Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

Podela opština nije ispratila promene na terenu. Poslednjih decenija se masa ljudi doselila na tu desnu obalu pa je pored tih smislenih naselja nikla još jedna Kaluđerica. Stalno pričam da je to najluđa opština u Srbiji jer spaja Taš, Karaburmu i Padinsku Skelu. Ništa ni sa čim. 

 

Bila je svojevremeno inicijativa za opštinom Dunavski venac isto kao i za opštinom Avalski venac, kao što se predlagalo da se u sklopu tih izmena nekako odvoje gradske i prigradske opštine ali se nije puno odmaklo sa tim. Ako ikada dođe do normalne promene vlasti mislim da će se neki budući aktivirati na toj temi jer se i politički vidi strašna razlika.

 

Što se tiče te centralne tople vode, u nekim naseljima u Pančevu su to uveli još osamdesetih i koliko sam pratio uglavnom je bilo dosta problema pa su ljudi stavljali bojlere, što je opet napravilo haos u trafo stanici, pa se i to rešavalo... sve u svemu kao zidanje Skadra. Tako da, imajući u vidu razlike između ideje i realizacije kod nas, mislim da si srećan što nisi deo tog eksperimenta.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Naravno, ON (Teo) je podneo zahtev za razvod jer, naravno, ONA ima loš stil života (njegov je super) i mnogo troši (on je verovatno tvrdica, a i ona ne zaradjuje jelte).

 

Zaista je neverovatno to slikanje žena poznatih ličnosti u tabloidnim medijima, pravi mali raj za zatucani patrijarhat. 

 

(bolje ovde off nego na KKCZ temi)

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Jutjub algoritme, hvala ti. Kakav kanal, vuce na izvorni eelf sa miksom outsider zvuka i vhs traka. Never gets old. Inace odlicna stvar je ovo. Video naravno kida, brejkdensovanje izmedju zgrada u Poljskoj '92... Ova mala kraljica danas kapiram da ima 37,8. 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Jutjub algoritme, hvala ti. Kakav kanal, vuce na izvorni eelf sa miksom outsider zvuka i vhs traka. Never gets old. Inace odlicna stvar je ovo. Video naravno kida, brejkdensovanje izmedju zgrada u Poljskoj '92... Ova mala kraljica danas kapiram da ima 37,8. 

 

 

 

Meni, koji apsolutno nisam fan ove muzike (ali iz postovanja uvek pustim stvari iz Kafane), ovo je nekako bas bas "slusljivo" (ne znam kako da se izrazim). Mogu da zamislim sebe kako radim i slusam, ma kako vozim neki kabriolet i ide ova stvar na repeat, kako ide uz neko lagano opustanje na plazi uz docek zalaska sunca... 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, gggggggg said:

pa ovo je samo neki remix kelly rowland trake.

 

Hm, ne znam da li bih nazvao remiksom. Prakticno je samo deo refrena usemplovan, i ritmicki je znatno drugacija od originala, 'gusca' je, nije uzeto nista od strofa osim onog malog fejda na samom kraju... Mislim da ovo ispunjava kriterijume da se smatra posebnom trakom, a ne pukim remiksom.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, SteveFrancis#3 said:

 

Hm, ne znam da li bih nazvao remiksom. Prakticno je samo deo refrena usemplovan, i ritmicki je znatno drugacija od originala, 'gusca' je, nije uzeto nista od strofa osim onog malog fejda na samom kraju... Mislim da ovo ispunjava kriterijume da se smatra posebnom trakom, a ne pukim remiksom.

 

u pravu si, ja sam previse simplifikovao

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 40Wins said:

Dobrodoslo prolece, kako udisem rascvetalo drvece, napusta me zimska depra. 

 

Osim ako to ne kažeš tek onako - Koja tačno zima ti je prouzrokovala zimsku depru😄 Sve zajedno kad se sabere bilo jedno 6 hladnih nedelja od sredine novembra do marta. Vreme koje je odvratno, jer u principu, takvo je svako kad se dešava van svoje sezone. Mislim da sam ja bliže bio negativnom raspoloženju sa te strane, zato što već ko zna koju godinu de facto nema više ni jeseni ni zime, nego ti u istom periodu... Aspirin solidno pomagao npr tokom tih nekoliko meseci

Edited by Marko
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, deez nuts. said:

al krecu alergije

 

e bas sam lagan sa alergijama, tj nekako su me sve preskocile pa mi je prolece rado. 

 

1 hour ago, Marko said:

 

Osim ako to ne kažeš tek tako - Koja tačno zima ti je prouzrokovala zimsku depru? 😄 Sve zajedno kad se sabere bilo jedno 6 hladnih nedelja od sredine novembra do marta. Vreme koje je odvratno, jer u principu, takvo je svako kad se dešava van svoje sezone. Mislim da sam ja bliže bio negativnom raspoloženju, zato što već ko zna koju godinu de facto nema više ni jeseni ni zime, nego ti u istom periodu...

 

Dobro pitanje. Zapravo nemam zimsku depru od hladnoce, nego od kratkoce, tj ubija me sto padne mrak u 4 popodne. Ne bi mi bio problem sneg i minus 5, al da sija sunce kao zlato svi u napad samo hrabro, negde do 19.00.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...