Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

43 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

 

Ispašće na kraju da je Bob Lazar svo vreme pričao istinu. 

Edited by advokat kuče, tečefon
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, advokat kuče, tečefon said:

Ispašće na kraju da je Bob Lazar svo vreme pričao istinu. 

 

Da, vrlo je moguce da ce se najveci deo price na kraju potvrditi. Ipak, skepsa po pitanju njegove price onda je bila sasvim opravdana. Nije se moglo pokloniti bezgranicno poverenje tako bombasticnim izjavama koje nije bilo moguce nikako proveriti, sve do skoro. 

 

Licno ga nikada nisam posmatrao kao ludaka zeljnog paznje - bas nista nije dobio iz svega, naprotiv. Medjutim, uvek sam ga drzao u nekoj fioci tamo negde i preferirao da se ne bavim previse njim, upravo iz razloga koje sam gore naveo. Kao konstatovao sam njegovu storiju, neke koncepte zapamtio radi neke buduce reference i arhivirao. 

 

Kako god, nadam se da je ovo neki pocetak osvescivanja kod generalne populacije i da ce ljudi polako poceti da stvari posmatraju malo drugacije, da sami odvajaju zito od kukolja - da prepoznaju u moru gluposti, dezinformacija i pravih, idiotskih teorija zavere i ono sto se u tom moru maskira, a zapravo tu ne pripada, vec je sasvim legit i zasluzuje najvecu mogucu paznju. Nevezano za UAP fenomen, cini mi se da ce to biti jedan od najvecih izazova ovog vremena - u eri potpune prezasicenosti, zapravo prezagadjenosti javnog prostora svakojakim informacijama, ne propustiti prepoznati ono sto je bitno, razdvojiti stvarno znacajno od raznoraznih deluzija i planski plasiranih dezinformacija, detektovati umivene, kamuflirane, puzajuce pretnje slobodnom drustvu. 

 

Kao sto je retko sta spontano kada su vojske i/ili vlade u pitanju, tako je i sa ovim shiftom koji se dogodio. Treba ostati oprezan i ne dozvoliti da se odmah popusi prvi narativ koji se krene gurati, posto nas to sasvim sigurno ocekuje. Bice jako zanimljivo videti kako ce izgledati tumacenje ove 'nove realnosti' i sta ce nam se nuditi kao model razmisljanja za njeno procesuiranje i inkorporiranje u koordinatni sistem naseg svjetonazora.

Link to comment
Share on other sites

A sto proradi u meni neki niskostrasni patriotski gen pa pozelim da Srki i Jokici naprave rostilj na po sred Vasingtona da se rostilj oseca do Bele kuce a da Bajden mora salje komunalce jer ne moze spava od glasne muzike. 

Cuj ovaj nije GOAT jer je fizicki dominantan u odnosu na konkurenciju u 36 godini, i ne nosi lepe dzempere, a drugi ne moze bude MVP ove god jer ni Dzordan nije bio tri puta za redom. 

I to ajde da je jedna budala nego ozbiljna kolicina mediokriteta pokusava da omalovazava sta ova dva svemirca urade. 

 

Dal je do vode ovde ili cega ali u ovom trenutku sa ovih prostora je najbolji igrac kosarke na svetu i najbolji teniser ikada igde. 

  • Like 7
  • Ha-ha 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...