jpg

 

 

Ovo me podsetilo na priču Goluba Doknića, rukometnog golmana, oni koji prate rukomet ga sigurno znaju.

 

Uglavnom, potpisao u Austriji i posle par nedelja tamo, šeta pored jezera. Začuje neku buku, skonta ženu koja se davi, recimo 20ak metara od obale. U tom trenutku na šetalištu tipa 200 ljudi. Od 200 ljudi, bar polovina drži telefone, zove policiju, vatrogasce, hitnu pomoć, ali apsolutno niko ne kreće da joj pomogne. Naravno, čovek skače u jezero, izvlači ženu napolju, svi oko aplauz, slikaju, snimaju. Nakon toga dobio neku nagradu grada za hrabrost itd...

 

Uz svo dužno poštovanje, meni je taj mentalitet potpuno neverovatan, da ne kažem nešto teže.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...