Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

 

U stanu takođe imam mačku tri godine staru, ista je priča, pokupili je ispred radnje, neko ostavio u kutiji. 

 

Kad krene sezona ovih viroza pa kad pokupim nešto i savlada me temperatura, mačka odleži samnom kao i m here bro, dont worry.

 

Teško će Sile preživeti veče nažalost.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Stiletto said:

 

Ceo Forum ima da te se odrekne preko novina ako ga ne nazoveš Aleksa :classic_biggrin:

 

Omg, Aleksaaaaa!

 

12 minutes ago, Indig0 said:

U stanu takođe imam mačku tri godine staru, ista je priča, pokupili je ispred radnje, neko ostavio u kutiji. 

 

Kad krene sezona ovih viroza pa kad pokupim nešto i savlada me temperatura, mačka odleži samnom kao i m here bro, dont worry.

 

Teško će Sile preživeti veče nažalost.

 

Moja mačka, nažalost više nije sa nama, nju smo bili skinuli s drveta odakle je mjaukala i usvojili; uvek bi kad me boli stomak i slično, došla i legla mi na stomak. Mačke osećaju...

 

Sile 💘

Edited by DameTime
grammar
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, fedor said:

 
Pruzam samo konsalting usluge, manuelni rad mi nije mio srcu. 

 

To je ono kad platis konsultanta 2000 eura na dan, da ti kaze sta treba da uradis, pa ti za rat sa komsijom, nakon 3 nedelje angazovanja, barem 2 radionice sa ukucanima gde svrljate nesto po flipchart-ovima, konacno odrzi prezentaciju resenja i izda specifikaciju da je potrebno nabavis AK47 - komada 5 (za sve ukucane, pa i nepokretnu babu), 25 komada rucnih bombi, zolju (da ga dokusuris), protivtenkovske mine (koje treba strateski da postavis na medji sa komsijom), malokalibarski top (za na terasu), i jos tu i tamo sitne opreme... 

 

A ti onda pozoves nekog lokalnog huligana, das mu 100eur da zaplasi komsiju, i nemas vise nikakav problem. 

Link to comment
Share on other sites

Inače, znam da je on iz razloga što je nekoliko puta već skretao pažnju mojoj kevi zbog toga što Sile prolazi kroz njegovo dvorište, kao gazi po cveću.

 

Mislim to je seoska mačka, ne možeš joj ograničiti kretanje jer je sposobna da se popne na krov.

 

Danas, kad sam se malo ohladio, otišao sam do mojih. 

Pošto se bavim plasteničkom proizvodnjom između ostalog, imam dosta neiskorišćenog creva za navodnjavanje kap po kap.

 

Večeras ću iskopati kanalčić pored njegovog temelja, ukopati crevo, ima protok otprilike dva kubika vode za sat vremena.

 

Za dva meseca...

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Indig0 said:

Inače, znam da je on iz razloga što je nekoliko puta već skretao pažnju mojoj kevi zbog toga što Sile prolazi kroz njegovo dvorište, kao gazi po cveću.

 

Mislim to je seoska mačka, ne možeš joj ograničiti kretanje jer je sposobna da se popne na krov.

 

Danas, kad sam se malo ohladio, otišao sam do mojih. 

Pošto se bavim plasteničkom proizvodnjom između ostalog, imam dosta neiskorišćenog creva za navodnjavanje kap po kap.

 

Večeras ću iskopati kanalčić pored njegovog temelja, ukopati crevo, ima protok otprilike dva kubika vode za sat vremena.

 

Za dva meseca...


I'm so proud. 

Obrati paznju ako se kuca urusi ili se desi nesto slicno da moze da uperi prst u tebe, a enormno uvecan racun za vodu moze biti inkriminisuc, nadam se da imas neki bunar, pumpu ili tako nesto. Takodje previse vode na jednom mestu moze da dovede do promene boje ili bujanja biljne vegetacije iznad toga pa ako coveku trava postane zelenija ili veca do tebe moze da posumnja. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, fedor said:


I'm so proud. 

Obrati paznju ako se kuca urusi ili se desi nesto slicno da moze da uperi prst u tebe, a enormno uvecan racun za vodu moze biti inkriminisuc, nadam se da imas neki bunar, pumpu ili tako nesto. Takodje previse vode na jednom mestu moze da dovede do promene boje ili bujanja biljne vegetacije iznad toga pa ako coveku trava postane zelenija ili veca do tebe moze da posumnja. 

 

Imam bunar.

Trava uz njegovu kuću će biti uredno poprskana totalom kao i uvek do sada jer je zakeralo tvrdilo kako mu visoka trava prlja fasadu.

Edited by Indig0
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uvrnuto said:

 

Kad si kod toga, da li znate da je danas dan zastave i da li primetite kako ga opet na silu obeležavaju? Kače na tako random mesta da ja ne mogu da verujem. 😄
Kad se setim i pre godinu, dve kad su naložili masu pa su svi nešto kao kačili zastave na terase. Ove godine doduše nema toga, preseo im parizer izgleda svima.


Jeftin patriotizam je najlakse podvaliti vecinski slabo inteligentnoj naciji. Kao sibicari, kuglica je u ruci, a majmunima vrtis prazne kutije da razmisljaju i raspravljaju u kojoj je, a u svakoj magla u stvari

Nasa zastava je lepa i treba da se kaci tamo gde joj je mesto i treba da se ponosimo njom, ali ovako bljutavo i na silu je koristiti u propagandne i politicke svrhe dok sa druge strane prodajes istu tu zemlju na svaki nacin je perverzno i bljak.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, John Terry said:

Ljudi jesu govna, virus na planeti. Naravno ne svi, ali samo ljudi imaju kapacitet da budu istinski definicijski zli, samo ljudi kapiraju da nanose bol i to čine svesno

 

Erm... proguglaj malo o delfinima. Iznenadices se. 

Edited by Horium
Link to comment
Share on other sites

Bojan Tomović, inače nekada je bio pevač (kaže da je zbog estrade prerano "flipnuo"), ima dijagnostifikovan bipolarni poremećaj ličnosti (nije to samo zbog estrade nažalost). Ali svaka čast na osvešćenosti...

 

 

Edited by DameTime
  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, uvrnuto said:

 

Kad si kod toga, da li znate da je danas dan zastave i da li primetite kako ga opet na silu obeležavaju? Kače na tako random mesta da ja ne mogu da verujem. 😄
Kad se setim i pre godinu, dve kad su naložili masu pa su svi nešto kao kačili zastave na terase. Ove godine doduše nema toga, preseo im parizer izgleda svima.

Izmišljotina aktuelnih dripaca koju će da zaborave čim im ne bude bila potrebna, kao što su u stanju da opogane sve čega se dohvate. Da im je zaista stalo do toga, proglasili bi taj datum praznikom (koji se obeležava radno), a ne ovako, u dnevnopolitičke svrhe.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

^sta je ovo no minimal, samo 1993
 
 
..sto kaze drugi goat, laurent garnier, vlasnik cuvenog sampona, sve je to tehno, cak i kad je haus.

Mnml tehno, sve je to ok - to je bila moda tih godina.
Ko je puštao regularni tehno, nastupao je jednom mesečno.
Srećom pa se taj trend upokojio, te se vraćamo na 142bpm
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...