Jump to content

Filmovi koje nestrpljivo ocekujemo


Drug Crni

Recommended Posts

Obožavam ovu pesmu, ali Bouvijevu studijsku verziju ne mogu da slušam, ima ono nekakvo zveketanje koje mi liči na navijanje sata non-stop i strašno mi ide na živce.

Nirvanina verzija mi se više sviđa instrumentalno, ali što se tiče vokala Bouvi je Bouvi :classic_love:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Primaklo se i ovo. Deluje da su naboli atmosferu, nadam se da će i radnja biti nabodena. Ovde mora biti radnja dobra da bi se ovaj "svet" približio nekom ko nije imao dodira sa njim do sada.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja samo dva mjuzikla smatram odličnim ostvarenjima. "Kosa" i ona predstava "Hamilton". Na moju žalost moja majka je veliki fan i kao dete sam morao to da gledam sa njom a u to vreme je tih filmova bilo baš dosta, pogotovo onih iz 60-ih i 70-ih koji su se reprizirali non stop.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sad tek shvatih šta sam napisao :lol_2:
Nije tako trebalo da zvuči..nisam fan žanra,ali definitivno ima onih koje sam gledao više puta ili često..

Film koji sigurno neću viče nikada pogledati je Matrix 4..ono je besmisao besmisla..međutim,neko misli drugačije pa ćemo izgleda dobiti i Matrix 5 :default_sofa:Mene posebno zanima ko će uopšte dati novac za još jedno mamuzanje mrtvog konja nakon onog debakla?

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam taj četvrti uhvatila slučajno na nekom HBO jednom, upala negde u sredinu i ajde rekoh da probam da pohvatam, međutim smorila me nova verzija Morfeusa i sve ono posle pa sam ugasila pre kraja. U stvari nije trebalo da gledam ni ove posle prvog.

 

4 minutes ago, Drug Crni said:

Sad tek shvatih šta sam napisao :lol_2:
Nije tako trebalo da zvuči..nisam fan žanra,ali definitivno ima onih koje sam gledao više puta ili često..

Podsetio si me na priču moje majke kad se zabavljala s tatom i išli su u bioskop sa kasnijim kumovima da gledaju Amerikanca u Parizu, double date. Momci su toliko frktali i vrpoljili se da su ih devojke oterale da sede pozadi, i kad se film završio one pogledaju a njih dvojica se udobno zavalili i spavaju :classic_biggrin:

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Treba razlikovati mjuzikl kao pozorišno ostvarenje od filmskog žanra. Kod nekih postoje i obe verzije... Od onog što sam gledala, u prvoj grupi ubedljivo su mi najdraži Six i Hamilton.

 

 

 

Što se filma tiče, na ubedljivo prvom mestu je Hair. Zatim La La Land i Grease.

 

 

 

 

Mada moram baciti i jedan honorable mention za Mamma mia!

 

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Ajd kad ste već krenuli...

 

 

 

 

Spoiler

Honorable mention, samo zbog Džeremija Breta, koliko god puta sam ovo gledala i dalje mi je nepojmljivo da je to on :classic_biggrin:

 

 

Kabare inače ne volim da gledam jer mi je prva asocijacija ova pesma, ježim se od toga:

 

 

Jadnici su mnogo bolji u pozorištu što se tiče pevanja, ali ne mogu sad da tražim to a i da ne preterujem sa klipovima, ima toga još gomila :classic_biggrin:

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

jedini mjuzikl koji sam uspeo da odgledam do kraja je de palmin phantom of paradise, kobasica za cije pravljenje su zaklali i izmleli tri zivotinje - fantoma iz opere, fausta i sliku dorijana greja

 

sad me alcesta podseti na my fair lady, to sam bas voleo kao klinac

kako danas feministkinje gledaju na one papuce na kraju? :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...