Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

7 minutes ago, Stoned Laki21 said:

 

definiši isprimavanje?

 

4 minutes ago, Sprivel said:

Mislim da nije potrebno.

 

1 minute ago, Charlie Foxtrot said:

Ako je "isprimavanje" to što neko kao ja kaže "možda tu ipak ima nešto, možda nisu totalne gluposti" kada naleti na svedočenje jako kredibilne osobe, inda priznajem...jesam isprimao sam se.

 

C-QZqR0W0AUiiB-.jpg

 

 

:s_d:

Link to comment
Share on other sites

Znači, da delujemo kao frakcija "Tanjiri pod obručima"? :s_d:

Što se primača / primicača [emoji12] tiče...
Nije da pratim YouTube kanale sa dotičnim sadržajem, tek skoro sam čuo/čitao za predmetne tic - tacove, i ovo deluje skroz legit ... Šta je? Ko zna...imao sam i ja svoj share (4) čudnih viđanja 2x1981. / 2x2001. za koja nemam racionalno objašnjenje, a srećom nisam ni bio sam ...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Charlie Foxtrot said:

Mogu samo da kažem sreća pa nisam out-ovao koja je tema koja me u stvari zanimala i zbog koje sam isprva i pretraživao po Roganovom kanalu i naleteo na ovo :classic_laugh:

 

Ako ces da dozvolis da te ovi arogantno-ignorantski upadi poput Sprewovog obeshrabre, onda i nisi za bolje od Zajecarca.

Link to comment
Share on other sites

cvrsti materijalni dokazi su ono u sta ja verujem. svi ti licni dozivljaji odredjenih pojava i iskustava su ok i postujem ih ako je neko izabrao da se vodi samo tudjim ili svojim licnim iskustvom ali ja sam vise iz ove price :classic_biggrin:

 

 

ne odbacijem unapred ta natprirodne i sf desavanja za koje nauka (trenutno) nema objasnjenje ili prosto vrlo malo podataka o njima ali dok ih ne iznadje za mene su samo obicne spekulacije i nagadjanja bez pravog uporista u nauci

1 hour ago, Charlie Foxtrot said:

Mogu samo da kažem sreća pa nisam out-ovao koja je tema koja me u stvari zanimala i zbog koje sam isprva i pretraživao po Roganovom kanalu i naleteo na ovo :classic_laugh:

:kece:

ukhtxX.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Charlie Foxtrot said:

Ako je "isprimavanje" to što neko kao ja kaže "možda tu ipak ima nešto, možda nisu totalne gluposti" kada naleti na svedočenje jako kredibilne osobe, inda priznajem...jesam isprimao sam se.

Sad ću onako jedan jako vague post da napišem jer me mrzi da tražim opet 😄 U suštini prošle godine negde je bio neki general kod Rogana koji je pričao o nekim loptama koje se brzo kreću kroz vazduh i kako je on ubeđen da su to vanzemaljici i kako mi nemamo tu tehnologiju i svi u komentarima: "uuuu, pa mora da je to". Ja odem da guglam, bukvalno sam našao patent za tu tehnologiju u roku od 2 minuta, onako da svi mogu da vide šta je to

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Nicklord said:

Sad ću onako jedan jako vague post da napišem jer me mrzi da tražim opet 😄 U suštini prošle godine negde je bio neki general kod Rogana koji je pričao o nekim loptama koje se brzo kreću kroz vazduh i kako je on ubeđen da su to vanzemaljici i kako mi nemamo tu tehnologiju i svi u komentarima: "uuuu, pa mora da je to". Ja odem da guglam, bukvalno sam našao patent za tu tehnologiju u roku od 2 minuta, onako da svi mogu da vide šta je to

 

95% (verovatno i vise) 'vidjenja' i 'iskustava' su lazne uzbune, pogresno protumaceni prirodni fenomeni, poznati objekti ili prosto prevare/montaze zaludnih. 

 

Ti danas imas jednu mornaricu SAD koja priznaje i prepoznaje fenomen, hrpe dostupnih dokumenata o vrlo detaljnim istragama i izvestajima u vezi sa UAP, zvanicnu potvrdu postojanja AATIP programa (za koji je receno da je samo jedan od nekoliko vrlo slicnih koji i dalje postoje), a ljudi se i dalje 'pitaju da li se zaista tu nesto desava'. Meni je to neshvatljivo. To sto postoje naduvani tipovi koji lupaju gluposti i fantaziraju po internetima, ne znaci da su svi koji govore o ovoj temi takvi. Zaista mislim da je neophodno uloziti solidnu kolicinu napora i vremena da se detaljnije upozna sa problematikom, hronologijom i pojedinacnim slucajevima pre nego sto se uzme za pravo da se bacaju neki dismissive zakljucci s visine.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SteveFrancis#3 said:

 

Zaista mislim da je neophodno uloziti solidnu kolicinu napora i vremena da se detaljnije upozna sa problematikom, hronologijom i pojedinacnim slucajevima pre nego sto se uzme za pravo da se bacaju neki dismissive zakljucci s visine.

 

 

zato je midrange umro u nbau  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je neverovatno da postoje ljudi koji 2020 godine misle da je nasa planeta jedina u kosmosu naseljena "pametnim" bicima. 

