Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

6 hours ago, uvrnuto said:

Ali ova u crvenoj što ne ispušta cigaru, a bokte... 

 

Jednom ja otišao kod majstora da mi zavari auspuh. Čovek drži sve vreme cigaru u ustima, silazi u kanal, stavlja masku na pola, da bi mogao da puši jelte, i kreće da vari. Ono se sve puši, kreće da kašlje, davi se ajdukurac i ti i cigara...

Kao da si opisao mog ćaleta.

Link to comment
Share on other sites

Ima jedan lekar ovde koji vec dugo ima privatnu ordinaciju, ne secam se da je neko bio kod njega na pregledu a da se duvanski dim nije mogao seci nozem. Zadrzis se malo tamo pa ti sve smrdi kao da si u najzadimljenijoj kafancugi bio do zore. Naravno, kad god krene da ti prica on se zakaslje, nekad to bude kasljuckanje, a nekad tako krene da pomisli covek da ce neku zivuljku iskasljati. Bukvalno se svako ugusi kad je tamo u njegovoj kancelariji, taman zavrsis kod njega pa mozes odmah kod plucnog. Moglo bi da posluzi za scenario nekog filma. To se prepricava vec godinama i godinama...

Edited by Marko
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, gggggggg said:

duvanski dim je najgora stvar na svetu. cim neko zapali ja napustam prostoriju prosto ne mogu da podnesem. radije bih plivao u septickoj nego da budem u prostoriji prepunoj pusaca.

 

Ja sam prestao pre desetak godinaj i iz ove perspektive mi je nepojmljivo da sam nekad bio pušač. Inače se apsolutno slažem sa napisanim. Zimi baš izbegavam kafiće i zatvorene prostore jer su manje više sva mesta pušačka. Ima kod mene u kraju jedna poslovnica Mozzarta gde je zabranjeno pušenje i to mi je mesto bukvalno kafić. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Piješ li kodeinskie pića, škr škr
Jel' uzmeš količinu, ili se svaki dan talićkaš
Duv-duv, tup-tup-trš
Dal' je stari rep bio više tvrd-tvrd
Dobar ti je rep, samo kad je FTP
U klubu s maloletnicama crtam crtu
Svi što su goli, neka se obuku
Ima svakojakih kurvi, stavi gumu
Prš-prš, bacim neki bek vokalčić
Kao neko pucanje, jer tako trep se radi
Vrm-vrm, vozim Punta k'o da je Ferari
Više dilera neg' na sceni je u mojoj zgradi

Edited by Squabbit
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...