Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

6 hours ago, advokat kuče, tečefon said:

 

 

 

Da, to je batica. 

 

Naravno, kazu da nije jedini whistleblower. Videcemo koliko ce ih jos biti i kakvih profila, te hoce li to napraviti dovoljno jak pritisak da se konacno nesto konkretno obelodani. 

 

Ranije sam bio ogorcen i iznerviran tolikom konspiracijom, tajnovitoscu,  uskracivanjem znanja covecanstvu i de facto zamrzavanjem njegovog progresa. 

 

Medjutim, korona je ogolila stravicnu krhkost ove civilizacije. Mi nismo sposobni da pojmimo najbazicnije koncepte, obradimo najosnovnije informacije. U stanju smo da za jedno popodne urusimo bukvalno sve sto tu civilizaciju cini i na cemu pociva. U trenutku eksplodira panika, ljudi se tuku za bocu dezinfekcionog sredstva, kupuju stotine rolni toalet papira, 'bore' se protiv virusa ivermektinom... Stotinu puta sam ponovio u sebi daj, prekinite saradu, recite sta znate, odavno smo spremni, zasluzujemo da znamo. Ali, jesmo li zapravo? Koliko ljudi zaista moze da se nosi sa implikacijama tog 'reveala'? Sta u tom slucaju nude vlade zemalja sirom sveta svojim gradjanima, a kako im ti isti gradjani na to uzvracaju? Ne znam, mozda je u pravu Jack - you can't handle the truth.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drug Crni said:

Ti beše ljubiš ljuto?

No Homo

 

ljubim ljuto i uvece i ujutru i popodne.

nego me rajca ta domacja kobaja [nothin homo], jel mekana :lol_2:

...

mnogo volim mekane kobaje 😶 chorizo style, jos bolje ako ima kima umesto aleve

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Da,da..sećam se kako si jednom negde kukao kako nigde ne možeš da nađeš dovoljno ljutu papriku..ne sećam se kakvu,mlevenu i guess..

 

7 minutes ago, uini said:

jos bolje ako ima kima umesto aleve

Ne..ovo je tradicionalna bačka (+baranjska)..aleva domaća mlevena skroz..sad još ima mekoću

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...