Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

17 minutes ago, uini said:

 

šta si slušao tj koji lajnap?

edit ja poslednji put bio na l.garnieru pre cc 4-5 god a pre garniera sam bio pre cca 4-5-6 god. možda mi je vreme.

mada sam kupio karte za lajbah, nek' se i to računa u rijejv, što bi rek'o @Beonegro 😐

I Hate Models i Anetha. Bilo u hangaru, jedno 70% popunjen, taman mesta da se svi razmašu 😄

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

@Nicklord, čuo sam da je dobar taj kli ali ne sviđa mi se (makar ovo) navijačko-gabber parče seta. nije moja šolja lepetronike.

Ovo je prvih 7 minuta, posle jedno 15 minuta ovoga prebacio na svoj fazon. Mislim agresivan je set bio i posle ali nije ovo 100% reprezentativno kako on pušta samo ne postoji drugi snimak na yt-u. Svi se hvataju za telefon na početku i na kraju seta 😄 

 

@gggggggg jeste, još je puštala jedno 3 i po sata na kraju jer je IHM kasnio zbog prevoza

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Slušam ovih dana sve što sam propustio a da je izašlo ove godine, video Wilderun da je imao novi album još na početku godine. Solidan skroz, verujem da bi Chaos ima mnogo više toga da kaže 😄 Ali ono što je mene oduševilo je ovaj cover Radioheada, dodao je još više inteziteta u odnosu na original a da ne zvuči usiljeno metal

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...