Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

jedno je roster (glupi englizam, sastav ili ekipa sasvim odgovara) a drugo je nacin na koji igraju.

ne pamtim skoro onakvu tucu. pod tuca mislim na agresivnu odbranu na samoj ivici i cesto

preko ivice faula kad sudije dozvole, kao sto jesu pre 7 dana. i to je sasvim legitimno.

mozemo da ocekujemo potpuno istu predstavu veceras, verujem da ih je Trinki spremio na to.

 

gde da potpisem +1, odmah sada?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, goofy said:

jedno je roster (glupi englizam, sastav ili ekipa sasvim odgovara) a drugo je nacin na koji igraju.

ne pamtim skoro onakvu tucu. pod tuca mislim na agresivnu odbranu na samoj ivici i cesto

preko ivice faula kad sudije dozvole, kao sto jesu pre 7 dana. i to je sasvim legitimno.

mozemo da ocekujemo potpuno istu predstavu veceras, verujem da ih je Trinki spremio na to.

 

gde da potpisem +1, odmah sada?

 

Pa i Partizan igra veoma jaku i agresivnu odbranu. Partizanova odbrambena taktika je agresivni bekovi koji usmeravaju onog kog čuvaju na ulaz tako da im Mozli ili Mekadu udare bananu...

 

Hoćeš reći da su se sad našla dva slična po igri, pa ni Partizanu ne odgovara Faka a ni Faka Partizanu? Može biti. U svakom slučaju bih se tu složio jer je Virtus ako stavimo imena po strani, odigrao amatersku odbranu u Areni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SteveFrancis#3 said:

Ali ovo kenjanje po Faki kao da je u pitanju neakva grupa gradjana

 

Strašne gluposti druže moj, strašne. Kao da igramo sa Igoekom.

 

Poraz u Bolonji, od 11 razlike, gde su se držali 3 četvrtine, je najveći poraz Dfake, nisu imali nijedan dvocifren poraz u EC, većina na jednu loptu. Od Efesa su u gostima izgubili 6 razlike.

 

I ovo za razliku "po rosteru". Komedija. Koji su to igrači koji su tolika naša prednost, pa da mi treba njih da "odvalimo 20 razlike"?

 

Da je ovo tekma koju moramo da dobijemo, jeste, da smo mogli i tamo - jesmo, ali da sada treba da se prošetamo, ne nikako.

 

Naravno, nikad ne otpisujem mogućnost da otvorimo tekmu kao protiv Virtusa, pogodimo prvih 5-6 trojki, pa da ode na veću razliku, ali jasno je da su takve tekme za nas izuzeci, posebno ako se igra protiv ovako agresivnih ekipa.

 

 

Edited by realno *w
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Ne vezano za Dakufaku ja bih u duhu napisanog pravila da je prozivka keva danas prozvao Tomasa. Ova sezona će umnogome zavisiti od njegove mogućnosti da igra na gornjoj svojoj granici u takmičenjima u kojima smo. Ovo prije svega što jedino sa njim u suštini mozemo da uspostavimo kakvu takvu igru po dubini(školovanja Novice nisu konstanta iz poznatih razloga), te na taj način oslobodimo prostor za ostale. Zbog toga je i Parahovski bio tu. Ovo je bas vidljivo bilo na prošloj utakmici u Turskoj kada smo šut poradjali, protoka i kretnji nije bilo jer su odlično odbranu igrali uz nemar sudija. Odbrambeno mi možemo da odgovorimo svakoj ekipi bez obzira na nedostatak mase i visine u reketu ali napadački smo citljivi sa  dimenzijom manje i to je najveći problem ove ekipe. Ekipno mi možemo napredovati al individualno samo Tomas može bolje nego što igra.

A večeras ...Napred Partizan, pa makar Jankela trojkom od tablu u zadnjoj sekundi riješio!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam dobronameran prema Partizanu, ali nisam ni zlonameran. Pokusavam da to gledam kako jeste. Sport. A Partizan jeste znatno jaci od ove Darusafake. To ne znaci naravno da ce je nuzno pobediti, ali zasto bezati od proste cinjenice. Uporedite rostere, dosadasnje karijere igraca u dva tima, trenere dva tima, i jasno je da je Partizan jaci.

