Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

Derbi...njihovo opterećenje bi moglo da bude veoma bitno. Drugo, Lorenca zaustaviti kako znamo, prije svega njegov prodor, probijanje prve linije, on je ključ. I da, nekako imam osjećaj da kod odbrane njega vrlo je bitno ne podizati ruke kad udje u reket. Tada voli da asistra, neki a to kažu podvali loptu, a ako mu se otvori onda završava na obruču. Ovo se odnosi na Mozlija i Makadua trebali bi da primire malo svoj instinkt za rampu. Ja bih se kockao sa njegovim sutem. Naravno Davidovac,  Dobrić će tradicionalno da isporuče svoje. Mislim da će na ovoj utakmici prevagnuti brzina, eksplozivnost naših centara kako u odbrani tako i u napadu.

A mi...odbranu peglati, ako se otvori u napadu odlično.

Napred Partizan

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Favoriti su komsije. Veci problem je sto je derbi, sve i da Andrea isplanira sto manju potrosnju na terenu, od momenta kad se podbaci lopta, bice kost u meso svih 40 min. Svako eventualno taktiziranje oko cuvanja energije pada u vodu.

 

A i ne mozemo reci da nam je rez nevazan. Porazom se izjednacavamo sa Futurom, a onda ce odjednom skociti pritisak za pobedu u tom duelu.

Moramo se truditi da ne mracimo ukoliko dodje do oba poraza u ova 3 dana. Sto je zapravo i najrealnija varijanta. Gostujemo favoritima.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ti baš 'ubi' u poslednjih par meseci.

 

Ne leži ti ovo jednostavno.

Ništa, to je to. Odjavljujem se sa foruma. Kako da obrišem ovaj nalog?

 

A pošto vidim da te baš zanima, pohađao sam kenijev kurs i rekao mi je da imam potencijala, da ću kad porastem biti skoro kao Kuper.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Alex_Serbia said:

A i ne mozemo reci da nam je rez nevazan. Porazom se izjednacavamo sa Futurom, a onda ce odjednom skociti pritisak za pobedu u tom duelu.

Moramo se truditi da ne mracimo ukoliko dodje do oba poraza u ova 3 dana. Sto je zapravo i najrealnija varijanta. Gostujemo favoritima.

 

Mozemo, zato sto nam ni pobeda ne garantuje prvo mesto, pa kles sa BuducnostPG svakako nimalo ne gubi na znacaju. Tu tekmu moramo dobiti kako god ako hocemo pol.

 

Bilo bi strava da otresemo sve protivnike do kraja sezone, ali je to daleko od realnosti, a ako postoji poraz koji prakticno ne boli od sad pa nadalje, to bi bio ovaj u derbiju. Ova ekipa je suvise limitirana da moze da igra 3 takmicenja paralelno sa uspehom (na stranu kvalitet, gomila povredjenih igraca za koje se ni ne naslucuje ozbiljnost povreda, ne narocito dubok roster...)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alex_Serbia said:

Favoriti su komsije. Veci problem je sto je derbi, sve i da Andrea isplanira sto manju potrosnju na terenu, od momenta kad se podbaci lopta, bice kost u meso svih 40 min. Svako eventualno taktiziranje oko cuvanja energije pada u vodu.

 

A i ne mozemo reci da nam je rez nevazan. Porazom se izjednacavamo sa Futurom, a onda ce odjednom skociti pritisak za pobedu u tom duelu.

Moramo se truditi da ne mracimo ukoliko dodje do oba poraza u ova 3 dana. Sto je zapravo i najrealnija varijanta. Gostujemo favoritima.

 

Ja ne mogu da skontam kako smo to mi, Zvezda, favoriti toliki, ali nije ni vazno. Bile su sezone kada je Partizan bio krem evrope a Zvezda sa nekim Aleksicem, Ticom i slicno, pa vas dobijemo.

 

Derbi se igra na noz, sto se kaze. Volja pobedjuje, ne kvalitet.

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, jedibojan said:

Paige ne igra?

 

29 minutes ago, realno *w said:

Što sad Pjedž u tri lepe?

 

Paige vuče neku povredicu ramena već neko vrijeme koju je pogoršao protiv Dačke. Ne znam da li igra večeras i, ako ne, koliko će odsustvovati sa terena.

 

U klubu je omerta već neko vrijeme što se tiče svih informacija, procure samo neke sitnice uglavnom preko Tegeltije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...