 

Ne pricam o svedocenjima, otmicama , teorijama zavere mali zeleni, na Mesecu vojna baza, Hilari Klinton izlegla zmijsko jaje uzivo u programu, putovanje kroz vreme, jednostavno planeta na kojoj obitavamo (jos malo) je 0,00001 promil POZNATOG kosmosa. I ocekivati da smo mi jedini zivi stvorovi je isto kao da ocekujes da ti ovog trenutka na vrata pozvone tri Viktorija Sikrit manekenke spremne na sado mazo, sa sve gajbom Valjevskog jer imaju gorusicu od Zajecarskog (ne od sado mazoa sa njim)

 

Mada opet ljudi veruju i da im je plata 500 evra, i da bolje zivimo, i da su Kilersi i Muse rnr bendovi. 

Edited by Tamburinjo
  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

 

95% (verovatno i vise) 'vidjenja' i 'iskustava' su lazne uzbune, pogresno protumaceni prirodni fenomeni, poznati objekti ili prosto prevare/montaze zaludnih. 

 

Ti danas imas jednu mornaricu SAD koja priznaje i prepoznaje fenomen, hrpe dostupnih dokumenata o vrlo detaljnim istragama i izvestajima u vezi sa UAP, zvanicnu potvrdu postojanja AATIP programa (za koji je receno da je samo jedan od nekoliko vrlo slicnih koji i dalje postoje), a ljudi se i dalje 'pitaju da li se zaista tu nesto desava'. Meni je to neshvatljivo. To sto postoje naduvani tipovi koji lupaju gluposti i fantaziraju po internetima, ne znaci da su svi koji govore o ovoj temi takvi. Zaista mislim da je neophodno uloziti solidnu kolicinu napora i vremena da se detaljnije upozna sa problematikom, hronologijom i pojedinacnim slucajevima pre nego sto se uzme za pravo da se bacaju neki dismissive zakljucci s visine.

slazem se da je te fenomene potrebno vise istraziti ali na planeti postoje mnogo urgentniji i bitniji problemi za stanovnike zemlje a za koje naucnici jos uvek nisu pronasli resenje a i za njih ne postoji ni blizu dovoljno znanja i resursa neophodnih za njihovo resavanje.

 

16 minutes ago, Tamburinjo said:

Meni je neverovatno da postoje ljudi koji 2020 godine misle da je nasa planeta jedina u kosmosu naseljena "pametnim" bicima. 

 

Ne pricam o svedocenjima, otmicama , teorijama zavere mali zeleni, na Mesecu vojna baza, Hilari Klinton izlegla zmijsko jaje uzivo u programu, putovanje kroz vreme, jednostavno planeta na kojoj obitavamo (jos malo) je 0,00001 promil POZNATOG kosmosa. I ocekivati da smo mi jedini zivi stvorovi je isto kao da ocekujes da ti ovog trenutka na vrata pozvone tri Viktorija Sikrit manekenke spremne na sado mazo, sa sve gajbom Valjevskog jer imaju gorusicu od Zajecarskog (ne od sado mazoa sa njim)

 

Mada opet ljudi veruju i da im je plata 500 evra, i da bolje zivimo, i da Kikersi i Muse rnr bendovi. 

a kako se zove ta planeta sem ove na kojoj se nalazimo za koju je utvrdjeno da  je naseljena inteligentnim zivotom i gde se tacno nalazi? :classic_tongue:

Edited by riviera
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, riviera said:

 

a kako se zove ta planeta sem ove na kojoj se nalazimo za koju je utvrdjeno da  je naseljena inteligentnim zivotom i gde se tacno nalazi? :classic_tongue:

 

Pa ne znam kazem ti 😛 znam samo za ovu nasu planetu, a kad vanZemljaci vide sta joj radimo i kako se prema njoj ponasamo sigurno ne misle da smo mnogo pametni.

 

Sto me podseti na mog ortaka koji na primedbu da je stoka svinja i bahat u smislu ekoloske osvescenosti kaze sta me bole kurac, a ima i porodicu i decu kojoj ostavlja prirodu goru nego kakvh je on zatekao.. ona zivotinja iz Afrike ima vise obzira prema planeti od nas ljudi to je cinjenica. 

 

Elem "Mars" bukvalno zamisljam kao utopiju iz filmova. Leteci automobili, telepatija, empatija... svi srecni rade za prosperitet drustva. Kad ono bude kao u Space Jam-u 😄

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Charlie Foxtrot said:

Dobro sad...kod tebe je bar vrlo lako naći racionalno objašnjenje. :lol_2:

 

pazi, ne pričam ovo svakome, jer ne može da skonta da smo otišli da pijemo pivo i jedemo mango....

seli mi i taman ja krenuo da ljuštim mango kad ono jebote VELIKA BELA KUGLA IZA ŠUME KREĆE U VAZDUHU DA PRAVI PARABOLU I ZADJE ZA BRDO.   Kao neki  veliki beli mesec  koji je blizu i jako je brz  😄



a pa da sad je sve jasno Pivo i mango ko zna šta si ti video


da ali to je bilo pre piva i manga  majku vam zatucanu i predelu uveta....   nismo pržili pečurke i pili apsent...  ma nismo čak ni mango pojeli-.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...