Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

Koliko ja znam, bilo je toga, osim basketaških susreta, i dosta puta od strane teniskog pdf regularaca. Šta znam, zvuči ok u teoriji, malo teže izvodljivo u praksi. Sa moje strane, snosim krivicu što sam ispalio nekoliko ljudi jednom prilikom (Exit pre nekih 6,7 god mislim), ovde u NS, ali dobro to je već jako davno. Dakle, slažem se u načelu, ali malo me brine ovo tvoje "Masovno". Teže je taj deo realizovati u celoj priči...

Link to comment
Share on other sites

@Marko

Da li si možda pisao post o Martinu Riku? 

 

Bio sam u Prado muzeju u Madridu i jako mi se svideo, pa ako nisi već pisao o njemu i kačio njegove slike mogao bih to da uradim u tvom fazonu. 😄


@SteveFrancis#3

Što se tiče druženja, ja sam uvek za. Mora biti i moderatora, jebiga. 😄

Predlagao sam i za basket, i bilo je 10-ak zainteresovanih, ali nismo baš uspeli da se iskombinujemo. 

 

Edit: thx, @uini, greška 

Edited by uvrnuto
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uvrnuto said:

@Marko

Da li si možda pisao post o Martinu Riku? 

 

Bio sam u Prado muzeju u Madridu i jako mi se svideo, pa ako nisi već pisao o njemu i kačio njegove slike mogao bih to da uradim u tvom fazonu. 😄

Što se tiče druženja, ja sam uvek za. Mora biti i moderatora, jebiga. 😄

 

Riki Martin nije slikar 😁 Nisam, ali moram da napomenem da, nevezano za kvalitet, ipak mi nije bio prioritet, ako tako mogu da kažem, što se pejzažista tiče, a pogotovo za vedute. Možda mi i dođe na red jednom...

 

Za druženje - Naravno, ali šta znam vi moderatori možda niste najbolja ideja, može situacija da se otme kontroli zbog konfrontacija na forumu , a uživo nema bana, zaebano 😃

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Nicklord said:

@Marko ispalio si 2017 😄 Ja častio pivom jednu turu, Sprivel i Zett su bili glavni organizatori za mesto i vreme ako se dobro sećam

 

U jbt, častio si celu turu pivom?! Eto šta ja propuštam 😁 Nego, ja mislio da je to bilo i pre. Dobro, sad kad se prisetim beše ona vrućinčina pa mi se zato nije izlazilo iz kuće 😄

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...