Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

28 minutes ago, Tamburinjo said:

Jel realno da su "fantomi" za vikend posekli ogroman broj stabala na Kosutnjaku? I nikom nista... 



hahahahahahahahahahahhahaha

Brate ovo je bilo prekjuče, u utorak popodne ili u ponedeljak predveče, ne drži me za reč. Nije ništa radjeno noćom i preko vikenda nego u sred bela dana 😄

https://www.facebook.com/Petlovobrdo/

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Crni Bombarder said:

Sta kaze Rambo Amadeus?
Onomad je dizao ustanak protiv Djitlera.

 

Na starom forumu sam jos prozvao tog laznog ljubitelja prirode. I njega i djubre prevrtljivo P.Lukovica. kako ih sad nigde nema da dignu glas i placu po ulicama.

 

@Stondisha 

Sta se smejes ko lud na brasno bem te. Video sam tek danas na fb. Doduse na klipu mrak ne vidi se da seku samo odnose.

 

 

P.s. Beograd je u totalnom kolapsu. Totalnom. Ovo prevazilazi pojam guzva. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Tamburinjo said:

 

Na starom forumu sam jos prozvao tog laznog ljubitelja prirode. I njega i djubre prevrtljivo P.Lukovica. kako ih sad nigde nema da dignu glas i placu po ulicama.

 

@Stondisha 

Sta se smejes ko lud na brasno bem te. Video sam tek danas na fb. Doduse na klipu mrak ne vidi se da seku samo odnose.

 

 

P.s. Beograd je u totalnom kolapsu. Totalnom. Ovo prevazilazi pojam guzva. 



Smesno mi sto posekose Kosutnjak u sred bela dana, dva dana u kontinuitetu, pa sad i treci danas  i da to u doba danasnje niko ne zna niti se ko busa  oko toga...   jednostavno ljude zabole patka sto ce da od Kosutnjaka prave sportske terene ....  nego daj de sisa i Mikija iz Kupinova  i teraj brate.
 

 

Link to comment
Share on other sites

@NMX pratim i dižem za..

 

Image may contain: drink and text

 

Quote

Nivo vode u svakom kontejneru kojeg napunite vodom i ledom neće narasti ako se led otopi. Voda u krutom stanju se samo pretvara u tekuće stanje. Iako se stalno se u more ulijevaju vode od kiša i rijeka, razina mora ostaje uvijek ista, voda se stalno ulijeva ali nikako da se prelijeva, a taj savršeni mehanizam kao i sve ostalo na Zemlji je mogao doći samo od inteligentnog Stvoritelja. Topljenje leda je sasvim normalna sezonska pojava, led se svake godine topi a more nikako da naraste, jer koliko je poznato nivo mora u posljednjih 200 godina je narastao 0.00 cm. Morska razina je svugdje ista, a dokaz je to što se sve visine planina mjere od morske razine, a na globusu je to zbog zakrivljenja nemoguće. Svejedno godinama slušamo zastrašivanja o globalnom zagrijavanju i opasnostima o topljenju leda i dizanju razine oceana, a kao spasonosno rješenje uvodi se porez na CO2. Razina mora je dokaz da se svi oceani na Zemlji nalaze u jednom velikom kontejneru. Globalno zagrijavanje ne postoji i Zemlja nije globus

 

  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...