Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

na stranu sitnije i malo krupnije materijalne greske, nije los tekst, koga interesuje

 

Quote

"Ti si imao jedan klub gde se od pet stotina ljudi četiri stotine poznaje. Onih sto su neki novi ljudi. Posle nekog vremena se njih pet stotina zna, a dvesta su neki novi ljudi. Na kraju si imao klub u koji može da stane osam stotina ljudi i u kojem se svi poznaju, gde je ulica zakrčena. I to se nikada neće ponovo desiti. To se samo tada desilo da je cela Vasina ulica potpuno zakrčena zato što neki silni ljudi hoće da uđu u klub u kojem neki ljudi rade nešto što je potpuno drugačije, novo i zanimljivo. A jedna od ključnih osoba koja je svesno ili nesvesno stala na stranu toga i pomogla celu stvar da se desi je DJ S.T.R.O.B. Industrija je bila, da tako kažem, neki bunt prema svemu što se dešavalo. Prema celokupnoj situaciji i u zemlji i prema svemu. Kada se ona desila to je bilo potpuno nepojmljivo za ono vreme. Najbitnije u tome je reći da je DJ S.T.R.O.B. pored toga što je bio prvi dj, bio je i jedan od prvih promotera uopšte cele elektronske muzike. Prvi strani bukinzi su potekli od te Integra ekipe, a pre togaUnited DJ’s of Trance. Veoma važno reći da je uopšte dj kultura prva probila kulturološke sankcije celog sveta prema nama, jer prvi stranci koji su uopšte dolazili kod nas su, zapravo, bili dj-evi."

 

 

https://www.vice.com/rs/article/qv78vm/dj-strob-pocetak-kluba-industrija-tehno-scene-i-beogradske-rejv-kulture

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

na stranu sitnije i malo krupnije materijalne greske, nije los tekst, koga interesuje

 

 

 

https://www.vice.com/rs/article/qv78vm/dj-strob-pocetak-kluba-industrija-tehno-scene-i-beogradske-rejv-kulture

 

Ovaj deo "XXX je neki bunt prema svemu što se dešavalo" je tako template izjava, koju mnogi akaju. Ljudi su jednostavno išli da slušaju neku novu muziku i da se gudriraju, nikakav revolucionaran efekat tu nije niti postignut niti bio u planu.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Ovaj deo "XXX je neki bunt prema svemu što se dešavalo" je tako template izjava, koju mnogi akaju. Ljudi su jednostavno išli da slušaju neku novu muziku i da se gudriraju, nikakav revolucionaran efekat tu nije niti postignut niti bio u planu.

 

nije tačno (:

 

Edit pojasnicu uveče ili sutra 

i nije nikome bila u glavi "revolucija" 

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

Imam jedno tehničko pitanje: ne učitavaju mi se ni slike ni videi na kompu (na telefonu nemam taj problem). Šta da radim?
Probaj iz drugog brauzera. Secam se da meni nije ucitavalo u firefoxu kad sam bio prinudjen da ga koristim, ali cim sam se vratio na chrome nije bilo tih problema.

Msm ne mora uopste znaciti da je to u pitanju, ali vredi probati.
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, kalistenika u rutini said:

Probaj iz drugog brauzera. Secam se da meni nije ucitavalo u firefoxu kad sam bio prinudjen da ga koristim, ali cim sam se vratio na chrome nije bilo tih problema.

Msm ne mora uopste znaciti da je to u pitanju, ali vredi probati.

Jeste, stvarno je do browsera. Zafaljivam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...