Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

Srećan Zoe!

 

 

 

----------------------------------------------------------------

Odlična je ova online kupovina. Mene uopšte nakon izbora mesta i biranja plaćanja karticom nije odveo na samo plaćanje.

 

sramotan je ticketline

 

jel uspeo neko online da uzme karte?

 

edit: uspeo sam, jbni browser ih blokira kao nesiguran sajt

Edited by djole
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ucinak ove sezone je za sada zadovoljavajuci i ne bih posebno da komentarisem pojedince.

 

Ako nas zaobidju povrede, ocekujem/prizeljkujem trofeje u svim takmicenjima u kojima ucestvujemo, osim mozda u Kupu mada iskreno ne vidim pravog naslednika :)

 

Srecni praznici, a Zoe rodjos!

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, wrach said:

jel zna neko koji ulazi su bez mandrila? 

Ticketline nije najbolje organizovan, ne poklapaju se strane sveta na slici sa kolonama pri kupovini : )

 

 

output-onlinepngtools.png

 

Samo pogledaj brojeve sektora, ne obraćaj pažnju na strane sveta. 

 

On 12/26/2019 at 3:01 PM, Son_of_a_gun said:

 

Arena.jpg

 

Inače, drugar ima sezonsku za Tribine jug, sektor 213, a to je u stvari sever. Pogledajte na ovoj slici gde je 213. I svaki put mora da uđe na južni ulaz, pa da pešači skroz okolo do svog sektora. 😄

Link to comment
Share on other sites

On 12/25/2019 at 12:37 PM, Cooper said:

Moja neka teorija je da novije generacije sve manje interesuje sport, a još manje domaći sport, pa tako i domaća košarka.

 

 

Dok npr. ovi stariji ne prate toliko koliko su pratili dok su bili srednjoškolci, momci, studenti, što je neki uobičajeni trend, jednostavno baza koje treba da ih nadomesti ima neka druga interesovanja, druge troškove, druge strasti.

 

Plus ih je sve manje.

 

Jednostavno današnji klinci ne odrastaju na golićima od školske torbe, od koša bez mrežica i nakrnjene table, retko ko zna ko je Jaramaz, Dobrić...

 

I to je ok.

 

Svako vreme povlači nešto svoje.

 

Neka deca igraju, gledaju i slušaju šta oni žele....

 

 

 

U mojoj kuci nema autotune-a🤣

Lakse bi drogu prosvrercovali...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Čekajte, tek sad je omogućena online kupovina karata?

Meni stvarno nije jasan Partizan sa Ticketline-om, ja razumem ove koji nastupaju u Kombank dvorani, ispadne im jeftinije sigurno nego preko Tickets-a, ali za KK i FK je milion puta bolja stvar, ne cimaš ljude da kupuju na 2(!!!) prodajna mesta. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...