 

Jebiga, Zvezda je jaca od Asvela mnogo pa izgubila u Beogradu. Od Albe takodje. To je sport, da se na papiru odredjuju sampioni, ne bi se ni igralo.

 

Ali ne vidim razlog da se bude maliciozan prema sportskom rivalu, niti vidim razlog za ironicnim komentarima prema bilo kome ko samo zeli da diskutuje o sportu.

 

Ja ne mrzim Partizan. Ukoliko bih opisao osecaj za utakmicu koju oni igraju sa bilo kim osim sa Zvezdom, najblize bih bio izjavi "zabole me".

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nisam dobronameran prema Partizanu, ali nisam ni zlonameran. Pokusavam da to gledam kako jeste. Sport. A Partizan jeste znatno jaci od ove Darusafake. To ne znaci naravno da ce je nuzno pobediti, ali zasto bezati od proste cinjenice. Uporedite rostere, dosadasnje karijere igraca u dva tima, trenere dva tima, i jasno je da je Partizan jaci.
 
Jebiga, Zvezda je jaca od Asvela mnogo pa izgubila u Beogradu. Od Albe takodje. To je sport, da se na papiru odredjuju sampioni, ne bi se ni igralo.
 
Ali ne vidim razlog da se bude maliciozan prema sportskom rivalu, niti vidim razlog za ironicnim komentarima prema bilo kome ko samo zeli da diskutuje o sportu.
 
Ja ne mrzim Partizan. Ukoliko bih opisao osecaj za utakmicu koju oni igraju sa bilo kim osim sa Zvezdom, najblize bih bio izjavi "zabole me".
Da, sve vas "zabole" a ubiste se od "objašnjavanja".

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, K.Dot said:

Da, sve vas "zabole" a ubiste se od "objašnjavanja".
 

 

Kakvog objasnjavanja? Pricam o kosarkaskoj utakmici dva tima i mislim da je jedan jaci od drugog? Kakav problem imas sa time?

 

Ja nisam krenuo u idiotsko-detinjastu raspravu o budzetima i "odakle novci" koja hara internetom. Ne, vrlo prosto, Partizan je, za razliku od prethodnih sezona, ove sezone sastavio ozbiljan tim koji ima fizionomiju, u kojem se znaju uloge i koji je ozbiljan konkurent i u Evrokupu i u ABA ligi. Zasto bi bilo ko to poricao? Cemu?

 

Ljudi su napravili ozbiljno jak sastav. I to od igraca koji uglavnom nisu preskupi, i, sto je jos bitnije, u najboljim igrackim godinama. Ali to je znanje jednog trenera.

 

Evo, sad sam pogledao. Trenutno 32-19 za Partizan. Apsolutno pravi odnos snaga.

 

Ovo sad nije tebi odgovor, ali koliko god nekome mozda zvuci neiskreno, ili kao gluma ili kao neka vrsta provokacije, mislim da je vazno da se normalno i kulturno obracamo i u ovome sto pisem nema skrivene namere. Ali kapiram da je mnogo licemerja oko nas pa neko moze da pomisli suprotno.

Edited by Laki John Terry
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bas se raspadoste bez Reggi-ja😎

Naviklo to da kuka po defoltu😜

Salu na stranu, cestitke komsije, peglate ozbiljnu kosarku i paklenu odbranu, bice tvrdo sa vama do samog kraja.

Jedino muceni Zagor ko da je pao s' marsa😳

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Cooper said:

E sad ponedeljak veče, pa put u daleku Bolonju u utorak za prvo mesto u EC u domaći teren do finala, pa povratak, pa derbi u sredu, pa za vikend Budućnost za prvo mesto u ABA...

 

Au brate al' ti ode u buducnost. Polako, idemo utakmicu po utakmicu. Gde zuris?

Link to comment
Share on other sites

Bravo za pobedu. Napad ima puno rupa, al defanziva se pegla "u full-u".

 

Jaramaz igrac utakmice, a ogroman naklon za Moslyea, Novicu i Gordica, koji je povukao u drugoj cetvrtini, kad smo napravili razliku.

 

Mi mozemo pobediti kao samo kao tim, jer nemamo spektakularne pojedince, a bas tako je bilo veceras.

 

Sledi nastavak serije. Prvo Zvezda, pa Virtus i pokusaji da se obezbede prva mesta u oba takmicenja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...