Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

16 hours ago, Knipex said:

57ywFHt.jpg



Da bi mogao da se bavim svojim poslom, moram i da znam posao državnih službenika i nameštenika s kojima se srećem, tako da razumem u potpunosti ovog mučenika koji da bi završio neke peapire, mora da sprovede ovog državnog morona kroz proceduru celu...

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, freethrow said:

Koji je fazon Arsenal Fest? Otkud Kurt Vile tamo? Da li vredi otići? 


Matić tamo ide godinama i kampuje.

Bio ja više puta, prilično je jeftino sve tamo, ali pod uslovom da ti ne smeta što ima više murije (u uniformi i u civilu) nego li samih posetilaca festivala, a ima baš dosta posetilaca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Yi Sun Shin said:

Danas otvaranje Beer Gardena na Adi. Beer Garden za nas Homo Sapiense...BloodBeer Garden za Culex Pipiens.

Beer garden je bas prop'o. Prvo je kao bilo da je festival piva, pa su stavili neke bendove za koje ni roditelji clanova nisu culi. A posle su i sjebali izbor piva, te je moglo da se uzme samo ono sto nadjes u svakom kaficu. 

Valjda ce ove godine opraviti malo izbor piva, hteo sam da svratim na KKN. Tu ne ide da boravis normalan. :classic_mellow: Mozda i jos neko vece, ako imam drustva da se prosetam.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Yi Sun Shin said:

Pre dve godine je bio sjajan izbor, daleko da je bilo ono što može u svakom kafiću da se nađe. Prošle godine nisam bio nijednom, tako da ne mogu da sudim.

Jeste pre 2 godine. Prosle godine sam bio na Bitls tribjutu i, fazon, najbolje pivo bilo je Kapuziner. :classic_mellow: Pa ti sad vidi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...